Skoči na vsebino

Užice-Sarajevo


ere031

Priporočene objave

Srečno na poti do Užic in nazaj, jebemti un mail, ki sem ga danes dobil od tebe me je pa res zadel v srčiko, sam da je pr men đola dalj držala! :kva2: :grim :grim

Lp

saj še nisem dol, ampak skoraj 99 %, če ne vsaj do Sarajeva :? :hmm: .)

se kaj vidimo, pojdita z nami :? :D

bova mal spila :beer2: ,

gre tudi volk, ki je bil na poroki...... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj še nisem dol, ampak skoraj 99 %, če ne vsaj do Sarajeva :? :hmm: .)

se kaj vidimo, pojdita z nami :? :D

bova mal spila :beer2: ,

gre tudi volk, ki je bil na poroki...... :blink:

Žal ne moreva it, ker greva konc meseca po Nemčiji nato po Franciji in Švici za cca. mesec( z obveznimi postanki za ogled polfinalnih in finalne tekme fuzbala-moja že zdaj pizdi) in zdaj ni več prostega časa do takrat, za pivo pa tako al tako ne pristanem na mal :grrr , vseeno hvala za povabilo, kdaj drugič, lepo se imejte !

Lp :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: ROK IN PERO58 - LEPO SE OBRIŠITA POD NOS !!! Z VAMA SIGURNO NE BO NOBEN ŠOU KER STA NESRAMNA !!! Takih tapravi motoristi ne rabimo v družbi !!!

:) Sej ni problema se bomo pa po telefonu zmenil tisti k smo itak zainteresirani it!!!

:angry: Hvala za take komentarje - drugič se jih vzdržite ali pa sploh ne rabte pisat na motosvet!!!

ZMENJENO !!!

:fight2: :BUA: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez BiH&Mokro goro v Užice v petek zjutraj. Vsaj do Arene na pivo. Povratek na avtopilotu, forfarerji vabljeni.... :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez BiH&Mokro goro v Užice v petek zjutraj. Vsaj do Arene na pivo. Povratek na avtopilotu, forfarerji vabljeni.... :drunk:

Se vidimo v Užicah :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne moreva it, ker greva konc meseca po Nemčiji nato po Franciji in Švici za cca. mesec( z obveznimi postanki za ogled polfinalnih in finalne tekme fuzbala-moja že zdaj pizdi) in zdaj ni več prostega časa do takrat, za pivo pa tako al tako ne pristanem na mal :grrr , vseeno hvala za povabilo, kdaj drugič, lepo se imejte !

Lp :beer2:

mislim, še sreča, da se vozim sama , veš kam bi te poslala, če bi mene vozu bi te poslala kam :eek: :eek: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, še sreča, da se vozim sama , veš kam bi te poslala, če bi mene vozu bi te poslala kam :eek: :eek: :worship:

I'm lucky, very lucky, :D mam kr trpežno, a ne ? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prepozno je, veš koliko kilometrov je to :? :hmm: :hmm:

več kot 800 jih ni :hmm: :hmm: če greš ob 13.00h iz (Kr) nardiš 100km/h si ob 21.00h dol .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več kot 800 jih ni :hmm: :hmm: če greš ob 13.00h iz (Kr) nardiš 100km/h si ob 21.00h dol .) .)

dej si pa že zadosti star, in weš, da to ne gre tak simpl :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe sm zračunov cca 22.30 h bi pa mogu bit .)

MISLIM DA TUD TO NE BO ŠLO: - PETROL, ČEVAPI, KRAVE, KOKOŠI, PSI IN SEVEDA

LUDI VOZNIKI !!! :cry: :doze: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MISLIM DA TUD TO NE BO ŠLO: - PETROL, ČEVAPI, KRAVE, KOKOŠI, PSI IN SEVEDA

LUDI VOZNIKI !!! :cry: :doze: :P

Za bolju informaciju nas clan Kisko se vratio pre neki dan sa moto susreta u Ziri(sairach). SA njegovom Hondom Gold Wing sa pauzama da se odmori po kisi trebalo mu je negde oko 8casova. PO suvom vremenu smo prosle godine stigli na Branik za 6 1/2 sati. Od Uzica do LJubljane ima tacno 620km to znam jer sam ove godine tuda prosao najmanje deset puta. Evo najbolje rute (najblize) LJubljana-zagreb-zupanja-brcko-bjeljina-loznica-zvornik-lljubovija-Uzice. Ovo je ukljucujuci petrol,cevape,krave,kokosi,pse i etc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kontaktiral z fanti ERE v Užicah,preko njih rezerviral sobe v hotelu Zlatibor za 13€ :kva2:

So se potrudili in zrihtali popust za motoriste,ker drugače stane soba 18€ na osebo :OK:

Samo še vreme naj nam bo naklonjeno,pa smo na MOTORJU :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou pol se pa dol dobimo!!!! :OK:

Srečno vožnjo vsem, in ne hitite, dan ima samo 24 ur.

Popravljeno . Popravil bowla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kontaktiral z fanti ERE v Užicah,preko njih rezerviral sobe v hotelu Zlatibor za 13€

So se potrudili in zrihtali popust za motoriste,ker drugače stane soba 18€ na osebo ........

Inflacija je res huda.

"Zbog velikog interesovanja za ovaj moto zbor evo i nekoliko informacija u vezi cena smestaja i boravka.

-- zlatibor krevet 5-7eur po osobi

-- kompletna vikendica za 5-7 osoba 25-30 eur po danu"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inflacija je res huda.

"Zbog velikog interesovanja za ovaj moto zbor evo i nekoliko informacija u vezi cena smestaja i boravka.

-- zlatibor krevet 5-7eur po osobi

-- kompletna vikendica za 5-7 osoba 25-30 eur po danu"

Jaz sem napisal ceno HOTELA ZLATIBOR V Užicah :OK: Ti imaš pa cene turističnega naselja na Zlatiboru :nono:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou pol se pa dol dobimo!!!! :OK:

Srečno vožnjo vsem, in ne hitite, dan ima samo 24 ur.

Se vidimo in ga zvrnemo,pivo mislim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi smo pa pič...... dim.... .) .) .)

tati, ni panike, če pa enkrat govoriš drugače kot pa drugič. Kaj a greš al ne. A ne greš na morje? :angry2: :OK: :P :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se imejte in po pameti ter pozdrav za ekipo iz Uzic... :OK:

vedno z vami - tokrat samo virtualno

DaNe

Danes Sudansko / Etiopijska meja

post-1333-1150632641_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!