Skoči na vsebino

Bikers weekend 2002 - Lendava


Lucky

Priporočene objave

Jeb***i ... bom moral v soboto zvečer za kakih 5 ur iz Lendave na koncert O.S.T. pičit. Pismo ... to pomen, da bom v soboto do 24h brez pijače, ker se bom popoldan iz Lendave odpeljal in zvečer nazaj in še ful dogajanja in bendov bom zamudil .... grrrrr ... ampak saj bo boljš ...

Ice, a Sardinas igra v petek al soboto ??

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, a Sardinas igra v petek al soboto ??

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Petek

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

......pa roštilj tudi ne bi bilo slabo,a????........

lp.,

bmw

A to pomeni, da si se javil za roštiljmojstra?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeb***i ... bom moral v soboto zvečer za kakih 5 ur iz Lendave na koncert O.S.T. pičit. Pismo ... to pomen, da bom v soboto do 24h brez pijače, ker se bom popoldan iz Lendave odpeljal in zvečer nazaj in še ful dogajanja in bendov bom zamudil .... grrrrr  ... ampak saj bo boljš ...  

Ice, a Sardinas igra v petek al soboto ??

hotschko  

{Born To Lose Live To Win}

Prav ti bodi, zakaj se pa niste za Lendavo zagrebli - bi imeli ful publike - se zal vam bo !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam namen tako ali tako - tudi ce ne bi igral tam - ze dopoldan picit gor in se utaborit.  

Einherjer

Jst tuuuuuuuud!!! Zvecer po sedmi uri pa eno osebo fuuuuuul dekoncentrirat :wink: (povracilni ukrepi za par postov nazaj!!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam namen tako ali tako - tudi ce ne bi igral tam - ze dopoldan picit gor in se utaborit.  

Einherjer

Jst tuuuuuuuud!!! Zvecer po sedmi uri pa eno osebo fuuuuuul dekoncentrirat :wink: (povracilni ukrepi za par postov nazaj!!!!)

Hmmm.. le koga??

:*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo probleme z robo u Lendavo prpelat.......eto,pr men velik placa u prtlažniku.Motor ostaja doma :( :(

cinšpulapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa Klimbra, tole pa zveni zanimivo. Ravno razmišljam, kva vse bom moral zraven vzet, ker bo zgleda cel vikend bolj j*beno vreme :( :( A lahko vlečeš prikolico? :wink: :wink: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK folk, moja malenkost bo mela sabo kuhalnik pa pisker... lahko naredite urnik kdaj si bo kdo kavo/župo/hrenovke/riž kuhov...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo probleme z robo u Lendavo prpelat.......eto,pr men velik placa u prtlažniku.Motor ostaja doma :( :(

cinšpulapress

Klimbra a bi vzel moj šotor in spalko (da je ne bom spet zgubila z motorja)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo probleme z robo u Lendavo prpelat.......eto,pr men velik placa u prtlažniku.Motor ostaja doma :( :(

cinšpulapress

Kdaj pa greš? V petek ali soboto?

pa BTW... samo v petek bo slabo.. v soboto in nedeljo pa sonce!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa BTW... samo v petek bo slabo.. v soboto in nedeljo pa sonce!!!

V Lendavo v vsakem vremenu... jaz morda že v četrtek, v petek še na kakšno furo od tam, ko pa je enkrat šotor postavljen in marela nad glavo, pa probljema več spljoh ni... (pivovpotokih press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(pivovpotokih press)

Ma le glej, da ne boš potem v soboto z odra padu :lol:

( pazi, kako se boš obnašal na tisti slavni ploščadi, kjer je nekoč pred davnimi časi, še v pionirskih časih nastopala tudi moja malenkost :wink: )

(Jazsemvednonatekočempress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje se prodajajo karte v predprodaji za lendavo?

na vsakem plakatu in tudi na flyerjih pise - spodaj.ali pa naroci po netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem u petek....ne glede na vreme....hahahahahahaaaa....ker bom meu streho nad glavo.Kdor kej rab za prepelat......danes na 3M info.....jutri popoldne poberem prtljago....dostavim na zborno mesto....za minimalno plačilo tudi postavim šotore....seveda pod pogojem,da ICE zrihta dostop do placa z avtomobilom.....ker jest,tok švohcen težko velik robe okol nosim. :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....za minimalno plačilo tudi postavim šotore....

Kolk bi pa računu? Pir? Dva?

Najmanj dva.....ker si bo verjetno tut ICE provizijo vzel :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanj dva.....ker si bo verjetno tut ICE provizijo vzel  :D  :D  :D

He, he, sem v Medvodah tista dva pira pršparu, ko te ni bilo. Zdaj si jih boš pa pošteno prslužil. OK, evo mene kandidata za šotor pelat in mi ga postavit. Velja??? Please!!!!!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla folk!

Mogoče kdo ve kako je z avtom se spravit gor v Lendavo...?

:?:

Ste kej na tekočem kako je z varnostjo na parkingu in seveda s samim parkingom?

Pozdravček!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor gre v petek okol dveh ali treh iz Lj. naj mi to sporoči, de ne bom pol sam na pire ob avtocesti hodu :) ....in gledal po nebu, kdaj bo nehal scat :cry: .

c-ya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!