Skoči na vsebino

Nikoleta R.I.P.


Jure007

Priporočene objave

....nažalost se to zgodi tudi takšnim, ki se RES pelejo....vrhunska oprema, vrhunski moped ne pomaga nč, če ni zraven še mal sreče.... :cry:

letos se je treba ahtat! (povem iz lastnih izkušenj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje. :cry:

Res ironično, da se takšna nesreča zgodi ravno na dirkališču. Še posebej če greš na dirkališče z namenom varnega dirkanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej un je moj stric bil..fak ej ne morš verjet kaj se mu je zgodil. :cry: :cry:

Ej a ne da povem kokr sm js slišu.Gregata je en prjatu al kaj ga je prehteu na ravnini.Grega ga je hotu ujet vendar mu je zaradi prevelike hitrosti zacelo balanco metati levo in desno zato se je zaletil v ograjo na koncu boksou.Ucer gs je sla moja mt gledat pa od gregata žena.Ja dej pa tm na madžarskem leži.Pa tud njegou sin Nejc dirka.Sam dirka z gokarti.K smo zvedel za to novico smo šli k babici kjer je nejc bruhu,sam je bil v sobi in se zlo jokal.Tako je bilo tudi z Niko(MOJA SESTTRIČNA) samo da ni bila tako zjokana saj ni vedla za kaj se gre. :cry: :cry: :cry: :( :( :(

post-10846-1145258573_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje. :cry:

Res ironično, da se takšna nesreča zgodi ravno na dirkališču. Še posebej če greš na dirkališče z namenom varnega dirkanja.

jap ... to nam je lahko le v opomin, da ni dirkališče kr za vsazga in da tam pa lahk res delaš glih kar hočeš, tudi, če nimaš nekih izkušenj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet.Zadni je govoru z njemu njegov sin.Sam 20cm je mankal da bi preživel.Sam to je kriva ograja saj je bila pred betonom(ce me razumete).R.I.P Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni dirkališče kr za vsazga in da tam pa lahk res delaš glih kar hočeš, tudi, če nimaš nekih izkušenj ...

Grega je imel izkušnje.

Ampak vsakmu se lahko zalomi, tudi najboljšim :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh! Smo lih meli debato, kako je, če te nekdo tko na hitro zapusti...kolk si maš še za povedat in prašat, nečesa kar ti prej sploh na pamet ni padlo.

Sm biu prepričan, da ga letos na grobniku srečam in mal poprašam...Enkat že.

Nevem kaj.

Sožalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno in še bolj žalostno je, da take in podobne novice postajajo del vsakdanjika. Saj je dejstvo da ko kupiš motor, nekje že kar podpišeš, da se ti bo nekaj zgodilo pa upaš, da boš ti tista svetla izjema ki je ne bo vzela hitrost, neprevidnost drugih, tvoja, tehnična napaka,... Ali pa vsaj, da če te ne more obit naj vsaj ne bo hudo..

Tokrat je bilo najhuje. Odšel je medtem, ko je počel kar je imel rad..

Sožalje družini in vsem prijateljem, znancem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pridem na šiht, prižgem računalnik in tole.......

Nikoleto sem osebno spoznal pred kakimi petmi meseci, ko je bil s fanti iz Elise na pizzi v Kapri, sam pa sem jim raztalal sprintane karte za MS novoletno zabavo.

Izkušen dirkač, na koncu se mu pa taka glupa stvar zgodi. Brezveze!

R.I.P.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :angry2: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izvedel v nedeljo na Maksijevi delavnici... kar nisem mogel verjet...

:cry: :cry: :cry:

iskreno sožalje vsem njegovim

R.I.P.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!