Skoči na vsebino

v MB zmanjkalo reg. tablic


lorenz

Priporočene objave

Blizajo se prazniki , vreme je ze boljse , ceste so so ze malo spucale, no dez jih je , oni ki bi jih morali jih itak ne bodo - (konji leni) in bo treba kravo registrirat.

Torej cimprej med sluzbo menjat znucane gume in cimprej na tehnicnega. Na tehnicnem brez problemov , sem sel letos drugam in mi tukaj niso stiskali felne. In potem pridem v pisarno , hocem vse skupaj placat , ko mi teta pove da nimajo reg.tablic in da naj pridem drugi teden. (seveda se mi je malo stemnilo , sam kaj ces one niso krive.) Potem mi je se veselo povedala da tudi nikjer drugod v Mariboru nimajo tablic (preverjeno) . Sem kravo postavil nazaj v grazo in to je to , bo pac pel crosser po sumi cez praznike.

A obstaja se kaka druga varianta , recimo da grem v CELJE ali pa kam drugam kjer zdaj lahko opravis vse , samo ne verjamem da imajo v CELJU, MB tablice, pa smo spet na zacetku.

Mislim da bi nekdo moral odgovarjat za to sranje. ( no v torek pridejo nove reg.table in to celih 2 kom. ????)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blizajo se prazniki , vreme je ze boljse , ceste so so ze malo spucale, no dez jih je , oni ki bi jih morali jih itak ne bodo - (konji leni) in bo treba kravo registrirat.

Torej cimprej med sluzbo menjat znucane gume in cimprej na tehnicnega. Na tehnicnem brez problemov , sem sel letos drugam in mi tukaj niso stiskali felne. In potem pridem v pisarno , hocem vse skupaj placat , ko mi teta pove da nimajo reg.tablic in da naj pridem drugi teden. (seveda se mi je malo stemnilo , sam kaj ces one niso krive.) Potem mi je se veselo povedala da tudi nikjer drugod v Mariboru nimajo tablic (preverjeno) . Sem kravo postavil nazaj v grazo in to je to , bo pac pel crosser po sumi cez praznike.

A obstaja se kaka druga varianta , recimo da grem v CELJE ali pa kam drugam kjer zdaj lahko opravis vse , samo ne verjamem da imajo v CELJU, MB tablice, pa smo spet na zacetku.

Mislim da bi nekdo moral odgovarjat za to sranje. ( no v torek pridejo nove reg.table in to celih 2 kom. ????)

Vprasas lahkoi. V Kranju so vceraj imeli tudi nekaj ljubljanskih na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani je bila situacija ista, baje jih je zmanjkalo že v ponedeljek, ko so jih dobili le 12. So pa bile še 2 proste v Kranju. Malo nerodno, glede na to, da sem cel dan letal po Ljubljani za registracijo in ga danes zavaroval .)

Popravljeno . Popravil Kibla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi nekdo moral odgovarjat za to sranje. ( no v torek pridejo nove reg.table in to celih 2 kom. ????)

To je "sabotaža" proti motoristom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem že včeraj pisala da jih na cerkniški občini ter tehničnem pregledu nimajo,danes jih pa tudi v postojni niso imeli :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomankanje je v celi sloveniji in vsako leto je isto,ker se uni bumbarji spomnejo tablice delat en mesec pred sezono.Najbolj smešn je pa to da so traktorske tablice popolnoma iste kot motorske pa se jih ne sme uporabt za registracijo motorja in jih je povsod na pretek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel zadnjič registrirat in so imeli v MB samo še oznako z Rušami in Lenartom :BUA: Zgleda, da se je situacija še poslabšala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes registriral i imel peklensko srečo,dobil predzadnjo tablico :P ,pa še fajn cifra je gor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po dveh poskusih končno dobo tablico.pa čeprav z ptujskim grbom.

Mislim,da smo jih motoristi presenetli skoraj tako,kot LANI DECEMBRA SNEG NAŠE CESTNE SLUŽBE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel zadnjič registrirat in so imeli v MB samo še oznako z Rušami in Lenartom :BUA: Zgleda, da se je situacija še poslabšala.

Jaz sem danes registrirala pa jih na Vrhniki tudi niso imeli, pol sem šla pa v Domžale in zdaj mam domžalski grb na tablici <_<

JA!!!! :angry: Prekleta banda! Kot da ne vedo, da moped bolj potegne, če ma tapravi grb gor! :angry:

(no ja saj jaz se tudi ne bi z žabarskim okoli vozil :P :grrr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašajte Sando7, mogoče pa imajo v Logatcu še kakšen prikupen LJ na voljo. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kak spravite motor do tehničnega, glede na to, da nimate tablic gor... Jaz bom v kratkem moral spravit moped na tehničnega pa me malo skrbi dejstvo, da prikolice ni, med potjo do tehničnega pa sta "samo" dve policijski postaji...

Aja, to, da teničnega naredim v enem mestu, tablice pa dvignem v drugem, da mam gor "tapravi" grb, pa po moje ne bi smelo bit panike, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes registrirala pa jih na Vrhniki tudi niso imeli, pol sem šla pa v Domžale in zdaj mam domžalski grb na tablici <_<

Kupi si Ljubljanski grb .) Mislim, da stane 300sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kak spravite motor do tehničnega, glede na to, da nimate tablic gor... Jaz bom v kratkem moral spravit moped na tehničnega pa me malo skrbi dejstvo, da prikolice ni, med potjo do tehničnega pa sta "samo" dve policijski postaji...

Aja, to, da teničnega naredim v enem mestu, tablice pa dvignem v drugem, da mam gor "tapravi" grb, pa po moje ne bi smelo bit panike, ne?

Tako da se usedemo gor in reskiramo (upamo) da nas ne ustavjo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kak spravite motor do tehničnega, glede na to, da nimate tablic gor... Jaz bom v kratkem moral spravit moped na tehničnega pa me malo skrbi dejstvo, da prikolice ni, med potjo do tehničnega pa sta "samo" dve policijski postaji...

Pred policijsko postajo te zagotovo ne bodo ustavili... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor malo razmišlja ima svojo (posebno),kajti to ,da jih zmanjka se dogaja že vsa leta.Čedrugo ne se pa še kaj spomnijo gor narisat . Bojim se ,da bomo kmalu morali sabo vlačit takšne kot imajo Nemci samo mal jim morajo v EVG prišepnit. :OK: Moj nasvet nabavte si posebne,ker naj bi bile za vedno V nasprotnem primiru mi morajo denar vrnit (16400 Sit),z obrestmi potlej jim bom pa novo plačal-verjetno bo 2x večja. z zemljevidom Slovenije :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred policijsko postajo te zagotovo ne bodo ustavili... :grrr

Vozi za motoristom (kolegom),če bo vstavil bo samo prvega , pa lepo po predpisih ,če priletita v radar bo vstavil oba.

Če znaš previdno vozit si lahko tudi tablico sposodiš, po možnosti od enakega motorja (št.šasije nebo noben policaj gledal),praviloma pa naj bi vzel probno tablico velja 3 delovne dni ampak samo na določeni relaciji ,ki jo navedeš v upravni enoti .Naprimer lahko navedeš, do katerega servisa in kam boš peljal na tehnični pregled. Za ceno se moraš sam pozanimat jaz imam letos nov motor in 4 leta sploh ni treba na teh.pregled,registriral sem samo z računom,homologacijo in odrezkom od zavarovanja,tablica me je čakala je bila naročena. V Nm se lahko tablico navadno rezervira in te čaka do registracije zelo pohvalno!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en nasvetek: za vse tiste, ki ne veste, že pred časom je bila pri reg. vozila ukinjena krajevna pristojnost, kar v praksi pomeni, da lahko vozilo registriraš kjerkoli v SLO in lahko imaš katerokoli reg. tablico. Pač greš na najbližjo UE (neodvisno od grba, al je to SG, MB, LJ, PO, NM...... ali kraja stalnega prebivališča) in vozilo registriraš. Skoraj ne morem verjeti, da se na kakšni manjši UE ne bi našla kakšna zaprašena tablica. Sam sem na UE MB v petek zjutraj registriral BP...... (pa tudi tablice sem videl pri referentki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Litiji je zmanjkalo tablic in prometni dovoljenj :slap: .

Jaz sem mnenja, da bi moral nekdo krepko odgovarjat zaradi tega.

Ce ne bi uvedli unicevanje tablic bi jih mogoce letos bilo dovolj, tako se pa na UE izgovarjajo, da ji izdelovalec ne uspe tako hitro delat kot jih oni rabijo. Zadnjic jim jih je celo za avtomobile zmanjkalo :slap: .

Tale nasa drzava ni pol pi... vredna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kak spravite motor do tehničnega, glede na to, da nimate tablic gor...

Aja, to, da teničnega naredim v enem mestu, tablice pa dvignem v drugem, da mam gor "tapravi" grb, pa po moje ne bi smelo bit panike, ne?

ad1 riskiraš.. če je panika pa gre nekdo pred tabo po isti poti (štarta ene 10min prej) in te pokliče če je kaka partizanska zaseda kje... ajeto

ad2 tečnega lahko narediš na območju katerekoli UE in tablice tud dvigneš na katerikoli UE ali NJP... temu Virant pravi spodbujanje konkurence med UE in samimi NJP (nosilci javnih pooblastil).. slednji ti ponavadi še kupon za kofe (sm vprašu, pa kuponov za pivo še niso pogruntal... :angry2: ) dajo zraven računa, dodatno zaračunanih "manipulativnih stroškov", "stroškov za lušne uslužbenke na šalterjih", stroškov .... pa še kak strošek bi našli... <_<

kar se pa grba tiče - sej ponavad lohk tud nalepke kupiš in gor pripopaš (čez un grb, ki ti ne odgovarja) :grim

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes registrirala pa jih na Vrhniki tudi niso imeli, pol sem šla pa v Domžale in zdaj mam domžalski grb na tablici <_<

.) in kaj manka domžalskemu grbu? Boš pa to sezono domžalčanka :P

--

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!