Skoči na vsebino

Nikoleta R.I.P.


Jure007

Priporočene objave

Bilo ni nikakršnih možnosti za preživetje. V stotinki sekunde je bilo vsega konec.

Do zadnjega trenutka je živel polno, motoristično življenje in to naj bo vsem v tolažbo.

Žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmerej ne morem verjet, da se je to zgodilo njemu, ki je bil tako previden.

Preden je šel gor, sva debatirala o stezi in njenih posebnostih.....

Ta svet nikakor ni pravičen...

Grega počivaj v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej seveda sožalje vsem bližnjim pokojnega.

Drugače pa (če imate možnost) zahtevajte pregled prednje pnevmatike in platišča. Po opisu nesreče sodeč (nenadoma začelo pri veliki hitrosti metai krmilo z leve na desno) in glede na dejstvo, da je bil na dirkališču, je po mojem mnenju edina možnost, da mu je spustila prva guma. Drugi dejavniki, kot je samo velika hitrost in lovljenje kolega, ne povzročijo take reakcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednja guma in vse je bilo vredu. NI SPUSTILA! Ko smo se po nesreči pogovarjali v paddocku, smo pustili tudi odprto možnost da je pri pretikanju v višjo prestavo (suzuki GSX 1000 z komplet yoshimurinimi deli in celo kopico konjev v mašini) motor tako nesrečno poskočil medtem ko je grega ravno malce obrnil krmilo, in po ponovnem stiku z podlago je vse skupaj začelo opletati... Se mi je enaka fora zgodila isti dan vendar na drugem delu dirkališča in ne tako močno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednja guma in vse je bilo vredu. NI SPUSTILA! Ko smo se po nesreči pogovarjali v paddocku, smo pustili tudi odprto možnost da je pri pretikanju v višjo prestavo (suzuki GSX 1000 z komplet yoshimurinimi deli in celo kopico konjev v mašini) motor tako nesrečno poskočil medtem ko je grega ravno malce obrnil krmilo, in po ponovnem stiku z podlago je vse skupaj začelo opletati... Se mi je enaka fora zgodila isti dan vendar na drugem delu dirkališča in ne tako močno.

Na to sem tudi jaz pomislil, samo cemu potem se sluzi stabilizator, v to skoraj ne dvomim da ga ni imel, edino ce je to prevelika sila za stabilizator in ne ucinkuje...

Po takih situacijah vidis koliko je lahko nesrecnih dogodkov na enem mestu :cry:

LP;R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregi ostajaš z nami u naših srcih in mislih.Pogrešala te bom,ker si bil tak,da te je človek preprosto mogu met rad.Moje sožalje vsem njegovim.Počivaj u miru. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :(

[attachmentid=68151]

post-34-1145444039_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak off.. ostajam brez besed...

:cry:

Iskrene sožalje družini in tistim, ki ste ga poznali in imeli radi.

LP,

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to sem tudi jaz pomislil, samo cemu potem se sluzi stabilizator, v to skoraj ne dvomim da ga ni imel, edino ce je to prevelika sila za stabilizator in ne ucinkuje...

Po takih situacijah vidis koliko je lahko nesrecnih dogodkov na enem mestu

LP;R

Imel je Ohlinsov stabilizator! Pa sej mu je umiril balanco vendar pa je bila hitrost in smer motocikla že tako da se ni dalo več popravljat. Če bi bila tam betonska ograja bi se končalo drugače, tako pa je tako nesrečno zapel z roko med uno dvojno ograjo in ....

Tukaj so zdej zlo trapasta ugibanja in je tudi veliko ČEjev. Nažalost se je končalo nahuje.

Upam pa da bo vodstvo panonia ringa premislilo in odstranilo teh 30m jeklene ograje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ej gapi a si bil ti na paninia ring tm zravn k je umru.Dej ce si biu a mi loh poveš un use natančno samo unga ne kar se je zgodilo ko je priletel v ograjo ker že vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo za razlog vprašali mojstra za pnevmatike, je kratko odgovoril:

"Nur Dunlop"!

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ej gapi a si bil ti na paninia ring tm zravn k je umru.Dej ce si biu a mi loh poveš un use natančno samo unga ne kar se je zgodilo ko je priletel v ograjo ker že vem.

Sm bil ja. Svoje kroge sem končal kake 2 minuti preden se je zgodila nesreča. Sem pa vse skupaj videl z terase. Kaj nej ti natančno povem? sej je več al manj že vse napisan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem dolžnim spoštovanjem do preminulega (se opravičujem ker je moje pisanje :topic: )

********************

Pa dobr je, ali temu mulcu brez kulture res nihče ne more ene par krepkih povedat ???!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečevala sva se vsak dan na cesti, se pozdravila kot najboljša prijatelja, pa čeprav se nisva družila, le po svoja otroka sva prihajala vedno ob enaki isti, nekaj po tretji. Sedaj pa je prazna, tako cesta, kot šolsko dvorišče, ko na njem ni tvojega vozila.

Le čas je tisti, ki bo počasi zacelil rane domačim in prijateljem, ostali pa nam bodo lepi spomini, katerih ne more izbrisati niti čas.

Iskreno sožalje domačim.

Telumiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!