Skoči na vsebino

Bikers weekend 2002 - Lendava


Lucky

Priporočene objave

Smo ga dobro žgali po mizah, kaj Alena... :twisted: :twisted: :twisted:

Bearsi + Alena.. hvala za dobro družbo v nedeljo zjutraj.... tako se že dolgo nisem imela dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem, kaj ma folk od tega, da plača vstopnina dobrih pet jurčkov, pol pa še za pijačo zagoni enkrat toliko, da se lahko potem ob muziki po tleh valja.Ne mislim, da so vsi takšni, ampak veliko je takih herojev. Mi še ni uspelo ugotoviti smisla takega načina žura.Ga še iščem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem, kaj ma folk od tega, da plača vstopnina dobrih pet jurčkov, pol pa še za pijačo zagoni enkrat toliko, da se lahko potem ob muziki po tleh valja.Ne mislim, da so vsi takšni, ampak veliko je takih herojev. Mi še ni uspelo ugotoviti smisla takega načina žura.Ga še iščem...

Hmm, Ko najdeš javi pa greva na pivo, ti razložim kje je poanta zame, pa se niti ne nalivam s pivom niti pretirano valjam po tleh, razen ob dobrem nalivu v blatu (heh, no ja tovariši še pomnite Rock Otočec?!)

Ampak,samo kot hint, sej niti ni ne vem kakšnega smisla razen da je žur, ... hmm sej maš na prostoru ljudi ki "slušaju vjesti iz zemlje" (korak naprej od valjanja po tleh, ...negibno lezanje na tleh :twisted: ), maš pa na drugi strani ljudi ki komaj kaj spijejo ali skadijo, pa se samo s svojim krogom v atmosferi, ki jim paše zabavajo (plešejo, zajebancija, ....), večina se nas pa itaQ znajde nekje vmes. Nekaj pijače, veliko dobre zabave, ... vsi mamo pa skupno pač to da so nam taki open-air eventi več kot všeč pa, da imamo visoko stopnjo tolerance en do drugega in različnih načinov zabave na prostoru.

Hej, če te kdaj zamika taka zadeva si more than wellcome da se nam pridružiš, sploh pa po fotkah iz Lendave lahk ovidiš, da je Motosvet&MDSR ekipa ostala na nogah in v MaX dobrem razpoloženju vse tri dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Ko najdeš javi pa greva na pivo, ti razložim kje je poanta zame, pa se niti ne nalivam s pivom niti pretirano valjam po tleh, razen ob dobrem nalivu v blatu (heh, no ja tovariši še pomnite Rock Otočec?!)

Z veseljem grem na pivo, samo šele čez kako dobro leto in pol, ko ne bom več voznik začetnik...avto vozim deset let(traktor s prikolico še dlje), pa ga lahko vozim z 0.5 promila, na motorju moram pa imeti 0 koma Jozef(bedarija).Tako da na pir hodim z avtom...zraven pa po cesti gledam mulce na kakih 500ccm ali več, ko se jim kar zasmeji, ko me vidijo na 250-ki.Prometni zakoni so beda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem grem na pivo, samo šele čez kako dobro leto in pol, ko ne bom več voznik začetnik...

Hmm, ni pene, pa brez alko ni pene.

(Don't smoke and Drink, without autopilot)! :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem grem na pivo, samo šele čez kako dobro leto in pol, ko ne bom več voznik začetnik...

Hmm, ni pene, pa brez alko ni pene.

(Don't smoke and Drink, without autopilot)! :lol: :twisted:

Mi lahko to malo dešifriraš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem grem na pivo, samo šele čez kako dobro leto in pol, ko ne bom več voznik začetnik...

Hmm, ni pene, pa brez alko ni pene.

(Don't smoke and Drink, without autopilot)! :lol: :twisted:

Malo dešifriraj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem grem na pivo, samo šele čez kako dobro leto in pol, ko ne bom več voznik začetnik...

Hmm, ni pene, pa brez alko ni pene.

(Don't smoke and Drink, without autopilot)! :lol: :twisted:

Mi lahko to malo dešifriraš...

ItaQ ne pijem kadar vozim, ..še manj pa da bi pil in kadil aditive istočasno, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poseg uradnega tolmača :D :

Hmm, ni promblema, pa na brezalkoholno pijačo, ne se sekirat.

:wink: :D 8) :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vse tole prebiram ... bolj površno, ne čisto vse po vrsti ... imam vedno bolj močan občutek, da bo svet ostal vedno čro bel :?: :!: :idea: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi še na vmesno sivino.

Oglasili so se v glavnem tisti, ki jim je bilo všeč in tisti, ki jim ni bilo všeč, vmes so pa tudi taki, ki zadevo jemljejo kot nekaj običajnega in pričakovanega, tako z dobrimi, kot s slabimi stranmi, a se ne oglašajo, ker so se zadeve takoj na začetku zaostrile na črno in belo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sem mnenja, vsakomur kakor mu paše...Vsekakor pa nobena stvar ni ne črna in ne bela, ampak so tudi vmesne nijanse..Torej vsako posploševanje je lahko napačno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

AJA a misliš da sem posnel tvoj striptiz :roll: ? Pupa?

Madona, upam da... :shock: :oops: :oops: Da se končno že enkrat vidim in da me bo potem (hvalabogu) do konca življenja sram in tega ne bom več počela! :wink: :D

No, a si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mnenja, vsakomur kakor mu paše...Vsekakor pa nobena stvar ni ne črna in ne bela, ampak so tudi vmesne nijanse..Torej vsako posploševanje je lahko napačno

Ne gre za posploševanje, ampak kot je Brrrm lepo napisal, obstaja tudi sivina in drugi odtenki, ki pa spadajo v množico opazovalcev.

Tisti, ki pa se javljajo oziroma debatirajo pa so akterji, ki bi jih lahko karakterizirali na : da ali ne, oziroma : za in proti.

Povprečje ni nikoli bolelo ali bilo gonilna sila, le ta, ki gleda iz povprečja na eni strani, jih dobi po poklu od tistega, ki gleda iz povprečja z druge strani.

Skratka ... okusi so različni ... cilji pa tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm in Ike,

ne bi mogla bolje povedat !

Brrrm and Ike for precidents !! :) :lol: 8)

P.S. Iz vaju govori izkušenost let :twisted: :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri debatah je mnogokrat tako Pro et contra. Vmesna mnenja ne pridejo do izraza (kot si rekel IKE), zato mene nič ne motita nasprotujoča si pola (saj je samo debata). Resnica je pa verjetno nekje vmes. Ko s kolegi debatiramo jim vedno to pravim, v čem je smisel debate, če se vsi strinjate? Tudi tukaj se mi zdi, da gre zgolj za izmenjavo mnenj (eni pravijo da je bilo zelo super - ni res, vedno je lahko boljše, drugi pravimo, da je bilo za en drek, kar tudi ni res, ker je lahko še vedno slabše). Resnica pa je vedno nekakšna filozofska izpeljanka odvisna od naše percepcije in interpretacije dejstev..............................

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

AJA a misliš da sem posnel tvoj striptiz :roll: ? Pupa?

Madona, upam da... :shock: :oops: :oops: Da se končno že enkrat vidim in da me bo potem (hvalabogu) do konca življenja sram in tega ne bom več počela! :wink: :D

No, a si?

A misliš da je???? :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: hhmm.... pomoje da naju ni posnel Aja.... :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri debatah je mnogokrat tako Pro et contra. Vmesna mnenja ne pridejo do izraza (kot si rekel IKE), zato mene nič ne motita nasprotujoča si pola (saj je samo debata). Resnica je pa verjetno nekje vmes. Ko s kolegi debatiramo jim vedno to pravim, v čem je smisel debate, če se vsi strinjate? Tudi tukaj se mi zdi, da gre zgolj za izmenjavo mnenj (eni pravijo da je bilo zelo super - ni res, vedno je lahko boljše, drugi pravimo, da je bilo za en drek, kar tudi ni res, ker je lahko še vedno slabše). Resnica pa je vedno nekakšna filozofska izpeljanka odvisna od naše percepcije in interpretacije dejstev..............................

Lp, Onim

Se popolnoma strinjam.

Debata mora bit, iz debate se lahko razvije konflikt, brez konfliktov pa ne bi bilo napredka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, debata mora biti. Zato smo pa jo tudi z zanimanjem spremljali, če že nismo ravno tvorno sodelovali.

Sivim pač bolj prijata mir in senca, da ne napišem polmrak, zato se v debato nismo veliko vklapljali. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

AJA a misliš da sem posnel tvoj striptiz :roll: ? Pupa?

Madona, upam da... :shock: :oops: :oops: Da se končno že enkrat vidim in da me bo potem (hvalabogu) do konca življenja sram in tega ne bom več počela! :wink: :D

No, a si?

...mater, kaj sem zamudu.........

hej halooooooo,nekateri še nismo videli vajinega striptiza!!!!!!!!!!!

a lahko proosim za ponovitev????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mater, kaj sem zamudu.........

hej halooooooo,nekateri še nismo videli vajinega striptiza!!!!!!!!!!!

a lahko proosim za ponovitev????????????

Ne vem če....(kako neprepričljivo!).....Jaz sem svoje že dobila - veliiiike joške sem imela v rokah (zmeraj me je zanimalo, kakšen občutek je to :oops: :wink: ).....

Drugače pa, bmw, saj veš, zate vse :wink: :) :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOPE... če nisi videl... TRPI :twisted: :P :wink:

Mogoče bi še bolj trpel, če bi videl....... :twisted: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mater, kaj sem zamudu.........

hej halooooooo,nekateri še nismo videli vajinega striptiza!!!!!!!!!!!

a lahko proosim za ponovitev????????????

Ne vem če....(kako neprepričljivo!).....Jaz sem svoje že dobila - veliiiike joške sem imela v rokah (zmeraj me je zanimalo, kakšen občutek je to :oops: :wink: ).....

Drugače pa, bmw, saj veš, zate vse :wink: :) :D :lol:

a SAMO to si hotela?? :? :? :( :wink: :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a SAMO to si hotela?? :? :? :( :wink: :roll: :oops:

Ne!!..... pa saj veš..... :oops: :? :wink: :) :D :D

(malosemsemoglapohvalitpakogazrajcat) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!