Skoči na vsebino

Nikoleta R.I.P.


Jure007

Priporočene objave

Zdej ne vem, če je to ta tema prava: Dobil sem informacijo da naj bi se nekje na Madžarskem na enem dirkališču ubil motorišt s priimkom Sršen, doma naj bi bil iz Volčjega Potoka.

Ma kdo kake konkretne informacije morda :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne vem, če je to ta tema prava: Dobil sem informacijo da naj bi se nekje na Madžarskem na enem dirkališču ubil motorišt s priimkom Sršen, doma naj bi bil iz Volčjega Potoka.

Ma kdo kake konkretne informacije morda :?

Gapi mi je okoli 15ure sporočil da se je v Panonii ubil nikoleta, ki je bil uporabnik tudi na tem forumu ... baje nej bi na ciljni ravnini padel in trčil v zaščitno ograjo, od tm naprej nej bi bla pa grozljivka :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne vem, če je to ta tema prava: Dobil sem informacijo da naj bi se nekje na Madžarskem na enem dirkališču ubil motorišt s priimkom Sršen, doma naj bi bil iz Volčjega Potoka.

Ma kdo kake konkretne informacije morda :?

Na žalost so informacije prave. :cry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res se ne oglaša več na mobi

sem njegov sosed skupaj smo hodili dirkat z gokardi

po Italiji in Slo (dirkala sta najina sinova in še drugi prjatli)

bil je res dober človek in sosed in prjatu in ...

Imel je rad hitrost in hitrost ga je ubila

škoda

bom še enkrat poklicu na mobi

.

.

.

.

.nič

lp bovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bila ta novica že enkrat prilepljena tukaj v forum, pa kar nisem mogel verjeti :( :cry:

RIP nikoleta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Pred pol ure sem dobil žalostni klic. Ne morem vrjeti. V sredo sva še telefonirala, dan pred tem smo se srečali ,danes pa to.

:cry: :cry: :cry:

Grega počivaj v miru

Sožalje domačim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še jst da povem iz prve roke. Grega je lovil dirkača pred sabo, ko mu je sredi ciljne ravnine iz neznanega razloga zalečo z vso silo metati balanco levo in desno...kljub temu da je probal ujeti motor mu nažalost ni zneslo in je z vso silo priletel v zaščitno kovinsko ograjo na izhodu iz boksov...naprej pa ne bom več govoril saj vsi vemo kaj taka ograja naredi.

Dirkač ki je v enem letu naredil več kot nekateri v parih letih je za seboj pustil ženo in 2 otroka.

Rip Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem upal, da ni res pa je, te stvari zmeraj so...

Grega, see you on the other side. RIP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še jst da povem iz prve roke. Grega je lovil dirkača pred sabo, ko mu je sredi ciljne ravnine iz neznanega razloga zalečo z vso silo metati balanco levo in desno...kljub temu da je probal ujeti motor mu nažalost ni zneslo in je z vso silo priletel v zaščitno kovinsko ograjo na izhodu iz boksov...naprej pa ne bom več govoril saj vsi vemo kaj taka ograja naredi.

Dirkač ki je v enem letu naredil več kot nekateri v parih letih je za seboj pustil ženo in 2 otroka.

Rip Grega

Iskreno sožalje družini in vsem ki ga pogrešajo! :angry: Naj poćiva v miru :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob tragični novici je tudi mene zmrazilo :cry: na žalost ga nisem poznal, bi ga pa verjetno danes(včeraj) saj sem cel teden upal, da bom tudi sam šel na Madžarsko, ampak se pač ni izšlo :devil:

sožalje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkač ki je v enem letu naredil več kot nekateri v parih letih je za seboj pustil ženo in 2 otroka.

Rip Grega

ne nooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

R.I.P. :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!