Skoči na vsebino

Tovariši miličniki...


strom

Priporočene objave

Eh ja... zakaj sem se upal na MZju stegnit polcajom, kakor sem pa šel na večje zadeve pa ne več? a?

Kakšna ideja?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda si v glavi malo dorasel.

Moje mnenje: predpise kršiš prostovoljno, nihče te v to ne sili. Odgovoren človek pa za svoja dejanja odgovarja. Tako v dobrem, kot v slabem. V nasprotnem primeru gre za nedozorelo osebnost, ki ji je potrebno pobrati opravilne in druge pravice.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija nima ceste za dirkanje. Bo treba kej ukrent glede tega./quote]

Na Vranskem imajo ze nekaj let vse pripravljeno za gradnjo motociklisticne piste, se pravi nacrte, sponzorje,... vendar nekdo ne da zegna, da bi pisti zaceli delati. Zato se motoristi nimajo kje zdivjat, se pa zato po slovenskih cestah. le redki gredo na grobnik kjer sprostijo svoje ventile. Mislim, da bi morali motoristi razmisljati v tej smeri, da se nekaj naredi na tem, da se zacne gradnja dirkalisca v Sloveniji.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Mislim, da bi morali motoristi razmisljati v tej smeri, da se nekaj naredi na tem, da se zacne gradnja dirkalisca v Sloveniji.

1. ... dobro misliš ...

2. ... tudi motoristi tako razmišljajo ...

3. ... imaš predlog kaj narediti?

P.s.: ... a nismo o tem že velikokrat premlevali?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tice dirkalisca, je bil v nedeljo zvecer na Pop TV gospod Tomlje, ki je nekaj razlagal okoli gradnje dirkalisca za F1 v SLO. So ze celo tako dalec, da bodo dali pobudo v parlament za spremembo tobacnega zakona.

kje, pa kaj, pa kako, pa zakaj, dirkalisce pa ni povedal bolj natancno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zacetek bi organizirali zbor na 3M, povabili medije, dali sporocilo za javnost,...

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kar se tice dirkalisca, je bil v nedeljo zvecer na Pop TV gospod Tomlje, ki je nekaj razlagal okoli gradnje dirkalisca za F1 v SLO. So ze celo tako dalec, da bodo dali pobudo v parlament za spremembo tobacnega zakona.

kje, pa kaj, pa kako, pa zakaj, dirkalisce pa ni povedal bolj natancno

Nekje sem prebral, da nameravajo dirke f-1 imeti na Mobikrogu. Samo ne morem se spomniti, kje točno je bilo napisano!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je ata anderlič takoj za tem povedal, da nima smisla spreminjat zakona (tobačnega) saj ni argumentov za spreminjanje. zopet komplicirajo tam ko ni treba. a cigarete reklamirajo ali ne kadili bomo pa pika.ali pa ne pika.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

kar se tice dirkalisca, je bil v nedeljo zvecer na Pop TV gospod Tomlje, ki je nekaj razlagal okoli gradnje dirkalisca za F1 v SLO. So ze celo tako dalec, da bodo dali pobudo v parlament za spremembo tobacnega zakona.

kje, pa kaj, pa kako, pa zakaj, dirkalisce pa ni povedal bolj natancno

Nekje sem prebral, da nameravajo dirke f-1 imeti na Mobikrogu. Samo ne morem se spomniti, kje točno je bilo napisano!

Lojzi ma vas rad

F1 na mobikrogu

bodo pa ze moral kako ta pravo dirkalisce naredit, al pa od mobikroga samo ime obdrzat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pista bi naj bila na Vranskem ? Cool 10 km od mene, jupi...

quote:

Slovenija nima ceste za dirkanje. Bo treba kej ukrent glede tega./quote]

Na Vranskem imajo ze nekaj let vse pripravljeno za gradnjo motociklisticne piste, se pravi nacrte, sponzorje,... vendar nekdo ne da zegna, da bi pisti zaceli delati. Zato se motoristi nimajo kje zdivjat, se pa zato po slovenskih cestah. le redki gredo na grobnik kjer sprostijo svoje ventile. Mislim, da bi morali motoristi razmisljati v tej smeri, da se nekaj naredi na tem, da se zacne gradnja dirkalisca v Sloveniji.

Master 007

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Morda si v glavi malo dorasel.

Moje mnenje: predpise kršiš prostovoljno, nihče te v to ne sili. Odgovoren človek pa za svoja dejanja odgovarja. Tako v dobrem, kot v slabem. V nasprotnem primeru gre za nedozorelo osebnost, ki ji je potrebno pobrati opravilne in druge pravice.

Brrrm

ŽIVELI VSI KI IMAMO NEDOZORELO OSEBNOST IN KRŠIMO BEDASTE PREDPISE!

Če smo lahko kršili predpise in se vozili z večjimi motorji, ko smo imeli izpit A-350, potem bom tudi peljal po dunajski 70, kjer je omejitev 60 ali manj, po naših avtocestah 150 in ne 130, pred semaforjem bom še naprej prehiteval stoječo kolono (ampak vseeno ne 100 na uro), sploh pa bom pozdravljal motoriste, kljub temu da je treba imeti na balanci obe roki.

Folk, VOZIT JE TREBA PO ZDRAVI PAMETI (pa po cesti), NE PA PO PREDPISIH! Sej kdaj sovpadata ti dve zadevi, ampak ne tako pogosto, kot bi morali.

Kdo ima kdo še vsaj tolk nedozorelo osebnost kot moja malenkost?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma se strinjam s stromom. Vozimo po pameti. Ko je pol metra snega nihče ne vozi po avtocesti po omejitvi (130)ampak krši zakon ker marsikdo vozi manj kot 65 kot je najmanjša dovoljenoa hitrost,(saj zdi se mi, da je polovica od dovoljene.)

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se to je mimo , hitrost prilagodi razmeram na cesti (ce je megla se manj)

ce pa je fraj, pa imas greh ce ga ne zategnes do 200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strom, saj sem napisal, da lahko kršiš, če ti tako odgovarja. Samo potem, ko te opazijo, ne begat in se izogibat, temveč plačaj in krši naprej, če ti paše. Menda imaš toliko jajc, da za svoja dejanja polno odgovarjaš.

Samo, da se zaradi tvojih kršitev ne bi meni ali pa mojim kaj zgodilo. Ker potem bom jaz kršil tisti zakon, ki pravi, da je prepovedano rezati glave stra od trupa.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic sem imel eno lepo izkusnjo s policaji, in po velikem cudezu, je bila to "pozitivna" izkusnja... Policaj me je videl, ko sem prehiteval kamion po desni strani in seveda .... ustavil me je...

Ustavim in ko mi je rekel, naj zapeljem k marici, sem v mislih ze videl poloznico za placilo kazni... Po kratkem razlaganju policistu da vem da nisem pravilno naredil, ko sem sel prehitevati po desni strani, je se malo premisljeval in rekel... OK, naj ti bo.... srecno voznjo.....

Po mojih ogromnih slabih izkusnjah s policaji (najvec z avtomobilom, z motorjem 2.) imam prvic v zivljenju mislenje, da se obstajajo "normalni" policaji, ki ne za****vajo folk kar v brez veze za vsako malenkost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... ki ne za****vajo folk kar v brez veze za vsako malenkost ...

... se je kar dobro izščo zate ... samo prehitevanje tovornjaka po desni pa le ni "vsaka malenkost" ... ali pa morda jaz česa ne vem in imam o določenih stvareh napačno mišljenje ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: ko sem prehiteval kamion po desni strani in seveda .... ustavil me je...

Virko,

vsi se radi hitro peljemo in prehitevamo, samo po moje ti vseeno ni treba po desni prehitevat, glede na to da bos pac pred tovornjak ziher prisel kakih 100m naprej

Ze tako ali tako smo ogrozena vrsta, na desni pa te verjemi kdo se najmanj pricakuje.

V tem primeru policaja pa res ne razumem. Sej ne da ti bi kazen privoscil, druge pa jeb..o za prekoracenih 15km/h, kar je za moje pojme bistveno manjsi prekrsek, kot prehitevanje po desni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

go loyo, go!

Sicer pa odvisno od situacije... ne bom šel prehitevat čez bus postajo, na vključevalnem (pospeševalnem) pasu na avtocesti pa (da ne omenjam da je legalno).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mim ste vsekali....60 je najmanjsa...

pupa to dobro ve zdaj

Nop. 50 km/h je najmanjsa dovoljena hitrost na AC. Vsaj 60 km/h mora biti po tovarniskih podatkih sposobno doseci vozilo, da sme na AC. Pri manj kot 65 km/h (manj kot polovica najvisje dovoljene hitrosti) pa mora imeti vklopljene vse zmigavce (smerokaze). Pa jih vklopi, ce jih lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK, neka taka navodila naj bi imeli že do sedaj, vendar se jih niso kej preveč držali... če se je pa motorist razlepu, jih je potem baje tovariš mili... pardon, tovariš polici... erm... polcaj slišu.

Verjetno da so imeli tako do sedaj. Par let nazaj me je ob cca. 1h ponoci ustavljal od zadaj, jaz pa nisem ustavil takoj ob desni strani ampak zapeljal levo na parkirisce. Rezultat: jaz sem jih poslusal, da bi moral ustaviti takoj in da on odgovarja za mojo varnost med postopkom ustavljanja in blablabla o kazni ... To je bilo tudi edinkrat da sem si moral pred uradno osebo sneti celado z glave.

Punci brez celade na zadnjem sedezu pa je rekel drugi policaj rekel samo, da ji bo naslednjic, ko bo brez celade napisal poloznico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem mal nazaj pa o idejah o F1 na Mobikrogu: NI SANS!!!

Prekratka, preozka, ni izletnih con, ni boxov, ni hotelov, ma tut skretov ni dost...ze nekateri dirkaci Nacionalnega pokala znajo velik povedat o tem...je pa - roko na srce - to EDINO dirkalisce v Slo...zalostno, ne?

Today is the greatest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nop. 50 km/h je najmanjsa dovoljena hitrost na AC.

...

ocitno nas na avto šolah in na izpitih ucijo krive vere. Pa se v knjigi pise 60

***

Vsak ima svoje navade je rekel vrag in sedel v koprive.

***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!