Skoči na vsebino

v MB zmanjkalo reg. tablic


lorenz

Priporočene objave

Mene pa zanima kak spravite motor do tehničnega, glede na to, da nimate tablic gor... Jaz bom v kratkem moral spravit moped na tehničnega pa me malo skrbi dejstvo, da prikolice ni, med potjo do tehničnega pa sta "samo" dve policijski postaji...

Aja, to, da teničnega naredim v enem mestu, tablice pa dvignem v drugem, da mam gor "tapravi" grb, pa po moje ne bi smelo bit panike, ne?

Jaz konkretno se lepo vsedem na motor in se zapeljem do tehničnega. Imam do tja cca. 800 metrov, in ni panike... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se bom tut na motor usedu, pa lepo proti tehničnim (ene 10km), je zdej motor na servisu, pa je registracija potekla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi nekje 10km. Se vsedem na motor, izberem najmanj prometne ceste in grem. Medtem pa seveda lepo počasi in predvsem PREVIDNO! Letos sem si zaradi manjše vpadljivosti naprintal lansko reg. tablico na papir. Na nekaj m je izgledala kot prava :D

Sicer to ni recept, kako varno priti do tehničnega, zato ne priporočam. Opisal sem samo svoj postopek...

Do zdaj že nekaj let brez težav :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek registriral skuterja na amzs otočec in imel na izbiro 4 različne tablice. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji Štajerci......cela SLO ma isti problem.....

Dejte na kaki radio......pa mal UE zasipajte s pritožbami na njihovo delo.......

V Ljubljani smo že mal težili.....no....sej spremenilo se ni nič.....pa vendar......nekdo je moral tu pa tam kaki odgovor napisat.

Ajde.....sej mate Radio City....pa še kakega.....bezat, pa težit.....pa špecat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi nekje 10km. Se vsedem na motor, izberem najmanj prometne ceste in grem. Medtem pa seveda lepo počasi in predvsem PREVIDNO! Letos sem si zaradi manjše vpadljivosti naprintal lansko reg. tablico na papir. Na nekaj m je izgledala kot prava :D

Sicer to ni recept, kako varno priti do tehničnega, zato ne priporočam. Opisal sem samo svoj postopek...

Do zdaj že nekaj let brez težav :kva2:

Ponarejanje listin?? :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!