Skoči na vsebino

popravilo vetrobranskega stekla


thunderace

Priporočene objave

Meni je na motorju počilo vetrobransko steklo, sedaj pa me zanima če se to da kako zalimati in spolirati (npr.:kot to naredijo pri avtu, če ti kamenček naredi luknjo), in če se da kdo to dela in za kakšno ceno.Ali je že kdo imel tak primer, nova pa je kar precej draga - razen ponaredek(pleksi)? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je na motorju počilo vetrobransko steklo, sedaj pa me zanima če se to da kako zalimati in spolirati (npr.:kot to naredijo pri avtu, če ti kamenček naredi luknjo), in če se da kdo to dela in za kakšno ceno.Ali je že kdo imel tak primer, nova pa je kar precej draga - razen ponaredek(pleksi)? :cry:

Ponaredek bo treba ; vTrebnjem dobiš tega pleksija različnih otenkov in že bonbiran (zakrivljen) ostanki od raznih kupol .Nato pa staro šipo; flumaster,zaščitiš z ličarskim lepilnim trako izrežeš z štih žagico ali cirkularjem,nato rob zbrusiš z šmirgelj papirjem (najprej z malo bolj grobim potem s finim in nazadnje še malo okoli po robu spoliraš(nato odstraniš zaščitni papir) Lahko jih prosiš tudi v fabriki,če imajo čas tudi naredijo.Je pa nekdo ,ki jih izdeluje pozanimaj se ,jaz ninam naslova,mislim,da je nekje v Celju. Popravit je nemogoče,tudi steklo se nepopravlja ,če je počeno popravlja se samo če je luknica se pravi manjša vdolbina , poka pa nesme biti daljša od par milimetrov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se pa raje vozim s počeno, kot pa da pleksi gor dam! :BUA:

Kaj pa misliš, da imaš zdaj gor -sigurno pleksi :BUA:

Velik mamo mrtvih in poškodovanih in ne zaradi pleksija -beri poročila policijskih uprav. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hude probleme si delaš po mojem bi moral kupiti original vsaj za dušo pleksi bo tak al tak! :OK: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!