Skoči na vsebino

Užice-Sarajevo


ere031

Priporočene objave

tati, ni panike, če pa enkrat govoriš drugače kot pa drugič. Kaj a greš al ne. A ne greš na morje? :angry2: :OK: :P :kva2:

veš kaj - kdaj sem pa rekla, da grem na morje... :wacko: :wacko: ga ne maram..... :grrr

sigurno grem v petek zjutraj - do kje pa res ne vem.... :grrr :grrr

do Sarajeva sigurno, za naprej pa nihče ne ve.... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se imejte in po pameti ter pozdrav za ekipo iz Uzic... :OK:

vedno z vami - tokrat samo virtualno

DaNe

Danes Sudansko / Etiopijska meja

Alo kume kaj pa britvice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako je sedaj naneslo - tudi jaz grem :OK: . Plan še ni izdelan ker naj bi šlo nekje do 10 motorjev iz Kranja in okolice. Ko se dogovorimo (do konca tedna) vam javim kdaj nas lahko pričakujete. Naj bi pa sli zgodaj zjutraj v petek. :yea1: :yea1: :yea1: :worship: :worship:

post-1456-1150731387_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako je sedaj naneslo - tudi jaz grem :OK: . Plan še ni izdelan ker naj bi šlo nekje do 10 motorjev iz Kranja in okolice :yea1: :yea1: :yea1: :worship: :worship:

Aleško - daj mi sporoči, če greste večino po AC, vem, da je dolga, pa vseeno ne bi šla do BG po AC, saj razumeš - nova guma :kva2: :hmm:

se hecam, pa vseeno - sicer pa obljuba tako ali tako dela dolg, pa naj bo kar hoče... :eek: :eek:

se slišimo, beremo, pozdravček na Gorenjsko :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom povedou ko naredimo plan! :OK:

Jaz grem 24.06. zjutraj mal tavat po BiH in bivši SCG, se vidmo v Užicah

Dule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleško - daj mi sporoči, če greste večino po AC, vem, da je dolga, pa vseeno ne bi šla do BG po AC, saj razumeš - nova guma :kva2: :hmm:

se hecam, pa vseeno - sicer pa obljuba tako ali tako dela dolg, pa naj bo kar hoče... :eek: :eek:

se slišimo, beremo, pozdravček na Gorenjsko :yea1:

tati oni grejo do srema pol pa pičijo v užice. Jaz bi mal skrajšu to AC pa bi v Slavonskem Brodu zavil do Sarajeva.

Kaj misliš tati, bogdan in ... ostali? :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mate cajt bejzte ze prej dol z AC - to si prsparite za domov ...ko boste....umorni...

Nekaj takega...

LP DaNe

Že že prjatu, sam sem zmenen v klubu tko da gremo skupi kot ekipa, :OK:

Sem jih dobu osem čist frisnih za Srbijo :yea1: k bi rad enkrat bli dol tko da na Mitrovico dol pol pa po Bosni nazaj.

OSTALI: Se vidimo v Užicah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno

Vsakemu eno Karadzordzevo sniclo pa pol litra vina za start....v Mitrovici... :OK:

Daj mi prosim eno mikico zrihti od tam - ker ploscic se tako ali tako nisi - aneda??? saj vem too busy - ja fotrska ni lahka... :kva2:

Pa po pameti... :yea1:

DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno

Vsakemu eno Karadzordzevo sniclo pa pol litra vina za start....v Mitrovici... :OK:

Daj mi prosim eno mikico zrihti od tam - ker ploscic se tako ali tako nisi - aneda??? saj vem too busy - ja fotrska ni lahka... :kva2:

Pa po pameti... :yea1:

DaNe

res ni ploščic ker mam skoz neki na masin in se dela, tko da, je...ga, namest vina bomo raj jelen pol pa pocas na uzicko rakijo. Dobis majco, sva neki naredla s prjatlom iz GG-bara tko da ti sledi, ampak je cist kranjska na cirilici. Sledijo slike!! :kva2: (za dan vremena :yea1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dan je mimo... a slike??? - A kups moped? - Povoljno....

Ja DaNe k"va t" pa je? A se hecaš? Kva pa pol? Najbolš mašino boš p.? A dej,dej, še enkrat premisl!!! :xx: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dan je mimo... a slike??? - A kups moped? - Povoljno....

:nono: :nono: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :nono: :nono:

Kako boš šel pa drug let z nami v Sremsko Mitrovico?????!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Lunardi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Well boys - promena planova ... pac do daljnega ne bom sel z vami v Mitrovico.... ja ni kaj mislit vec - prodajam moped...

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno dec.... zelim vam ludi provod ... ej ce Soneta vids reci da cakam na obljubljeno majico od letosnjega Doboja.... ce se slucajn ne bo spomnil - ga vprasej kdo mu je dal Rakia.... majico... :OK:

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno dec.... zelim vam ludi provod ... ej ce Soneta vids reci da cakam na obljubljeno majico od letosnjega Doboja.... ce se slucajn ne bo spomnil - ga vprasej kdo mu je dal Rakia.... majico... :OK:

Ajd

:OK: Zmenjeno, Šone sigurno pride, sam če bo imel sabo majice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej me zanima, a se da dobit še majco ali dve. ena xl ena l. bi bil zelo vesel.

drugo me pa zanima kadaj greste, kje greste in koliko vas gre.

sam startam v cetrtek okoli 14-1430 iz ljubljane.

cesta, ki jo je opisal ere, cez loznico in tam je zanimiva, a je treba previdno. vseeno je to lokalna cesta z luknicami in peskom.

vso sreco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej me zanima, a se da dobit še majco ali dve. ena xl ena l. bi bil zelo vesel.

drugo me pa zanima kadaj greste, kje greste in koliko vas gre.

sam startam v cetrtek okoli 14-1430 iz ljubljane.

cesta, ki jo je opisal ere, cez loznico in tam je zanimiva, a je treba previdno. vseeno je to lokalna cesta z luknicami in peskom.

vso sreco.

Zdravo domobran,

cca. 10 kom jih štarta v petek zjutraj iz Kranja, nekaj pa upam da iz Lj., dobimo pa se cca. ob 8.30 na Barju v Lj..(kva pa ti misliš Tati?)

Pišite, cajt je že!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo domobran,

cca. 10 kom jih štarta v petek zjutraj iz Kranja, nekaj pa upam da iz Lj., dobimo pa se cca. ob 8.30 na Barju v Lj..(kva pa ti misliš Tati?)

Tati se je mal skrila, ker si je naložila kup drugih obveznosti, čeprav ima v petek ravno za Užice dopust, prišlo je nekaj bolj resnega vmes - sem zahinavila..... :cry: :cry: , ponavadi nisem takšna, ampak res ta vikend nikakor ni mogoče, bom pa sigurno šla z vami na obletnico vajine poroke :blink: :OK: v Novi Travnik, če boste šli....

zato se nisem javila, ker mi je nerodno..... :cry: :wacko:

itak se še beremo ta teden - vem da bo noro, ampak ne .................gre......... :cry:

pozdravi vse, želim vam lep in nepozaben vikend, :beer1: :010 :friend1:

v petek ne morem iz Slovenije, ker me kličejo dolžnosti..... :? :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš lahk pa v domače kraje paršla na pir :beer2:

menda bo v Kokarjah tudi wroče B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej me zanima, a se da dobit še majco ali dve. ena xl ena l. bi bil zelo vesel.

drugo me pa zanima kadaj greste, kje greste in koliko vas gre.

sam startam v cetrtek okoli 14-1430 iz ljubljane.

cesta, ki jo je opisal ere, cez loznico in tam je zanimiva, a je treba previdno. vseeno je to lokalna cesta z luknicami in peskom.

vso sreco.

Tko kot pravi David, gre nas okol 10 motorjev v petek zutri. Za majice nas bos pa dol dobu pa se bomo zmenil, bomo jih nesel tud visek seboj sam št. pa nemorem obljubit.

LP Aleš-Lunardi

Zdravo domobran,

cca. 10 kom jih štarta v petek zjutraj iz Kranja, nekaj pa upam da iz Lj., dobimo pa se cca. ob 8.30 na Barju v Lj..(kva pa ti misliš Tati?)

Pišite, cajt je že!!!

To se bomo pa se srecal pa skup do SB vozil, a ne??

Mi startamo cca 8ih zutri!

No pa res da je že cajt da se se kakšen zjasne da bi šel!

Tati, a ves kako si mi zatrjevala da greš, zdej pa :BUA: , pa unim dol si tud oblubla :eek:

Pa drugič, če je delo je delo, ni kaj! Naj ti nebo nerodno, vseeno kaj piši!! :OK:

Popravljeno . Popravil Lunardi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bom sel, bom sel v cetrtek. v petek skocim v beograd, v soboto pa mogoce pridem v uzice. odvisno od videnega v beogradu in sabcu.

po kateri poti pa sibate.

verjetno ac do zupanje, pa brcko, bijeljina, zvornik, loznica.. al kaj druzga.

baje je hudo lepa cesta od loznice do valjeva, nov asfalt, lepi ovinki. valjevo uzice je tudi dobro porihtana, lepo ovinkasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej gremo do Sremske Mitrovice (cca. 50km pred Beogradom) potem pa okoli 17ih s Mitrovčani proti Šabcu dalje na Valjevo tam nas čaka še ena skupina in naprej do Užic. Vračamo se v nedeljo dopoldan čez Bosno. :OK:

Popravljeno . Popravil Lunardi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!