Skoči na vsebino

Užice-Sarajevo


ere031

Priporočene objave

V petek zgodaj zjutraj štartava z kolegom v Užice :OK: Pa seveda boljše polovice tudi :whistle: Do Sl. Broda po AC.potem pa preko: Dreventa,Doboj,Tuzla,Zvornik v Užice :kva2: Motosvetovci, upam da bomo kaj :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek zgodaj zjutraj štartava z kolegom v Užice :OK: Pa seveda boljše polovice tudi :whistle: Do Sl. Broda po AC.potem pa preko: Dreventa,Doboj,Tuzla,Zvornik v Užice :kva2: Motosvetovci, upam da bomo kaj :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Po čem boš prepoznaven??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek zgodaj zjutraj štartava z kolegom v Užice :OK: Pa seveda boljše polovice tudi :whistle: Do Sl. Broda po AC.potem pa preko: Dreventa,Doboj,Tuzla,Zvornik v Užice :kva2: Motosvetovci, upam da bomo kaj :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

predlagam, da gres preko bijeljine do zvornika. zelo slokovita pokrajina, meni izredno lepa drina. drugace pa ni slabo iz bijeljine na sabac, pa potem na valjevo, v platano na pivo (ob pivovarni).

kako to, da ne sibate v cetrtek popoldne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem boš prepoznaven??

Vozim srebrnoFJR-ko CE-.... in upam da dobim Motosvetove majice do odhoda. :eek: Kolega ima modro VFR-ko. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam, da gres preko bijeljine do zvornika. zelo slokovita pokrajina, meni izredno lepa drina. drugace pa ni slabo iz bijeljine na sabac, pa potem na valjevo, v platano na pivo (ob pivovarni).

kako to, da ne sibate v cetrtek popoldne?

Ne potegne ker še delamo :cry: Kako boš pa ti razpoznaven razen z :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš lahk pa v domače kraje paršla na pir :beer2:

menda bo v Kokarjah tudi wroče B)

ja sigurno v petek...........

potem pa :? :?

Tati, a ves kako si mi zatrjevala da greš, zdej pa :BUA: , pa unim dol si tud oblubla :eek:

Pa drugič, če je delo je delo, ni kaj! Naj ti nebo nerodno, vseeno kaj piši!! :OK:

Ne - mi je mal nerodno, :cry: :cry: :cry: ampak saj razumeš, sem pa napisala, da grem z vami v Novi travnik in upam, da bodo tudi Vesna, Kiško in ostali lahko prišli, pa Sremčani :hmm:

ne mi zamerit, ampak sigurno 99 % Novi travnik, saj greste, ne???

Kdaj se pa gre - v petek zjutraj :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sigurno v petek...........

potem pa :? :?

Ne - mi je mal nerodno, :cry: :cry: :cry: ampak saj razumeš, sem pa napisala, da grem z vami v Novi travnik in upam, da bodo tudi Vesna, Kiško in ostali lahko prišli, pa Sremčani :hmm:

ne mi zamerit, ampak sigurno 99 % Novi travnik, saj greste, ne???

Kdaj se pa gre - v petek zjutraj :? :?

Na žalost jaz ne grem!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne potegne ker še delamo :cry: Kako boš pa ti razpoznaven razen z :beer1:

tdm..zlata, kufri, barvna neusklajenost. sivo modro crno, oz sivo rumeno crne obleke imava. pa lj tablice.

do kdaj delas v petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa potem kasneje, se gre še kaj dol, da vem planirati???? :blink: :blush:

:hmm: :hmm: Nebi vedu zdele iz glave. Jaz grem itak pozim se kdaj dol, pa delat tud, tko da sem skor vsak mesec saj enkrat (v povprečju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: Nebi vedu zdele iz glave. Jaz grem itak pozim se kdaj dol, pa delat tud, tko da sem skor vsak mesec saj enkrat (v povprečju)

Kaj pa tista Makedonija, čeprav to rabim cel teden dopust :? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tista Makedonija, čeprav to rabim cel teden dopust :? :? :hmm:

A RELY MACEDONIJA??

ne gre! (delo, otroci, zena,...)

HA HA HA :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po manjšem kondicijskem treningu na Kolpi se s SuzyQ pripravljava odropotat v Užice. Morava vprašat Mitra Tarabića za loto cifre. V petek dopoldne startava iz Prijedora (ne me vprašat) najbrž skozi Banjaluko, Tuzlo itd. Lahko se zgodi, da bo moped oplaknjen, ker gre ključ že na trdo noter.

Ob večernem prihodu me bo veselilo videti znane obraze (s polnimi rokami viška pira).

No sleep 'till bedtime ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj iz Zasavja nas gre v petek v Užice, pa me zanima katera varianta poti bi bila boljša:

1. po AC do Županje, nato Brčko, Bijeljina, Zvornik, Užice

2. po AC do Rume, nato Šabac, Valjevo, Užice

Prvo varianto je včeraj predlagal Domobran, vendar jo nekateri odsvetujejo zaradi preveč policije v Bosni. Zaradi ceste je seveda prva varianta bolj zanimiva, ampak ne vemo kako problematična je policija v BiH.

Prosim za kako mnenje poznavalcev razmer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč policije v Bosni.

mislim da jih je od slo preko cro ali srbije in bosne enako ! kjer koli jih vidiš ti/mi ne paše ! jebiga ! v bosni je samo vojske več !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj iz Zasavja nas gre v petek v Užice, pa me zanima katera varianta poti bi bila boljša:

1. po AC do Županje, nato Brčko, Bijeljina, Zvornik, Užice

2. po AC do Rume, nato Šabac, Valjevo, Užice

Prvo varianto je včeraj predlagal Domobran, vendar jo nekateri odsvetujejo zaradi preveč policije v Bosni. Zaradi ceste je seveda prva varianta bolj zanimiva, ampak ne vemo kako problematična je policija v BiH.

Prosim za kako mnenje poznavalcev razmer.

S policijo v Bosni do sedaj nobenih problemov.

Enkrat so nas ustavli ker so hoteli motorje videt.

Razen tega ta del; Orašje, Brčko je po tradiji motorističen in je policija naklonjena-tako pravijo tudi domačini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S policijo v Bosni do sedaj nobenih problemov.

Enkrat so nas ustavli ker so hoteli motorje videt.

kolko je ovdje ograničenje?

?80?

e, pa nije, 70 je.. a kolko ste vi vozili?

?70?

pa niste.. više ste vozili..

?20€?

dobro momci.. možete ič'..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj iz Zasavja nas gre v petek v Užice, pa me zanima katera varianta poti bi bila boljša:

1. po AC do Županje, nato Brčko, Bijeljina, Zvornik, Užice

2. po AC do Rume, nato Šabac, Valjevo, Užice

Prvo varianto je včeraj predlagal Domobran, vendar jo nekateri odsvetujejo zaradi preveč policije v Bosni. Zaradi ceste je seveda prva varianta bolj zanimiva, ampak ne vemo kako problematična je policija v BiH.

Prosim za kako mnenje poznavalcev razmer.

Pravkar sem govoril s predsednikom Silver Wings iz Brčkog, pa pravi da tam čez ni nobenih problemou in tudi kontrol ne veliko.

Mi grmo od Županje se cca. 70km dalje do Sremske Mitrovice in nato ob 17ih naprej po stari cesti (Šabac - Valjevo - Užice). Štartamo nekje okrog 8ih v petek iz Kranja.

Dobimo se v petek 30.06 ob 7ih zjutraj v GG-baru na primskovem poleg avtohiše Opel.

LP Aleš-Lunardi

S policijo v Bosni do sedaj nobenih problemov.

Enkrat so nas ustavli ker so hoteli motorje videt.

Razen tega ta del; Orašje, Brčko je po tradiji motorističen in je policija naklonjena-tako pravijo tudi domačini.

Tud jaz mam take izkušnje, nikoli pa niso težil če jim nisi ti!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko je ovdje ograničenje?

?80?

e, pa nije, 70 je.. a kolko ste vi vozili?

?70?

pa niste.. više ste vozili..

?20€?

dobro momci.. možete ič'..

e, sečam se.

Lih prehitel ste nas ko smo na kavi odmaral in za tunelom so vas

A mi prošli bez kontrole:))))))))))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!