Skoči na vsebino

Užice-Sarajevo


ere031

Priporočene objave

Dobro vece bajkeri,

moto klub ERE iz Uzica organizuje po prvi put moto skup sa namerom da privuce rekordni broj motociklista iz svih Evropskih zemalja. MK ERE je u ovom trenutku je jedan od najorganizovanijih klubova u Srbiji. Clanovi MK ERE su prosle godine bili na svim skupovima u EX-YU takode i u Sloveniji.MK ERE ove godine organizuje skup u centralnom gradskom parku i zeli da to bude najmasovniji skup ikad napravljen na ovim prostorima. Pored atraktivne lokacije u centru grada MK ERE je pripremio dobar program koji garantuje ludu zabavu. Pored tradicionalnh trubackih orkestara i jagnjetine prelivene hladnim pivom predviden je i mali izlet do Mokre Gore i Drvengrada Emira Kusturice i voznje 100-letnom prugom uskog koloseka (tradicionalni Cira) kao i bogat muzicki program,streetfight show zabavne igre kao i prisusvo 10.000-15000 turista posto se susret poklapa sa tradicionalnom manifestacijom DANI MOKRE GORE. Centralne gradske ulice u Uzicu bice zatvorene za saobracaj a kefane i kafici otvoreni za sve bajkere zeljne provoda. MK ERE poziva sve ljubitelje voznje da i dodu i budu deo istorije a MK ERE ce uzvratiti istom merom.

Dobrodosli ...................................... :OK:

post-10833-1145208415_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pored tradicionalnh trubackih orkestara i jagnjetine prelivene hladnim pivom

Napowed je dobra

:kva2: :010 :beer1: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :grupni: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik pozdrav ERE!!!

Naravno da dolazimo, i znamo da će biti super a mi se vidimo i prije za Djurdjev dan!! :yea1:

Pozdrav od Davida i Mateje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Glede na posnetke od lani in na ekipo iz Uzic (Klisko&CO) verjamem, da bo to ena boljsih zadev prihajajocega poletja... :OK: :OK: :OK:

ERE - zao mi je ali ove godine necemo moci da vas posetimo u toke vase motorijade - j... ipak cemo ja i Goranka biti malo daleko za ovakav kratak izlet (AFRIKA)... ali nema frke plan je, da se nadzemo Septemba u Makedoniji... a naravno vidimo se i u Mitrovici prije toga. :OK:

Pozdrav

DaNe

Khartoum / Sudan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbog velikog interesovanja za ovaj moto zbor evo i nekoliko informacija u vezi cena smestaja i boravka.

-- zlatibor krevet 5-7eur po osobi

-- kompletna vikendica za 5-7 osoba 25-30 eur po danu

-- pivo 0.60-1eur

-- whisky 1-1.5 eur

-- kazne za policiju se ne placaju :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbog velikog interesovanja za ovaj moto zbor evo i nekoliko informacija u vezi cena smestaja i boravka.

-- zlatibor krevet 5-7eur po osobi

-- kompletna vikendica za 5-7 osoba 25-30 eur po danu

-- pivo 0.60-1eur

-- whisky 1-1.5 eur

-- kazne za policiju se ne placaju :eek:

sve informacije o smestaju i rezervacijama kao i o samom moto zboru na telefon

+381 65 6181000 ili e-mail: dekisava@yahoo.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbog velikog interesovanja za ovaj moto zbor evo i nekoliko informacija u vezi cena smestaja i boravka.

-- zlatibor krevet 5-7eur po osobi

-- kompletna vikendica za 5-7 osoba 25-30 eur po danu

-- pivo 0.60-1eur

-- whisky 1-1.5 eur

-- kazne za policiju se ne placaju :eek:

:blink: :eek: :grim :OK:

Super izgleda. Se zna zgoditi eno potovanje!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kar precejkrat sem bil službeno v Užicah in stalno smo prespali na Zlatiboru. Kar se tiče cen piva in whiskeya se strinjam, ne pa z policaji in sobami na Zlatiboru.

Za sobe smo v raznih hotelih plačali 15-25 Eur (z zajtrkom), policije pa je na poti Zlatibor - Užice stalno polno in so kr aktivni. Sicer ne vem, kako obravnavajo motoriste, ampak z avtom je potrebno biti previden...

Drugače je pa Zlatibor zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa je kdo zato da SE GRE??!!

UŽIČKO KOLO?? To je to!!

:OK: :yea1: http://86.61.64.165/1.mid

Evjava script:emoticon(':kva2:', 'smid_28')

:kva2:o, da se tud jaz javm; obvezno gremo stara ekipa. L.P. Dušan :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sve one goste iz Slovenije koji su u Sremskoj Mitrovici izgubili ili nisu dobili fluyer a i za one koji su zainterosovani da dodu na susret evo ga program. Izvinjavamo se zbog cirilice. Od cetvrtka i na Web sit-u kluba . WWW.MCERE.ORG

Nadamo se da ce svi koji su bili u Mitrovici(Ales & CO) doci i povesti pojacanje...

post-10833-1147098817_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zravo

Lani sem bil v Guči na festivalu, pa nismo dobili pametnega prenočišča in smo se nastanli v Užicah v hotelu Zlatibor. Moram priznat, da hotel res ni Hilton, vendar smo imeli celi štok za sebe, folk je super, hrana o.k.

Bajke smo zapelali kar v predprostor recepcije, tak da so bli na očeh. Kafiči nasproti hotela so prava bomba, ko smo prišli so začele runde letet vsevprek, tak da se jutra sploh ne spomnim. Narod je ta pravi, se veseli, se pleše in čagira tako kot se za staro Jugo spodobi. Jaz sekakor grem, samo moram še vsaj 7 kil shujšat, ker sem lani skoraj 7 kil zraven dobil v 14 dneh (lepinja z kajmakom, prase, roštilj, kozliček, ovca, kupus, prebranac...) da o pijači ne govorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa je kdo zato da SE GRE??!!

Kaj sprašuješ, saj veš kako je to, eni nakladajo, pa ne grejo, eni ful nakladamo, pa gremo, ne????? :kva2: :eek:

A pa je kdo zato da SE GRE??!!

Kaj sprašuješ, saj veš kako je to, eni nakladajo, pa ne grejo, eni ful nakladamo, pa gremo, ne????? :kva2: :eek:

Evjava script:emoticon(':kva2:', 'smid_28')

:kva2:o, da se tud jaz javm; obvezno gremo stara ekipa. L.P. Dušan :kva2:

Me vzamete s sabo, al sem bla ful neznosna zdej, pa??? :?

Kaj pa Mičko??

Izpala mu jaja???

Nadamo se da ce svi koji su bili u Mitrovici(Ales & CO) doci i povesti pojacanje...

:OK: :OK: :beer2: :drunk:

Ako opet dobijem bokal ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ako opet dobijem bokal ?????

PEHAR se kaže!!! :eek:

Seveda te vzamemo sabo, samo ko zutri vsanes pejt kuj za šank, da nekateri lohk spimo :zzz: :zzz: :OK: :OK: :yea1:

ja vidiš, danes sem se cel dan učila slovensko, pa sem malo pozabila na ono dole......

obljubim, da ne bo jutranjega bujenja........... :grrr :grrr :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni nakladajo, pa ne grejo

:yes:

eni ful nakladamo, pa gremo, ne?????

:ninja:

Kaj pa Mičko??

Izpala mu jaja???

ka si pa delala z njim :devil:

ja vidiš, danes sem se cel dan učila slovensko, pa sem malo pozabila na ono dole......

jaz pa na laško, nekak mi ne gre 0,5l, pa zeleno :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za rajcat!!! :yea1: :yea1:

Pričakujejo nas!!

http://86.61.64.165

V Užice gremo obvezno ni izgovora... :OK: java script:emoticon(':OK:', 'smid_9')java script:emoticon(':eek:', 'smid_20')

:eek:java script:emoticon(':lol1:', 'smid_29')

:lol1:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: 100% delam na tem da v Užice pa grem ................

če drugač ne pa šefa ugrabim pa zraven peljem .)

to je prava beseda, bravo..... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEVEDA GREMO!!!!! :grim :grim

LUNARDI ORGANIZIRAJ VSAJ 25 MOTORJEV!!! :K :OK:

OSTALI PA DRŽTE SE BESED !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: 100% delam na tem da v Užice pa grem ................

če drugač ne pa šefa ugrabim pa zraven peljem .)

Bravo mukki tko se dela , gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno brez tebe nkamor več, TATI.

Popravljeno . Popravil vdusan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!