Skoči na vsebino

Bikers weekend 2002 - Lendava


Lucky

Priporočene objave

Potem mi pa še povej na katerem ceniku je bil vegetarjanski krožnik objavljen? NA NOBENEM!!! Vse kar je bilo moč prebrati v ponudbi jedače vegetarjanskega je bil sendvič s tuno!!!

Kako si vedel da je nekdo vegetarjanec: Zelo preprosto, jedel je suh kruh!!!

Te zanima na katerem??? na ceniku v levem šotoru čito na koncu, kjer je bila hrana... če imaš leno rit in visiš na enem in istem koncu cel čas, ne da bi se sprehodil naokoli in si malo razgledal, kaj kdo nudi... to je tvoj problem. Na velikem panoju je pisalo vegetarianski krožnik. Jedla sem ga 2x in vem da je bil in da je bil dober (jebiga.. v drugo zmanjkalo pomfrija.. ampak sem dobila več kruha).

Tak da prosim te lepo, ne napadaj, ker očitno nisi bil dovolj pozoren!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, da ste mi prikazali te zbore še iz druge perspektive.

Se pravi moto na druženju je: mi motoristi smo nekaj več in se ne družimo z ostalimi "navadnimi" oz. ne-motoristom ne dovolimo vstopa.

Prav zaradi tega nas ostala populacija vidi kot nekakšne norce, ki razgrajajmo, smo nevarni.... Na zunaj je zbor resnično videti kot nekakšen zaprt živalski vrt. In po mojem mnenju bi ravno na motozbore morali povabiti čim več ostalih ljudi, da se znebijo predsodkov.

Vsak normalen človek sprejme kritiko kot nekaj pozitivnega, nekaj za spremenit, vi pa ste me že za mojo prvo kritiko hoteli zbrcat. Ni kaj, fejst fantje.

Dragi moj matej555... tu sploh ne gre za lastnike motorjev in ne lastnike motorjev... tudi sama nisem lastnica motorja... še manj... šele do konca leta bom postala tudi lastnica A kategorije...pa ti povem, da zelo pašem tja notri in tudi vsi so me lepo sprejeli.... to ti lahko tudi fantje, s katerimi sem ga največ žurala povejo.

Zakaj?? pa pizda.. ne gre za to, ali si motorist ali nisi, da si sprejemljiv in kaj več vreden... ampak zato, da si po srcu motorist (kot je pervy rekel) in predvsem da ti te zadeve ležijo.. in da imaš rad zbore, ljudi ki so tam.

Mene prav mal boli ščegi, ker band bo imel koncert, kaj je odpadlo in kaj ne... mislim meni je prav žal, ampak jaz sem šele danes, ko sem to prebirala dojela da Sardiniasa sploh ni bilo :? :? :twisted: :wink:

Zakaj? ker ne hodim na zbore zaradi muske in bandov in motorjev, da si jih bom ogledala in ne vem kaj še vse..... ampak zaradi folka.. zaradi žura, pa ne glede na to kateri band igra.

In ja... če imaš probleme z vsemi "pešaki" na zboru, kateri ne razumejo kulture motoristov in vzamejo ta zbor samo za dobro popivanje, dobre koncerte in dajanje dol, potem ti pač ni do tega, da bi jih gledal.

Tudi meni osebno je bilo preveč ljudi, ki nimajo veze z motorizmom.... žal.... saj to je naša kultura.. ne njihova. Pa še nekaj... men čist dol visi, kaj si drugi mislijo o meni. Saj vedno ko pridem v lokal, pa kdo kako bedarijo naredi si rečemo.. kurc.. sej smo motoristi, sej smo razuzdanci, umazanci, kriminalci.... kaj bi se sekirali in se smejimo na ta račun.... ker nas boli kr kej, kaj si drugi smrtniki mislijo.

In ne mislim delati nobenega dobrega zgleda, da bo ena pobožna mamca rekla.. lej jih fante in punce... sej mogoče pa niso tak slabi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s svojim predhodnikom, LAHKO BI BILO BOLJŠE. IN TO ZELO. Bendi so bendi in na njihov nastop ne moreš vplivati, prav tako ne moreš vplivati na vreme, lahko pa ORGANIZATORJI vplivajo na ORGANIZACIJO. Ta je bila na PSU (čivavi)

.......lepo te prosim : TOLČI S SVOJIM KURCEM PO KOPRIVAH IN NE Z DRUGIM,PLIIIZZZZZ

ZAKAJ SE JE V PETEK PODRLA STREHA IN KDO ODGOVARJA ZA TA POLOM? Za manjši koncert kot kompenzacija za odpadli veliki koncert bi zadostoval tudi improvizirani oder pod enim izmed dveh velikih šotorov. Samo malce volje organizatorjev bi bilo potrebne. Mislim da je večina prišla poslušat Sardinasa in ne leningrajskih klovnov ampak to je stvar okusa vsakega posameznika! Lahko rečem, da to ni bil bikerski vikend ampak samo bikerska sobota, pa še ta bi se lahko kaj klavrno končala, če se vreme ne bi usmililo organizatorjev brez strehe nad glavo.

......bo zadosti,če ti namignem da ne strehe in ne odra niso postavljali MCRW, temveč podjetje, ki se profesionalno ukvarja s tem....boš uspel sam najti odgovor????????

ZAKAJ SO BILE TRUME MNOŽIC CELO SOBOTO PREPUŠČENE SAME SEBI? Spidvej je postal po pol ure dolgočasen!? Tekmovanje za najmočnejšega bikerja je bilo, lahko rečem, lokalna zadevica za katero 95% prisotnih sploh ni vedelo da se dogaja!!! Kaj se je zgodilo z raznimi športnimi igrami, spretnostnimi vožnjami, kje so organizirane fure po okoliških krajih (Slovenija, Avstrija, Madžarska, Hrvaška)??? Program se je začel pozno popoldne (že skoraj proti večeru) zakaj za božjo voljo na glavnem odru ni bilo čez dan nikogar, ki bi, po domače povedano, kuril (vodil k zabavi) ljudi? Ko sem čez dan ves zdolgočasen postopal okoli sem videl še ogromno zdolgočasenih ksihtov okoli sebe, torej je nekaj bilo hudo narobe.

......priznam,manjkale so naše drage mamice, saj smo premalo stari in si ne znamo sami poiskati zabavo in žur,pa tudi igrač nismo prinesli s sabo.......

ODRSKA OPREMA BI LAHKO BILA PRIPRAVLJENA PRED KONCERTOM?! To da ljudje (montažerji luči, ozvočenja, ...) skacejo med nastopom katerekoli skupine po odru to je moteče!!! Moteče je tako za skupino kot tudi za gledalce. Zakaj se prikazovalniki in reflektorji niso pripravile že prej (mogoče takrat ko smo se ostali dolgočasili v nedogajanju)?

ORGANIZATOR BI LAHKO NAREDIL KAK POZDRAVNI GOVOR!!! Bi se spodobilo da prireditelj reče besedo ali dve.

ZA PIJAČO IN JEDAČO JE BILO POSKRBLJENO... To ne drži čisto!!! Če si bil lačen si lahko dobil samo mesne jedi. Veliko je bilo vegetarijancev na prireditvi, kaj lahko poveste v svoj zagovor njim? Sam sicer nisem vegi, ampak...

......res,da sem spil v celem večeru samo3.piva, ampak videl sem še dobro (vsaj na cenik, kjer je bil tudi vegi krožnik)........ostalo ne bom komentiral,ker se mi ne da.......

ČE VSE SKUPAJ POVZAMEM:

BENDI SO SE TRUDILI PO SVOJIH MOČEH, OBISKOVALCI SO SE ZABAVALI VSAK PO SVOJE, ORGANIZATORJI PA SO UŽIVALI V SLAVI, KI SO SI JO PRIDOBILI V MINULIH LETIH. LETOS NA 10. JUBILEJ SO SI PRECEJ UGLEDA ZAPRAVILI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem vase komentarje, si ne morem kaj, da se ne bi vprašal ja kje hudiča ste bili pa v petek. Men se je zdela totalna polomija. Kot da bi organizatorje dez presenetil. Pa sej je bil napovedan. Ne vem kako si lahko privoščijo na tako velikem zboru, da jim zalije oder in potem preprosto odpovejo koncerte. Katastrofa.

Se dobr da v soboto ni padal dez, ker se bojim, da ne bi blo cist nc.

V primerjavi z lanskoletnim se letosnji lahko samo skrije.

.......še enkrat in samo zate.........odra niso postavljali MCRW , ampak profi firma, ki naj bi se ji zaupalo,da zadeve naredi po regelcih.........PS:ti profiji so vedeli,da bo dež.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, da ste mi prikazali te zbore še iz druge perspektive.

Se pravi moto na druženju je: mi motoristi smo nekaj več in se ne družimo z ostalimi "navadnimi" oz. ne-motoristom ne dovolimo vstopa.

.....napaka...moto na druženju je : mi smo motoristi odprti za vsakogar brez razlik,dokler je normalen in se lepo obnaša (beri tudi civile in ostale)

Prav zaradi tega nas ostala populacija vidi kot nekakšne norce, ki razgrajajmo, smo nevarni.... Na zunaj je zbor resnično videti kot nekakšen zaprt živalski vrt. In po mojem mnenju bi ravno na motozbore morali povabiti čim več ostalih ljudi, da se znebijo predsodkov.

...populacija nas vidi kot nekakšne norce zaradi raznoraznih "macho-ameriških" filmov o motoristih,kjer so v 99% sami kriminalci in narkomani....na motozbor so pa kolikor vem vabljeni vsi in ne samo motoristi.........vsaj nikjer nisem videl napisa: civilians will be shot,and if they are not death,will be shot again...

Vsak normalen človek sprejme kritiko kot nekaj pozitivnega, nekaj za spremenit, vi pa ste me že za mojo prvo kritiko hoteli zbrcat. Ni kaj, fejst fantje.

.....vsak normalen človek se najprej pozanima, kaj se je sploh dogajalo in zakaj je do tega prišlo,pogleda na vso stvar iz različnih zornih kotov,preudarno premisli in premelje vse dejavnike in šele nato izreče kritiko..........namreč tvoje kritike zvenijo tako, kot da bi jaz hotel svojega fotra učiti, kako se otroke dela.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........sedaj pa SORRY FOLK,DA SEM NEŽNO POPIZDIL..........

namreč brez zamere,ampak na k...c mi gre ko berem te poste (pa ne vsi posti,da ne bo pomote),kjer folk samo pljuva po ostalih.........

dosti je tudi konstruktivnih kritik, ki jih bodo MCRW naslednje leto upoštevali (vsaj mislim) in ki so dobrodošle zaradi organizatorja samega in dviga kakovosti,saj se fantje zares trudijo (da ne bo pomote,jaz sem bil tam že od srede)..........cena karte se mi sploh ne zdi visoka,saj stane manj, kot če se odpeljem z motorjem po avtocesti iz ljubljane na morje in nazaj.........kakorkoli,bili ste dobra družba,le da sem jaz moral prehitro nazaj (obljubim,da naslednje leto ostanem do konca)........

pa še na koncu:...........zahvala naši dragi AJI,ki mi je nesebično pomagala,pa ji ne bi bilo treba (povem vam,punca je pravi cuker z zlatim srcem).......in seveda našem KLIMBRI,ki se je edini spomnil,da me je poklical,da sem vam rezerviral plac, da ste lahko vkampirali svoje šotorčke (pa hvala tudi za kavo........mater,če bi bil ženska,bi bil že goden za možitev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ste ljudstvo vsi naskočili eno in isto kost in jo že celo popoldne in večer glodate.

Vaših vtisov in doživljajev pa bolj malo.

Sam sem na poti v Lendavo in nazaj ugotovil, da imamo v SLO kar dosti teške mehanizacije. Je bilo videti kar nekaj Zlatokrilk tudi tri nove novcate 1800tke (mljask).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem mi pa še povej na katerem ceniku je bil vegetarjanski krožnik objavljen? NA NOBENEM!!! Vse kar je bilo moč prebrati v ponudbi jedače vegetarjanskega je bil sendvič s tuno!!!

Kako si vedel da je nekdo vegetarjanec: Zelo preprosto, jedel je suh kruh!!!

Te zanima na katerem??? na ceniku v levem šotoru čito na koncu, kjer je bila hrana... če imaš leno rit in visiš na enem in istem koncu cel čas, ne da bi se sprehodil naokoli in si malo razgledal, kaj kdo nudi... to je tvoj problem. Na velikem panoju je pisalo vegetarianski krožnik. Jedla sem ga 2x in vem da je bil in da je bil dober (jebiga.. v drugo zmanjkalo pomfrija.. ampak sem dobila več kruha).

Tak da prosim te lepo, ne napadaj, ker očitno nisi bil dovolj pozoren!!!

Sorry pupa ker nisem v dveh večerih obredel vseh 20 šankov ampak samo tri in imam pač to smolo da na ceniku teh treh ni blo vegi menija in informacije kje ga imajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lahko pa ORGANIZATORJI vplivajo na ORGANIZACIJO. Ta je bila na PSU (čivavi)

.......lepo te prosim : TOLČI S SVOJIM KURCEM PO KOPRIVAH IN NE Z DRUGIM,PLIIIZZZZZ

ZAKAJ SE JE V PETEK PODRLA STREHA IN KDO ODGOVARJA ZA TA POLOM? ...

......bo zadosti,če ti namignem da ne strehe in ne odra niso postavljali MCRW, temveč podjetje, ki se profesionalno ukvarja s tem....boš uspel sam najti odgovor????????

ZAKAJ SO BILE TRUME MNOŽIC CELO SOBOTO PREPUŠČENE SAME SEBI? Spidvej je postal po pol ure dolgočasen!? Tekmovanje za najmočnejšega bikerja je bilo, lahko rečem, lokalna zadevica za katero 95% prisotnih sploh ni vedelo da se dogaja!!! Kaj se je zgodilo z raznimi športnimi igrami, spretnostnimi vožnjami, kje so organizirane fure po okoliških krajih (Slovenija, Avstrija, Madžarska, Hrvaška)??? Program se je začel pozno popoldne (že skoraj proti večeru) zakaj za božjo voljo na glavnem odru ni bilo čez dan nikogar, ki bi, po domače povedano, kuril (vodil k zabavi) ljudi? Ko sem čez dan ves zdolgočasen postopal okoli sem videl še ogromno zdolgočasenih ksihtov okoli sebe, torej je nekaj bilo hudo narobe.

......priznam,manjkale so naše drage mamice, saj smo premalo stari in si ne znamo sami poiskati zabavo in žur,pa tudi igrač nismo prinesli s sabo.......

ODRSKA OPREMA BI LAHKO BILA PRIPRAVLJENA PRED KONCERTOM?! To da ljudje (montažerji luči, ozvočenja, ...) skacejo med nastopom katerekoli skupine po odru to je moteče!!! Moteče je tako za skupino kot tudi za gledalce. Zakaj se prikazovalniki in reflektorji niso pripravile že prej (mogoče takrat ko smo se ostali dolgočasili v nedogajanju)?

ORGANIZATOR BI LAHKO NAREDIL KAK POZDRAVNI GOVOR!!! Bi se spodobilo da prireditelj reče besedo ali dve.

ZA PIJAČO IN JEDAČO JE BILO POSKRBLJENO... To ne drži čisto!!! Če si bil lačen si lahko dobil samo mesne jedi. Veliko je bilo vegetarijancev na prireditvi, kaj lahko poveste v svoj zagovor njim? Sam sicer nisem vegi, ampak...

......res,da sem spil v celem večeru samo3.piva, ampak videl sem še dobro (vsaj na cenik, kjer je bil tudi vegi krožnik)........ostalo ne bom komentiral,ker se mi ne da.......

ČE VSE SKUPAJ POVZAMEM:

BENDI SO SE TRUDILI PO SVOJIH MOČEH, OBISKOVALCI SO SE ZABAVALI VSAK PO SVOJE, ORGANIZATORJI PA SO UŽIVALI V SLAVI, KI SO SI JO PRIDOBILI V MINULIH LETIH. LETOS NA 10. JUBILEJ SO SI PRECEJ UGLEDA ZAPRAVILI!!!

.....če vse skupaj povzamem.........:SEKAJ S SVOJIM KURCEM PO KOPRIVAH IN NE S TUJIM,SAJ ZATO NISI KOMPETENTEN (DA NE BO POMOTE,TUDI JAZ NISEM )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj komentar na Lendavo - zahvalit se moram vsem Motosvetovcem (ne upam naštevat, da ne pozabim koga), organizatorjem, vremenu (ja, tudi v dežju mi je bilo lepo).....za nepozaben (podaljšan) vikend.

Na vse skupaj nimam pripomb, rada bi rekla le to - kdor je sam s sabo nezadovoljen, zafrustriran in zamorjen - mu nobeno vreme, ne band, ne organizatorji, ne vegetarijanski menu in tudi nihče od nas NE MORE POMAGAT!

Edino, kar lahko pacientom s sindromom 'matej555' pomaga, je kavč pred TV v domači dnevni sobi in vsa mamina razvajanja.

LP

Aja

Še to: petek mi je bil najnaj, z jutranjo akcijo vred. Hvala Klimbri, Bmw-ju, Hotschkotu..... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikers weekend - my ass!  

najprej en kreten ne zna strehe postavt, pa se vse podere in zato odpade eric sardinas, pa samo zarad njega sm dol hodu. leningrad cowboysi so bli pa za en kurac. se dobr, da so prestavili divlje jagode, ker so tipi res rastural. nori so bli tud demolišni, to pa je tud use kar je blo za vid't.  

če že plačaš štir jurje prčakuješ, da bodo zate kej naredil. ni blo enga, ki bi malo povezoval program in povedal kje in kaj se dogaja, vsak šotor je mu svojo musko, pa še iz odra je grmel tko, da so se tri muske mešale. od obljubljenega fuzbala tud nič!  

pa da ne bo pomote. jest sem se mu ful dobr, samo sem moral za to čist sam poskrbet'! to pa lahko počnem tudi doma! in to zastonj!  

 

_________________

g.k.

Točno to. 4 čuke je za tole pač preveč. Fantje se bo treba bolj potrudit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom morala še jst kaj dodat, preden se tema zaklene. Sam ne zdaj. Včeraj sm že mela tričetrt napisano, pa so mi zaprli okno jst pa nič shranjeno [:(]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm že mela tričetrt napisano, pa so mi zaprli okno jst pa nič shranjeno [:(]

Ti ti oni!!! :evil: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj komentar na Lendavo - zahvalit se moram vsem Motosvetovcem (ne upam naštevat, da ne pozabim koga), organizatorjem, vremenu (ja, tudi v dežju mi je bilo lepo).....za nepozaben (podaljšan) vikend.

Na vse skupaj nimam pripomb, rada bi rekla le to - kdor je sam s sabo nezadovoljen, zafrustriran in zamorjen - mu nobeno vreme, ne band, ne organizatorji, ne vegetarijanski menu in tudi nihče od nas NE MORE POMAGAT!

Edino, kar lahko pacientom s sindromom 'matej555' pomaga, je kavč pred TV v domači dnevni sobi in vsa mamina razvajanja.

LP

Aja

Še to: petek mi je bil najnaj, z jutranjo akcijo vred. Hvala Klimbri, Bmw-ju, Hotschkotu..... :D :D

Se pridružujem zgornji izjavi... z izjemo jutranje akcije... BTW: so kje fotke (akcije)? :wink: :wink:

Sej veste mene... žleht pa mal pokvarjen. :D

Aja, full te je blo lepo spoznat, ostale tudi, pa upam da se še kje kdaj tkole dobimo... z mogoče malenkost manj alkota z moje strani oz. malo manj megle z vaše... nekej od tega je blo. Mislim da prej prva varianta.

Pa mačka treba ugasnit drugič. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUuuu tri dni sem zdrzala da nisem pristavila piskercka... :roll: :roll:

V Lendavi nisem bila... razlog... obupen... :roll: :? :shock:

Takole samo to vsem takim ala Matej555 in Fazerer... Ali bi bili sposobni organizirati tako veliko prireditev z minimalnimi stroski, da bi potekala brez najmanjse neprijetnosti in za to se ne pobirali vstopnine?... samo to me zanima...

Vsako leto se te fantje in tudi njihova dekleta (in verjetno nekateri starsi) trudijo, da bi zadeva cimbolj uspela in evo najde se jih enih par, ki jih niti nihce ni prosil, za njimi kleceplazil, da naj pridejo, ki to zadevo enostavno spluvajo... ne hodi, ce ves da ne gres v kitajsko restavracijo, v restavracijo z vegi hrano ali v hotel s ***** zvezdicami. Ostani doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da smo se razdelili nekako na dva pola: tisti, ki jim je bilo vse o.k. in tisti, ki se pritožujemo. Nič ne pravim, da se organizatorji niso potrudili, a zame je bil rezultat predrag. (ni bil vreden 4 čuke). Če bi se vse realiziralo po planu, bi bila stvar verjetno drugačna. Jaz osebno nisem nikakor sposoben organizirati takšnega dogodka, vendar mislim, da sem kljub temu opravičen do dajanja kritike.

Kar pa je napisal ICE se popolnoma strinjam (varnost, obiskovalci, vstopnina). Vse to ima svojo ceno, verjamem. Toda če so RWMC upravičeni zastaviti takšno ceno, smo obiskovalci tudi opravičeni ceno komentirati in se nanjo odzvati (prideš ali pa ostaneš doma). Nič slabega nočem organizatorjem, pravzaprav jim želim še mnogo zborov, upam, da boljših kot letos. (Bomo pa zgleda večkrat k maši moral, da bo vreme boljše) :lol:

lp, Onim

p.s. stvar ni vredna prepiranja, zato ne razumem nekaterih, zakaj se tako ostro odzivate na kritike. A nebi radi nobene izboljšave?

...aja ICE pa še to:

-tekmovanja slabo organizirana, ni bilo osrednjega vodenja, zakaj?

-bika ni bilo, igre slabo organizirane...zakaj?....

-zakaj potem na letaku, zapišete toliko stvari, ki jih potem težko realizirate? (Skupine, tatoo festival???????????? my ASS...) Žal moram povedati, da razen mnogo motoristov, se ta zbor ni dosti razlikoval od ostalih, kaj je pa bilo drugače? (razen vstopnine in seveda security).

no zdej pa res lj in brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onim, sej ne gre da je blo vse popolno in OK, sej tut RWMC vejo kje in kdo ga je za kero stvar usrau (po domače povedano).

Samo da je cena pod 4 kilo SIT za karto za trodnevni event preveč, e tuki se pa ne morem strinjati.

Stari moj Udine (vstopnina dve leti nazaj 100 DEM, brez dnevnih kart) malo manj kot razglasijo Tatoo konvencijo na placu, pa se zgodi da je max 10-12 tatoo artistov v šotorih ki delajo svoj posel, lepo v šotorih in stran od pogledov (nekako kot v Lendavi)

Ma recimo temu gostinski del, ... razen predimenzioniranosti (recimo za 20-30 kilo ljudi na placu) je heh kar se mene tiče celo slabši (govorim o ponudbi in organizaciji)

Security, ... hmmm ne verjamem da si želim sprobati ne ene ne druge, ampak svaka čast RWMC, da so poskrbeli za varovanje kot so, .... preventiva je itaQ najboljša.

OK pa še recimo Pula u Šijani (ne Twin Horni in Beach Party), strošek karte ob 10 dnevnem dogajanju obstajajo razni paketi dnevnih in nekajdnevnih kart, ... ampak samo za prireditveni del (Drago in Bad), kamp itaQ nevarovan in Free?! (no ja strošek motorja ko ga spizdijo je pač normalni riziko ne???)

Ponudba lani nikakva, ob popolnem vremenu tričetrt bandov ni bilo, ponudba hmm, no ja pivo je bilo in nekaj "osnovnega" futra. Varnost pa hmm, dobro da je bilo tako malo in tako mirnih ljudi. Varnost v Taboru, ... NI JE IN SE KRADE KO P'R SRAKAH.

Aha animatorji in najave programa, no ja do sedaj sem to videl samo v PULI, ...ampak lej ga hudiča, ne samo da plakati s programom niso držali, tam ni držalo niti to kar ti je bambina na blagajni rekla ob vstopu na plac.

Sicer pa sej mamo vsi noge ali vsaj motorje, pa se itaQ ni problem sprehodit po placu si poiskat dogajanje ali družbo za žur, ma resno dvomim da rabimo neke "dojilje", da nam bodo govorile, "... levo naprej, desno v stran, levo na nos in počep, zdaj pa v žabjem poskoku do drugega šotora ker bo XY začel delati sliko metuljčka na prsih bujne rdečelaske, ...ostali pa s premeti in dobro voljo do šanka ali odra ker se začenja nastop XXX...". Ma se mi zdi da tega res ne rabmo, ...no ja al' pa tut, ljudje smo si različni.

OK, kao poanta, ...Fantje od RWMC so daleč od perfekcije, sam tist k' dela dela tut napake, al' mu jih pa izvajalci naredijo, brez tega ne gre, jebat ga osnovni zakoni verjetnosti pa ta sranja.

Je pa Res da delajo hudo dober bikers weekend in da je zadeva daleč najboljša v SLO. Hej za napake verjamem da niso ne slepi ne tupi pa itaQ vejo kaj morajo urihtat do 2003 ko se spet vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa misliš, da daš za en dober koncert, ki traja samo uro in pol, največ dve. Pa potem moraš domov. Tu pa?? greš ko ti paše... lahko bi bil do ponedeljka dol.... malo razmišlji v tej smeri fant.... ne samo dejanskih 4 tisoč tolarjev in koliko stvari je pač odpadlo zaradi polomljene strehe. Ampak koliko si dobil za to trodnevno zadevo in za dvourni koncert. Stane pa enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom se spuščala v debato, ker se strinjam s Pupo in ostalimi na tej strani. V Lendavi sem bila sicer samo v soboto, ker pač v petek ni šlo. tako, da petka ne bom komentirala, ampak v soboto je bilo pa MEGA!!!!

Že dolgo se nisem imela tako dobro! Bendi so bili dobri, ampak to sploh ni bistvo... družba je tista!! :P

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...helou... vidim, da je večina preživela...

na žalost je letos vreme ( :twisted: ) zasralo petkove koncerte (je blo pa petkovo popivanje zato bolj intenzivno)...

drugače se ma pa zdi letošnja Lendava deja vu...

PS

AJA a misliš da sem posnel tvoj striptiz :roll: ? Pupa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!