Skoči na vsebino

Bikers weekend 2002 - Lendava


Lucky

Priporočene objave

Menim, da je čas, da se odpre topic na to temo, ker se datum nevarno približuje. Kdo bo šel, kdo ne bo? Kdo bo spal, kdo ne bo? Kdo bo plačal, kdo ne bo?... Pa Ice nam lahko da kakšne insiderske informacije, kako vsa stvar poteka... Naj se dogaja! Več nas bo, boljše bo!

P.S.: A se bo dalo zrihtah kaki popust na tako veliko skupino Please

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nou scal, grem ziher v petek, v nedeljo nazaj.

Bom na istem placu kot lani... če bo pa že zaseden... no ja... ne bo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice.....info plizzzzzzzzzzzzzzzzz

Pa kako VIP vstopnico

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, dobra ideja za eno mal daljšo furco. Spat v šotoru se mi pa nekak ne zdi. Sploh k lih vsako leto dežuje. Bom šla kr na Ptuj spat.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk...

Smo se tu bistricani menli da bi tudi sli...

Ze ve keri kolko bo vstopnina??!?

Pa kar resno me zanima ce bo kak posebna zascita motorjev,

ali mora to vsak zase poskrbet ?!?!

Nekak mi ni glih da bi moral sedet zraven motorja pa pazit

da ga kdo ne ukrade... Picica...

Ajd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aris, ..heh malo manj paranoje!

Heh, ZOOlo definitivno v LENDAVI BO!

Verjetno šele od poznega večera v petek naprej, ker ima jebene druge prepreke za premagat preden se bo 28-ga do lendave p'rkotalu!

No ja sam da je Rock'n Roll, pa vse kar zraven paše!

Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi se bo v tistem tednu potikal po Grčiji in z motorjem odkrival lepote Lesbosa, tko, da, jebiga ne more bit vse naenkrat!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene kart,narocila,program itd. na:

www.road-warriors-club.si

panika in/ali paranoja glede motorjev: lahko mirno spis.ne pravim,da ne bi zginil kaksen del opreme (zadnja leta v lendavi se ni nihce pritozil),samo motor pa ne bi smel,ce ni kljuca v kljucavnici in je zaklenjen.v kamp se pride SAMO z motorjem ali pes.avtomobili imajo urejena parkirisca ob dovozu.

VIP kart NI.

akreditacija za novinarje: akreditacijo dobijo samo novinarji,ki so ze kdaj bili na bikers weekend-zborih IN so ze tudi kaj objavili/naredili glede tega (pozitivno ali negativno je vseeno).

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmm, mene je pa glasbeni del (Apocaliptica, Leningrad Cowboys) ze preprical za udelezbo, sedaj pa vidim, da je Apocaliptica "cudezno" izginila iz vseh oglasov in reklam... A kdo kaj vec ve o tem?

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do tiska letakov in plakatov se niso potrdili prihoda.cakamo....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

cene kart,narocila,program itd. na:

VIP kart NI.

A za večje skupine se ne da nič zrihtat? No, saj nima veze, me ne bo konec.

quote:

akreditacija za novinarje: akreditacijo dobijo samo novinarji,ki so ze kdaj bili na bikers weekend-zborih IN so ze tudi kaj objavili/naredili glede tega (pozitivno ali negativno je vseeno).

Tole mi pa deluje malo diskriminatorno, češ enkrat kupi karto, napiši eno novico, naslednja leta pa boš lahko hodil džabe... Bi bilo mogoče bolje selekcijo delat glede na medij in njegovo usmeritev, a ne? Valjda, da ne boste dajal akreditacij novinarjem Naše žene ali pa Monitorja. Tudi jaz ne bom zaprosil zanjo, čeprav bi z lahkoto nekaj napisal tudi pri svoji reviji, ki z glasbo ali motoristi nima veze.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hm, dobra ideja za eno mal daljšo furco. Spat v šotoru se mi pa nekak ne zdi. Sploh k lih vsako leto dežuje. Bom šla kr na Ptuj spat.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Halo?

Sem bil zadnje tri leta, pa je bilo vreme vedno odlično. Lani je v nedeljo zjutraj malce padalo, vendar se je do poldneva umirilo.

Šotor je zakon.. se ga lahko lepo ubiješ kulturno z raznimi alkoholčki in podobnimi substancami, se ne voziš pod vplivom le-teh do postle oz. spalke, seks je še bolj zanimiv, zjutraj ti prinesejo kavo v šotor (vsaj lani so jo), potem pa naprej...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lucky: SIT 3700.- za cel vikend (predprodaja internet).....pri teh bandih?

akreditacija: imamo svoje razloge in izkusnje in na podlagi le-teh smo se tako odlocili.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem-sam,z družbo,ženo,otroci ali s psom...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, Ice, ampak povej mi, kdaj se bo karte dalo naročit? Za zdaj ni še nič na siteu. Poleg tega mi tale varianta naročila prek interneta ne diši, ker se je folk pritoževal, da pošta zaračuna posredovanje, pa si na istem. Popravi me, če se motim.

PRPELTE MI APOCALIPTICO, sicer bom ...

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo presenečenje ? - Helena Blagne morda

Ali so DIVJE JAGODE kr en bend ali so to tiste busanske legende DIVLJE JAGODE, ki imajo med drugimi tudi pesem "Motori"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti po netu ne disi,navadna predprodaja je SIT 3.990.-,na dan zabave pa SIT 4.700.-.o tehnikalijah glede prodaje pa jaz nimam pojma,sorry,ker nisem involviran v to.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

cene kart,narocila,program itd. na:

www.road-warriors-club.si

Program najdu...kje pa so cene kart in naročilnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A za večje skupine se ne da nič zrihtat? No, saj nima veze, me ne bo konec.

Pa sej vstopnina, tudi če nabaviš karto na dan zadeve, je ja skoraj zastonj. Mislim, takšna organizacija, bandi, dogajanje... pa tiste 4 jurje al kolk je???

ĐABE!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz od tistega leta v Moškanjcih, ko so bili Motorhead grem vedno na Bikers Weekend in tudi letos ne bo drugače. Ostati en ali dva dni sploh ni vprašanje ... vedno sem tam cel vikend. Kampiram na vsakem zboru oba dni, ker se ne vozim več pod gasom in ker žejo zelo rad zalivam s pivom.

Letos pa na poti do tja pa planiram prevozit cca. 600 km. Če koga zanima ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, ne bomo več okoli cene, ki je prav spodobna. Hotel sem samo malce Icea podražiti Probat ni greh! Pa brez zamere.

quote:

Kaj bo presenečenje ? - Helena Blagne morda

Ali so DIVJE JAGODE kr en bend ali so to tiste busanske legende DIVLJE JAGODE, ki imajo med drugimi tudi pesem "Motori"

Helena Blagne zihr ne, ker že na plakatih piše, da bo nastopla z demolišni (dež - pa ne tamoker, Macica).

Motori, motori, moooootoooori! Jep, tapravi so!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Helena Blagne tudi nastopa z Demolitioni, zato pa je Rok to rekel... Who the fuck would know??? Jaz se bom pustil presenetit...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!