Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje - MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

V nedeljo se ponovno vidimo na "starem" poligonu z malce drugačno postavitvijo vaj, ki vam bodo pomagale izpiliti tehniko vožnje motorja.

KJE? - Tehnični pregledi Atos Vis, Cesta ljubljanskih brigad, Šiška, Ljubljana

KDAJ? - V nedeljo 16. aprila od 15.30 do 20. ure.

KDO? - Vsi motoristi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preizkusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ? - Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, pod vodstvom izkušenih motoristov, na varnem poligonu.

Zaradi povečanega zanimanja udeležence prosimo za predprijave na www.drustvo-maksi.si ali 041 850 850, kjer so dosegljive tudi dodatne informacije.

Ponovno se boste lahko preizkusili tudi na naših motorjih.

post-1282-1144873726_thumb.jpg

post-1282-1144873774_thumb.jpg

post-1282-1144873839_thumb.jpg

post-1282-1144873940_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supr, sam mal skopo s podatki. Kolk pa košta? :? Kako to izgleda? :? Napovedan je dez. A bo vseen? :?

Stane te tvoj čas, izgleda 1A (priporočljiva udeležba, veliko se lahko naučiš), kolikor vem so tam v vsakem vremenu! Maksi je prva liga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delavnica bo izpeljana v vsakem vremenu!!!!

Izkoristite slabo vreme za vadbo tudi v deževnih razmerah!!

lp

post-570-1145046181_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem danes na Cesti Ljubljanskih brigad. Bilo je ful zanimivo. Ugotavljam, da se moram še veliko naučit, češrav sem mislil, da sem nekaj že dal skoz. Dobro, drugič pridem še s svojmu motorjem, ker ga moram še registrirat, danes sem vpijal znanje.

To rabimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nami je še ena uspešno izvedena delavnica varne vožnje. Vreme je zdržalo do konca brez kaplje dežja!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi če bi prekle letele... takrat je še bolj zanimivo.,.. naslednjič pridem spet :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nami je še ena uspešno izvedena delavnica varne vožnje. Vreme je zdržalo do konca brez kaplje dežja!!! :OK: :OK: :OK:

:OK: bladzo pa vsem Maksijevcem :OK:

najboljši ste :worship: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, ki izvajate to delavnico zaslužite vse pohvale. Sicer je to malo bolj po Gorenjsko pa vendar - ste eni redkih, ki nekaj tudi naredijo za večjo varnost v prometu!

HVALA VAM - za vaš trud in čas! :OK: :OK: :OK:

Sedaj pa še moji vtisi!

Osebno sem zadovoljen, da sem prišel v jasnem :D vremenu na delavnico, čeprav je bil praznik in je moja doma nekaj godrnjala!

V začetku sem bil nekoliko trd - saj veste (zimsko spanje pri ženskah obvezno stanje :grim )! Kasneje, ko sem vaje naredil že po večkrat pa je šlo bistveno bolje! Žal sem opazil, da smo bili na delavnici pretežno starejši kozli in nekaj simpatičnih punc! Manj obiska gre predpisati Veliki noči!

Mali slalom sem pa speljal - lansko leto ni šel tudi pod razno! Napredek je.... Pri zaviranju me je inštruktor vprašal, če imam ABS (v glavi in roki :grim ): Skratka - sem zelo zadovoljen, čeprav sem odšel malo prej, kot sem planiral - odšel sem k prijatelju na pivo in tam delal reklamo za vašo delavnico. Skratka bilo je prijetno - spoznal nekaj novih motoristov in se tudi nekaj naučil. Se vidimo na naslednjih delavnicah.....

Pri vožnji motorja si pustite rezervo in boste živeli - je dejal Blaž (tako nekako)!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Čestitke delavnici in vodstvu . Sicer me ni bilo , čeprav sem še kar redni gost. Praznik je res naredil svoje . V naslednji se pa vidimo . Še tako naprej !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo je bilo, še pridem :OK: , sem pa mislil da bo več folka, pa jih je očitno grozeči dež in praznik nekaj doma prilklenil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo super. Vsa čast vsem Maksijevcem. Zahvaljujem se tudi za oba motorja (GS in Z), svojega namreč tokrat nisem imel. Se vidimo naslednjič.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek ga pa dobr nagne :D

:hmm:

Jaz pa nism ziher, da je to on :grrr

da bi šel v adidaskah na motor <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Malo sem "out" iz dogajanja .... kdaj bo naslednja delavnica v Lj? :blush:

v nedeljo 21.5.

drugac pa ponavadi vse pise TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!