Skoči na vsebino

Tovariši miličniki...


strom

Priporočene objave

Včeraj zvečer me ustavi palicaj pri kolodvoru. Pa lepo preveri opremo (moja malenkost v avtu), napiše pildek za prekršek pa lepo obrazloži kako pa kaj, pa 8 dni pa 50% pa ugovor... pol pa še praša če nucam njegove podatke?!

Mislm, sej je zgledu še bolj zelen, ampak nekako so preveč prijazni ratal. Vsaj tale.

No ja, pridem domov pa vidim da majo neko akcijo za najprijaznejšega milićnika.

Dokler bojo pisal pildke za 5kSIT ali več, ne bojo prijazni!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi kakšen član policije, si en k****, to sem sama čutila. Ko so mene ustavil, so bli full zadirčni, potem pa povem kater faks, pa smo najboljš kolegi ratal. Pa je to fer?

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, a ma kdo izkušnje s tem, kok težijo policaji pr 1. pomoči na motorju?

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chebi,v AUT zelo!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K kazen je kr svinjska (40 000). Tko da bi blo fajn to nabavt...

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če kdo beži, naj ga kar lovijo!

Če se bo kje razlimu se ne bo zato, ker ga je policija lovila, ampak zato ker je bežal.

BRAVO POPOLNOMA PRAVILNO, to pa ne velja samo za motoriste, ampak tudi za vsa ostala prevoznasredstva!!!!!!

Če ga poserješ, bodi karakter in sprejmi tudi posledico, Jebad ga, življenje ni potica!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Če kdo beži, naj ga kar lovijo!

Če se bo kje razlimu se ne bo zato, ker ga je policija lovila, ampak zato ker je bežal.

--------------------------------------------------------------------------------

BRAVO POPOLNOMA PRAVILNO, to pa ne velja samo za motoriste, ampak tudi za vsa ostala prevoznasredstva!!!!!!

Če ga poserješ, bodi karakter in sprejmi tudi posledico, Jebad ga, življenje ni potica!

Go in peace!

Ghost_R1, glede na to da se doslej skoraj dosledno nisi udeleževal tem, ki se tičejo policistov (čeprav si bil večkrat zaprošen za komentar), OSEBNO mislim, da s tem komentarjem nisi ravno dokazal objektivnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa cist strinjam z Ghostom - vsi smo dost stari, da vemo kaj počnemo; se prav odgovarjamo za svoja dejanja sami - se prav če nardiš prekršek, ustavš, če pa ne je pa tvoj problem, če si tok nespreten da še pobegnt ne znaš.

Pa še tole Roman: kako bi se počutu, da bi stal zravn polcaja in bi se nekdo prpelu na (tvojmu) ukradenmu motorju in bi ti na to opozoril polcaja, on bi ti pa rekel, da ga ne sme lovit - pomoje ne bi bil glih zadovoljen.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Pa še tole Roman: kako bi se počutu, da bi stal zravn polcaja in bi se nekdo prpelu na (tvojmu) ukradenmu motorju in bi ti na to opozoril polcaja, on bi ti pa rekel, da ga ne sme lovit - pomoje ne bi bil glih zadovoljen.

Tip se je dokazano vozil mimo policajev - brez registrske tablice, zato mi ne pametuj o tem. Pred leti je policist lovil mopedista brez čelade skozi našo ulico in pri tem skoraj (na srečo) zbil mojega sina, ki je bil takrat star štiri leta - cesta je tako ozka, da se komaj srečata avto in kolesar, policist pa je pripeljal najmanj 80km/h. Pred nekaj meseci bi naju z ženo (če se s tekom ne bi rešila) zbil policist, ki je ponoči z ugasnjenimi lučmi skušal prestreči vozilo (voznika), ki je prihajal iz disco kluba. Oboje sem prijavil, efekt je bil pa enak, kot pri "raziskavi" kraje mojega motorja - NIČEN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uredu, samo kdo je pri tem kriv - nekdo, k krši zakone, ali nekdo ki opravlja svoje delo?

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja uredu, samo kdo je pri tem kriv - nekdo, k krši zakone, ali nekdo ki opravlja svoje delo?

... in spet smo pri debati o kuri in jajcu ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da se zdej reče debata o dobrem in zlem...

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razumem,tovaris marijan.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!