Skoči na vsebino

Nam je lahko tudi RGL v pomoč


klimbra

Priporočene objave

Mal mi je včeraj pregorelo.....ko je nek pametnjakovič začel nabijat o neregistriranih mopedih......pa sem uporabil RGL-ov naslov....pa poslal Majdo Juvanovo raziskovat, kje so tablice na UE.......

Ni ni......ti šmorn ti......ja....pol pa ni čudno, da je tolk neregistriranih....

Včas se je treba tut mal brant....na tak al pa drgačn način........če ne bomo vedno samo "drhal"!!!!!!!!!!!!!

Če koga zanima, kaj bo izvedela......odgovor na RGL okol 9,30.....danes!!!

No....pa da vidimo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOo....folk.....še ji dejte po mejlu težit!!!!!

program@rgl.si

Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dodal zadnji odgovor v živo :grim zakaj država uničuje našo lastnino :eek:

pa sej namo spet nč dosegli :grrr

taisto tablico kot lani sem letos ponovno plačal :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, dvomim, da je registrska tablica po pravni formulaciji tvoja osebna lastnina?

tudi kartica za bankomat recimo ni tvoja lastnina ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, dvomim, da je registrska tablica po pravni formulaciji tvoja osebna lastnina?

tudi kartica za bankomat recimo ni tvoja lastnina ... ;)

OPET Tiiiiiiiiiiiiiii :eek: :eek: :eek: :eek:

jaz sem jo legalno plačal( z že obdavčenim denarjem) pa ne mešat jabolka pa hruške :eek:

čigava last je po današnji veljavi tablica??? ko gre z vozilom če ga prodaš??? pa da te čujemo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze......čigava lastnina.......pr tej zadevi gre za čisto ŠLAMPARIJO države......morda nebi bilo slabo, da jo kdo napade še z nerazumljivimi zahtevami zavarovalnic......se mi po njenem govoru zdi.....da ji je všeč tema.....in da ima energijo mal bezat.......sej vsi vemo....kok je elergična na Javno upravo.....pa na Zavarovalnice tut......se spomnim, kaj jim je delala....ko se je šlo okol lastninenja....pa cen.....

Nič obupavat.....poslat čim več dejstev.......bolj kot so žmohta.....bolje bo!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK:

OPET Tiiiiiiiiiiiiiii :eek: :eek: :eek: :eek:

jaz sem jo legalno plačal( z že obdavčenim denarjem) pa ne mešat jabolka pa hruške :eek:

čigava last je po današnji veljavi tablica??? ko gre z vozilom če ga prodaš??? pa da te čujemo :hmm:

JOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ.....sam ne mi zdele tuki bojišče odpirat :angry: :angry: :angry: :angry:

Raj pošiljajte mejle.......tut tko nam lahko kaj rata, da opozorimo nase!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPET Tiiiiiiiiiiiiiii :eek: :eek: :eek: :eek:

jaz sem jo legalno plačal( z že obdavčenim denarjem) pa ne mešat jabolka pa hruške :eek:

čigava last je po današnji veljavi tablica??? ko gre z vozilom če ga prodaš??? pa da te čujemo :hmm:

počakmo kšne pravnike ... morda bomo presenečeni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakmo kšne pravnike ... morda bomo presenečeni ...

ja tud če kaj dosežejo denarja za novo plačano tablico ne bo nazaj :grrr jaz budala sem jo nesl kot vsa prejšnja leta na upravno enoto ker sem imel čas in še odjava je mislim da 850 sit na Tehničnih pregledih pa mislim da 2300 sit(tam nekje) ker sem imel čas se mi je zdello loogiš da grem na občino :grim nikjer ne prišparaš tko hitr za pol ketenspreja :grim

na Tehničnih so se pa znotraj organizacije do svojih strank obnašali tržno se dogovorili da jim do 8 mesecev šparajo deponirane tablice(država je bila samo za 15 dnevno potem na UNIČENJE)

saj v končni fazi sem izgubil samo dobrega jurja ampak gre se za princip ker v tej državi še dolgo ne bo znano da Levica ne ve kaj dela Desnica :zzz:

grem na motorin k je luštno vreme zuni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj v končni fazi sem izgubil samo dobrega jurja ampak gre se za princip ker v tej državi še dolgo ne bo znano da Levica ne ve kaj dela Desnica :zzz:

dali so ti bombonček ( ukinitev nalepk) in si verjetno užival :blush: ! do nadaljnega ima da si tiho ! :fredy:

alweys borba za oblast ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar je bil posredovan odgovor.....tolk bedarij kot so jih sposobni spesniti na MNZ......6much......kao......imamo lahko tablce doma...itd.........kreteni.

Sem že odreagiral na RGL.........tisti,ki niste poslušali.....naj bi bila jutri posebna oddaja na to temo......ŽELO na RGL....ure žal ne vem.

Pišite.......povejte jim, da lažejo......... :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbriš dej k si kolega z novinarko poizvedi kdaj bo na sporedu :OK:

mamicu jim državnišku sej so itaq sami siroteki na ablasti :SS

močno :topic: ampak vredo prebrati :OK:

Medicina dela čudeze...

Evropski kongres transplantologov

Poročilo britanskega predstavnika:

Nasli smo človeka brez hrbtenice, mu jo presadili in po tednu dni v bolnici

je zahvaljujoč odkritjem britanskih zdravnikov shodil in si začel iskati sluzbo.

Francoski predstavnik zdravnikov je poročal:

Pri nas smo imeli pomembnejso zadevo. Vzeli smo človeka z enim samim pljučnim krilom, mu presadili manjkajoče pljučno krilo in po treh dneh je odsel iz bolnice in si začel iskati sluzbo.

Predstavnik italijanskih zdravnikov je poročal:

Mi smo imeli dva pacienta brez srca. Ker smo imeli le enega darovalca, smo se odločili in vsakemu od obeh paciantov predasili pol srca. Po samo dveh dneh sta oba pacienta ozdravljena ze začela iskati sluzbo.

Predstavnik slovenskih zdravnikov je ponosno povedal:

Vse to ni nič. Pri nas smo imeli tri ljudi povsem brez mozganov. Postavili smo jih na čelo drzave in v rekordnem času ze več kot pol drzave isče sluzbo :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozivam vse........naj jim pišejo......

Prepričan sem, da imamo lepo priložnost povedati to......kar bluzimo na tem forumu.

Bodite iskreni........in najdite lepe besede, da poveste to, kar mislite.

Skupaj lahko dosežemo nekaj.....pa čeprav samo zgražanje ostalih.....a verjemite.........s tem se bodo zavedli, da smo med njimi.....in nas posledično tudi opazili!!!!!!!

Upam samo.....da se po stari navadi.....spet ne motim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPET Tiiiiiiiiiiiiiii :eek: :eek: :eek: :eek:

jaz sem jo legalno plačal( z že obdavčenim denarjem) pa ne mešat jabolka pa hruške :eek:

čigava last je po današnji veljavi tablica??? ko gre z vozilom če ga prodaš??? pa da te čujemo :hmm:

registrska tablica je uradni dokument...tako kot pasoš, osebna in vozniška..

v čigavi lasti so ti, pa pobskajte sami.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v Cerkniški občini in tehničnih preglediš človk še tablce za motor ne more kupit :angry2:

sramota

aja pa tud nalepke na tehničnem za preizkušno nisem mogla dobit k jih niso imeli :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni blo omenjeno v napovedniku da bi karkoli govorili danes v ŽELU na RGL :BUA:

itaq da nas ne jebe nihče 5% :grrr

basebal palice pod zic pa gasaaaaaaaaaa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majdo Juvanovo

Samo v vednost. Dotična oseba je pred kakimi petimi leti naredila VSE kar je bilo v njeni moči (oddaja RGL želo, vprašanja - odgovori, ....... ), da bi preprečila "nezakonito" zbiranje in parkiranje motornih koles na prešernovem trgu ob sredah.

V njenem studiu so se zvrstili policaji, redarji, občinarji,..... in ona je drekala in drekala o motoristih.

Mam oddajo še nekje posneto na kaseti.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem jim poslal.

Čudovito napisano,res je že čas,da se nekaj na tem področju premakne,podpišem tvoje pisanje sem pa prepričan,da je takih še kar nekaj...samo oštro!

HRC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!