Skoči na vsebino

Bikers weekend 2002 - Lendava


Lucky

Priporočene objave

Hojla folk!

Mogoče kdo ve kako je z avtom se spravit gor v Lendavo...?  

:?:  

Ste kej na tekočem kako je z varnostjo na parkingu in seveda s samim parkingom?

Pozdravček!

parkirisca so urejena (okoliski travniki so tako oznaceni) in tudi varnostniki so navzoci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor....

...upam le, da mi ne bo treba predaleč pešačit glede na to, da grem gor šele v soboto...

:multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam dve karti po ceni 3500.

Pošljem po hitri pošti, poštnino plačam jaz.

Je prišlo nekaj vmes (treba psa čuvati, da ne bo sam doma).

Če je ti ne kupiš vprašaj koga če kupi.

041-290-182

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v petek dopoldan za Lendavo iz Lj?

Okoli 9-10h ???

Ker pravijo da bodo popoldan plohe ,jaz pa bi rad vsaj v suhem šotor postavil.

:arrow:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v petek dopoldan za  Lendavo iz Lj?

Okoli 9-10h ???

Ker pravijo da bodo popoldan plohe ,jaz pa bi rad vsaj v suhem šotor postavil.

:arrow:  

:lol:

Moja malenkost... ampak z avtom.

:(

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor gre v petek okol dveh ali treh iz Lj. naj mi to sporoči, de ne bom pol sam na pire ob avtocesti hodu  :)   ....in gledal po nebu, kdaj bo nehal scat  :cry: .

c-ya

mi gremo okrog 13.00 z Jesenic..... mogoče bi se nam pridružil v Kamniku?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEJTE MAJCE GOR, DA VAS BOM NAJDU!!! :)

Saj bo okrog našega placa VEEEEEELIIIIIK napis Motosvet. Sem ga danes vidla. Ne boš nas zgrešil! Ti kr prit zravn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEJTE MAJCE GOR, DA VAS BOM NAJDU!!! :)

Saj bo okrog našega placa VEEEEEELIIIIIK napis Motosvet. Sem ga danes vidla. Ne boš nas zgrešil! Ti kr prit zravn.

A LAHKA S FRENDOM TAM KAMPIRAMA? PA SE DA OPREMO KJE PUSTIT? MAL CVIKAM, DA BI MI KEJ UKRADL!! :roll: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[A LAHKA S FRENDOM TAM KAMPIRAMA? PA SE DA OPREMO KJE PUSTIT? MAL CVIKAM, DA BI MI KEJ UKRADL!! :roll:  :roll:

Ni blema! Sam vsakmu morš dat motor za probat!! :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[A LAHKA S FRENDOM TAM KAMPIRAMA? PA SE DA OPREMO KJE PUSTIT? MAL CVIKAM, DA BI MI KEJ UKRADL!! :roll:  :roll:

Ni blema! Sam vsakmu morš dat motor za probat!! :wink: :lol: :lol:

KEINE PROBLEM! MILIJON PA POL NA ROKO, POL PA SE PEL PO SPREDNEM, PO ZADNEM, PA PO FRTLAJTNGI!! :lol: :D :D :twisted: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote="master 007

KEINE PROBLEM! MILIJON PA POL NA ROKO, POL PA SE PEL PO SPREDNEM, PO ZADNEM, PA PO FRTLAJTNGI!! :lol: :D :D :twisted: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[A LAHKA S FRENDOM TAM KAMPIRAMA? PA SE DA OPREMO KJE PUSTIT? MAL CVIKAM, DA BI MI KEJ UKRADL!! :roll:  :roll:

Ni blema! Sam vsakmu morš dat motor za probat!! :wink: :lol: :lol:

Horjo-a se nismo zmenil za probo punc !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[A LAHKA S FRENDOM TAM KAMPIRAMA? PA SE DA OPREMO KJE PUSTIT? MAL CVIKAM, DA BI MI KEJ UKRADL!! :roll:  :roll:

Ni blema! Sam vsakmu morš dat motor za probat!! :wink: :lol: :lol:

Horjo-a se nismo zmenil za probo punc !?

ABSOLUTN!! To je že za pristop. Za opremo pa mofo probat. Dons ni n'č več zastojn. Vse se plača! :wink: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhu javljam se prvi, ostali ocitno se pocivajo! z aleno sva srecno doma, le motorji so "malo" blatni ampak saj so navajeni! :?

caga je bla super (kot za pricakovat) 8) , ljudi dosti, le striptease je bil travmaticna izkusnja, ki jo je treba cimprej pozabit :shock: ! no ampak o tem kdaj drugic (saj mam tudi slike)!

upam da ste vsi varno prispeli in ze pocivate utrujena telesa!

za tiste, ki vas ni bilo - na na naaan na na :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je treba bit tam in videt v živo ... druge variante ni ... in kot je Klimbra že dejal, naj živi XI. Bikers Weekend 2003.

Kar pa se dežja tiče pa ... ni zime za eskime ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kar pa se dežja tiče pa ... ni zime za eskime ... :D

2003.....klopca in sodniške ocene.....dež je naročen....blato tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel srečno nazaj, se stuširal, nahranil, odspal eno rundo, zdej pa me čaka še naslednja... če bom lahko zaspal... kje je kdo ki bi mi pod oknom mašino priganjal pa pokal pa kakšno gumo al pa dve skuril?

Pupa, upam da ti je ratalo prit nazaj, pa če nič drugega, si imela vsaj klimo. :)

Za tiste ki vas ni bilo.... baje je bilo fino... sobota je zaenkrat še bolj v megli. Popoldne vsaj...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, ce je bilo kaj dobrega v Lendavi (poleg ljudi, jasno), potem so to DEFINITIVNO bili The stroj!!!!!! Pa Leningrad Cowboys so tudi sekali.... Pa Demolition Group s preblago Helenco tudi ok... Za Posodi mi jurja je pa casa zmanjkalo... potrebno je bilo iti spat...

Kot je pa Pervy ze dejal: ce kaj, potem sem imel skoraj more, ko je bil "kao" eroticni show.... Ma, kaj tako brezzveznega pa ze dolgo casa nisem videl.... se slinast polz je bolj eroticen kot pa tisto sr*nje na odru....

Ma, pa saj ni vazno!

Bilo je prijetno... priznam... Ampak zbori mi se vedno niso najbolj pri srcu.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla folk!

Tut jest sem ze k seb prsu, sam mal mam muskfibra od gvihtanja gum, pa sodov. Nazaj je bla cesta kul, sam mal mi je v glavi bucel.

Lepo je slisat, da ste lepo prispel domov. En lep pozdrav Pupi, Macici, Klimbri, Noiseju, Zuluju, ...., v glavnem vsem Motosvetovcem iz Lendave.

8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Lady bila v soboto na inšpekcijskem pregledu.

Motorsvetovci skoraj zgledno postavili šotore, le za parkirišča so si vzeli malo premalo prostora.

Prisotno ljudstvo primerno razigrano.

Samo ne veva tega, kako je Iceju in kompaniji uspelo organizirati večerno tuširanje. Ko sva jo potem ob 20h mahnila domov, je bilo mokro le kakšnih 10 km poti nazaj, ostalo pa do CE suho in brez znamenj dežja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini oblak,res edini oblak nad slovenijo - in dezevalo je v lendavi! :shock: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!