Skoči na vsebino

Bikers weekend 2002 - Lendava


Lucky

Priporočene objave

Res ne vem, kaj ma folk od tega, da plača vstopnina dobrih pet jurčkov, pol pa še za pijačo zagoni enkrat toliko, da se lahko potem ob muziki po tleh valja.Ne mislim, da so vsi takšni, ampak veliko je takih herojev. Mi še ni uspelo ugotoviti smisla takega načina žura.Ga še iščem...

hmmmm tudi jaz iscem smisel v tej zadevi zato sem "v iskanju" zagonil 10 jurjev (2x5000) na pijaci pa se vedno nisem preprican ce je to, to kar iscem :? .

mogoce pa bi se res moral po podu valjat - sem samo na mizah plesal pa mogoce zato ni bil pravi feeling :D

PS: ICE kaj je blo v tem pivu, da sploh nisem bil nic (no skoraj nic) pijan? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

perv saj ves: stajerci in _osnovna koncentracija hlapov_ v zraku :roll: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kurc... laško je bil ne... zato pa smo bili vsi trezni. Uniona bi en kozarec spil, pa bi bil ziher bolj pijan.....UNION RULS!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm tudi jaz iscem smisel v tej zadevi zato sem "v iskanju" zagonil 10 jurjev (2x5000) na pijaci pa se vedno nisem preprican ce je to, to kar iscem :? .

mogoce pa bi se res moral po podu valjat - sem samo na mizah plesal pa mogoce zato ni bil pravi feeling :D

Bravo, sva že dva...Se še kdo včlani v ta klub?.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da take debate pašejo v temo ljubezen ipd....

No ... no ... če ma pa kdo vlke joške v rokah, pa to še ni ljubezen ... to so šele občutki ... po moje prijetni ... tako pravijo ... pol pa ... :idea: :?: ... na koncu pa spet pivce al dva, pa je mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kurc... laško je bil ne... zato pa smo bili vsi trezni. Uniona bi en kozarec spil, pa bi bil ziher bolj pijan.....UNION RULS!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Figo, po unionu si smotan ko zajla, pa glava boli. Po laškem kozlu si pa glih tako smotan, glava je pa drug dan čist ok. En aspirinček, pa si kot nov. Ne vem kerga hudiča zdaj dajejo v uniona, ampak mučo let nazaj je bil pa res ta nar ta bolš pir!

Sej me soplemenjaki marostarski res grdo gledajo, sam zame je Laško ta prav za žurke!

(UpsPaSemSpetFalilTopicPress) LP HHV :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm tudi jaz iscem smisel v tej zadevi zato sem "v iskanju" zagonil 10 jurjev (2x5000) na pijaci pa se vedno nisem preprican ce je to, to kar iscem :? .

mogoce pa bi se res moral po podu valjat - sem samo na mizah plesal pa mogoce zato ni bil pravi feeling :D

Bravo, sva že dva...Se še kdo včlani v ta klub?.... :lol:

Sem mislil, da sem že avtomatsko član! Aja, a če z mize dol padeš (n-krat), a pol ne vela???? No, pa sej sem pol takoj odkrmaril v šotor. No tam sem se pa tud po tleh valal. Ker klub je pa to?

LP HHV :drinking: :drinking: :oops: :oops: :lol:

(JeBilItakŽeDanPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da sem že avtomatsko član! Aja, a če z mize dol padeš (n-krat), a pol ne vela???? No, pa sej sem pol takoj odkrmaril v šotor. No tam sem se pa tud po tleh valal. Ker klub je pa to?

LP HHV :drinking: :drinking: :oops: :oops: :lol:

(JeBilItakŽeDanPress)

Ime kluba je "Iščemo in ne najdemo"...Vsak član se mora vsaj enkrat dobro povaljat po tleh... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ... no ... če ma pa kdo vlke joške v rokah, pa to še ni ljubezen ... to so šele občutki ... po moje prijetni ... tako pravijo ... pol pa ... :idea: :?: ... na koncu pa spet pivce al dva, pa je mir.

No, če si jih imel samo v rokah, potem ti na koncu res preostane samo hladno pivce.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm tudi jaz iscem smisel v tej zadevi zato sem "v iskanju" zagonil 10 jurjev (2x5000) na pijaci pa se vedno nisem preprican ce je to, to kar iscem :? .

mogoce pa bi se res moral po podu valjat - sem samo na mizah plesal pa mogoce zato ni bil pravi feeling :D

Bravo, sva že dva...Se še kdo včlani v ta klub?.... :lol:

evo,prpišta še mene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da je Bikers vikend 2000 Lendava kriv za ustanovitev novega kluba Ičemo in ne najdemo ... 8) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če je kdo pogrešal moj opis dogodkov od 28.-30.6. Tukaj je.

Štartala sem v petek okrog treh z vmesnim postankom v TC motoshop-u, kjer so me prepričali, da obvezno potrebujem kompletno dežno opremo (če je slučajno kdo pozabil: lilo je kot iz škafa) in tako sem si ubodla dvodelni dežni kombinezon, rokavice in škornje. Preden sem zapustila trgovino, so mi še našpricali verigo in me zapakirali v opremo, pol pa veselo na motorčka. Ja šipo na čeladi, so mi tut spucali, pa ni zdržala niti enega kilometra, pa je že bila totalno mokra in zamegljena. Jebat ga, sem se pač vozila z rahlo odprto,pa mal po občutku (če že nisem dobro videla). Pa gasa po obvoznici proti Krtini. Sem slišala govorice, da so lih odprli nov odsek AC do Lukovice. Juhu, kaj se bo fajn pelat po stari cesti, zdaj k je prazna. Ja boš ti vraga. Že takoj za Domžalami je bila cesta totalno zabasana z nepregledno kolono pločevine. Jaz pa vsa vesela, da mam enosledno vozilo, najveselejše mimo. Kolk sm pa klela, zakaj nisem šla čez Tuhinjko (aja, lilo je kot iz škafa). Gužva seveda vse do Lukovice. Ko sem se peljala čez tisto zanko, mi je ratalo jasno, kaj je bil razlog za to gnečo. Eni človečki so se javno pritoževali, da se ne bojo mogli zastonj vozit po AC. Matr so si zbrali dobr trenutek [:(]. No, od Lukovice naprej je šlo čist gladko vse do SGja. Ko sem enkrat prispela tja in vrgla s sebe vso dežno opremo (ki, je BTW odlično prestala svojo prvo preizkušnjo), me več noben hudič ne bi spravu tist dan nazaj na motor. Sm mela vsega dost. Tako, da se je moj prvi poskus osvojitve Lendave končal v SG.

Sobota. Nov dan, nov poskus. Tokrat kar precej olajševalnih okoliščin. Prvič: sijalo je sonce, čeprav v SG niti ni bilo tako zelo toplo (nima zastonj slovesa najbolj mrzlega slovenskega mesta). Drugič: za kakih 100 km sem bila bliže cilju. In ko sem enkrat zaštartala, se nisem ustavila pred Ptujem. Seveda obvezen obisk hiše mojega očeta. Tam se je ponovno začela bitka za mojo vstopnico (ki sem jo prejšnji teden lovila po ljubljani, skupaj z njo pa še Noisa in Perlo). No, navsezadnje se je izteklo tako, da sem izkoristila svoje veze pri organizatorjih (Ice hvala za trud) in dobila cenejšo karto direkt na kraju prizorišča. Naslednja postaja so bili Pršetinci (verjamem da nima noben pojma kje to je, ker jih tudi na večini slovenskih avtokrat ni) ampak naj zaenkrat zadostuje podatek, da sem se tja odpeljala po bratranca (tukaj ima nick Africa). Pobrali smo še eno Hayabuso in še enega drugega Suzukija. Z bratrancem na zadnjem sedežu (vračala sem uslugo izpred dveh let) sem tako šibala (ja vztrajnost pač naredi svoje), da mi tista Hayabusa sploh ni mogla pobegnit naprej, unmu drugemu suzukiju pa ni uspelo me prehitet. In tako smo družno prispeli v obljubljeno deželo: LENDAVA HERE WE ARE. Valjda, da je bilo treba najprej najt Motosvetov kotiček. Najdli BP. Šotor je tut že stal (Klimbra hvala ti, tega ti ne pozabim do konca življenja), tako da je bilo vse pripravljeno za žur in uživancijo. No, ja ko sem pogledala vse tiste mačkaste face motosvetovcev, ki so že vsaj 12 ur viseli tam, so se mi kar zasmilili in je bilo treba takoj privleči protistrup na plan. Kot pravjo, se žebelj z žebljem zbija. In že se je začel speedway. Nekaj časa je bilo še zanimivo, ko pa sem si ogledala vse tehnične podrobnosti, ki jih pred dvema letoma nikakor nisem opazila, mi je postalo dolgčas in sem poiskala zabavo drugje. No, v pohajanju, popivanju, čveku in smehu je minil popoldan. Počasi se je nakapljala vsa družba in zvečer je bila že kar pisana druščina motosvetovcev. Objavljene slikice itak povejo svoje. Pol pa so se začeli že tudi ta zanimivi koncerti (ki so bili že prej pohvaljeni in popljuvani, zato se bom ne tem mestu vzdržala ostalih komentarjev, kot da sem se imela prav fajn). Ob žuru in ognju je tudi noč minila prav presneto hitro. Malo odpočit utrujeno glavo smo šli šele, ko se je že ornk zdanilo. Takrat se je tudi končal zadnji koncert (Posodi mi jürja), ki mi je bil od vseh še najbolj všeč.

Nedelja (aja, saj začela se je že zdavnaj). Vstali smo malo pred deveto, pospravili šotor, Klimbri uturili vse kar ovira na motorju in potem po obratnem vrstnem redu prevozili v enem dnevu vso pot, ki je trajala dva dni. Še z ovinkom do Kranja (je bilo treba še vojaka vrnit državi). Ko sem ob desetih postavila motor v garažo, sem ga pobožala in nama obema zaželela še veliko takih zabavnih vikendov.

No, pa mi je le ratalo. Matr kaj dela dolgčas [:)]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kurc... laško je bil ne... zato pa smo bili vsi trezni. Uniona bi en kozarec spil, pa bi bil ziher bolj pijan.....UNION RULS!!

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :wink:

khm no ja pupa midva pa ne boma menda o pivu debatirala, dajma se rajsi o joskih kregat - ti jih mas, jaz pa sem jih tudi nekaj ze imel na "posojo" ali se rajsi "leasing" :wink: .

vseeno je lasko zakon, mogoce sem ga edino malo prevec navajen (leta treninga)! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
...mater, kaj sem zamudu.........

hej halooooooo,nekateri še nismo videli vajinega striptiza!!!!!!!!!!!

a lahko proosim za ponovitev????????????

Ne vem če....(kako neprepričljivo!).....Jaz sem svoje že dobila - veliiiike joške sem imela v rokah (zmeraj me je zanimalo, kakšen občutek je to :oops: :wink: ).....

Drugače pa, bmw, saj veš, zate vse :wink: :) :D :lol:

Kaj pa jaz tudi jaz bi jih rad mel v rokah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si pa me.. pa ne veš, da sem to jaz :?:  :?:  :?:  :twisted:  :wink:

Če prideš v Pulo te bom pa videl tam.Jaz bom tisti ki bo najbolj nadrinkan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, ni panike, baje da pridem.... samo kdaj?? konec meseca, ali začetku meseca?????? če se ne motim, sta dva različna...

od 24-28 julija.Verjetno pridem tudi na naslednjega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa veš kaj sem sedaj premišljevala. Je čisto vseeno, kdaj bo kdo, ker boš itak najbolj pijan, kar pomeni, da tudi če me boš videl, se me ne boš spomnil. In zakaj bi me potem takrat grabil za joške, če se tudi tega ne boš mogu spomniti????? BREZ VEZE!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!