Skoči na vsebino

Bikers weekend 2002 - Lendava


Lucky

Priporočene objave

strom: a lohka zdejle???? :twisted: :twisted: :twisted:

Ups, si že zamudil... sicer pa komot... sej je čist hecn gledat kaj vse folk počne z motorji... si vsaj zapomniš da je tvojega škoda za kej tazga... :D

Gregs, sej mislim da sem te videl ko si se peljal proti LJ... naše malenkosti ravno iz kofeta...

Sej maš po levi strani neki podrajsanga? Že podabu...

Me veseli da sem prespal striptiz...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini oblak,res edini oblak nad slovenijo - in dezevalo je v lendavi! :shock: :roll:

Sploh ni bilo panike. Je pa res, da je bil to edini oblak nad SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridružujem se gornjim mnenjem, striptiz sucked big time (mislim, vsaj tampon bi si lahko tista črna malo globlje zarinila), ostalo pa vse full full zakon.

Bikers Weekend je res EVENT VSEH EVENTOV V SLOVENIJI, zato komaj čakam naslednjega.

The Stroj rula v ueber, Demolition Group pa sploh. Leningradi so bolj show kot muzka, ognjemet je bil tud fajn, pivo je teklo v potokih, pleskavice so bile :lol:, štanti zunaj tudi...

Sem si pa zelo dobro pogledal vse motorje, za katere sedaj vem, da jih nobenemu ne privoščim (zaradipokanjazjebanemašinečepravtospadazravenpress)...

Road Warriors & Bikers Weekend RULE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo folk. Ne bom ponavljal, ste v glavnem že vse povedali. Bilo je superca! Drugo leto ponovitev!

Meni je zadevšna super sedla, mogoče še malo preveč, saj mi je proti jutru odpovedala navigacija, a je veliki vrač Klimbra s svojim jutranjim kofečkom zadevo pošlihtal. Klimbra thanks, uživaj na morju!

Fura v Lendavo je šla bolj na počas, pa toliko bolj uživaško. Mariu gre zahvala za vodenje in enkratno pogostitev pri njemu doma. Vsem sovoznikom na cesti med šotori, drevesi, mizami in šanki pa en lep pozdrav. Pa tudi tistim, ki žal niste bili z nami.

LP HHV :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit je bil za Lendavo edino tole, da niso imeli dnevnih kart. To mi je bilo zlo glupo. Letos nisem imel 3 dni časa, 1 dan pa bi si že vzel, vendar se mi je zdelo škoda dat 4 čuke za 1 dan. kolega, ki je bil tam ,je full razpizdilo, ker niso pustili njegovih staršev noter, da bi šla za kako uro si pogledat motorje. Njegova mama namreč kupuje motor (hehe, 50. letnica na motorju v ledru, si predstavljate kaka mačka :D :D ) in se še ni čisto odločila, tam pa je bilo motorjev ko trave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, dobr si slike pa clank zrihtu.

:)

Kdorkoli je ze slikal in te slike objavil naj preda za naslednje leto to komu drugemu.

Na slikah sploh ni videti koliko motorjev je bilo na zboru, niti ni dobrih punc, ki so se ponosno vozile (bolj ali manj razgaljene) na svojih motorjih.

Najlepši in najboljši motivi so tako ali tako bili na vhodu.

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit je bil za Lendavo edino tole, da niso imeli dnevnih kart. To mi je bilo zlo glupo. Letos nisem imel 3 dni časa, 1 dan pa bi si že vzel, vendar se mi je zdelo škoda dat 4 čuke za 1 dan. kolega, ki je bil tam ,je full razpizdilo, ker niso pustili njegovih staršev noter, da bi šla za kako uro si pogledat motorje. Njegova mama namreč kupuje motor (hehe, 50. letnica na motorju v ledru, si predstavljate kaka mačka :D :D ) in se še ni čisto odločila, tam pa je bilo motorjev ko trave.

Saj verjami, da ni razpizdilo samo tvojega kolega ampak še nas vsaj 200 motorjev, ki smo stali na vhodu in prav tako videli vse kar se dogaja.

Folk, ki je prišel, da bi si za kakšno urco ali dve pogledal motorje, je Lendavo doživel kot največjo bedo v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj verjami, da ni razpizdilo samo tvojega kolega ampak še nas vsaj 200 motorjev, ki smo stali na vhodu in prav tako videli vse kar se dogaja.

Folk, ki je prišel, da bi si za kakšno urco ali dve pogledal motorje, je Lendavo doživel kot največjo bedo v Sloveniji.

Saj v tem je čar vstopnine. Al plačaj al pa trpi, je tako. Potem bi šli vsi motorje gledat.

Sam sem karto kupil že v predprodaji, pa nisem mislil priti, pa sem se potem vseeno prikazal v soboto.

Zakaj ni enodnevnih kart? Ne vem vprašaj Ice-a. Sigurno pa je več denarja v dvodnevnih. Drugače pa mislim da niso bile karte drage, glede na ostale dogodke.

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... lahko bi bilo boljše.........bilo je drago. naslednič boljše, pa prosim brez Leningradkavbojcev - rokenrolklovnov.

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit je bil za Lendavo edino tole, da niso imeli dnevnih kart. To mi je bilo zlo glupo. Letos nisem imel 3 dni časa, 1 dan pa bi si že vzel, vendar se mi je zdelo škoda dat 4 čuke za 1 dan. kolega, ki je bil tam ,je full razpizdilo, ker niso pustili njegovih staršev noter, da bi šla za kako uro si pogledat motorje. Njegova mama namreč kupuje motor (hehe, 50. letnica na motorju v ledru, si predstavljate kaka mačka :D  :D ) in se še ni čisto odločila, tam pa je bilo motorjev ko trave.

Saj verjami, da ni razpizdilo samo tvojega kolega ampak še nas vsaj 200 motorjev, ki smo stali na vhodu in prav tako videli vse kar se dogaja.

Folk, ki je prišel, da bi si za kakšno urco ali dve pogledal motorje, je Lendavo doživel kot največjo bedo v Sloveniji.

Fantje ne ga srat, kakšne dnevne karte?

Ej u Udinah so mi računal dve leti nazaj 100 DEM samo za 4 ure spanja ker sva z bratom uletela sredi noči do tabora (no ja pa koncert in pol sva videla).

Aha 100 DEM po glavi, --> 200DEM spanje dve osebi.

NOBEN resen event nima dnevnih kart. Tako pač se moram strinjat že s prejšnjim postom da plačaj ali trpi. Če pa mama kupuje motor lahko 4 FREE po salonih hodi.

No ja zadeva je event in ne bolšji trg in sejem za vsakeršne "turiste" in "firbce". Že tko je zahtevna zadeva držat maso in mašinerijo pod kontrolo, s par tisoč "civili" pa ... hej raje ne pomislim kaj bi to pomenilo za odstotek škod in število tatvin na placu.

No ja, ... bilo nepozabno razen no ja že povedanega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, ... verjetno zadnji ki je prišel iz Lendave. Hmm Lendava, Ljutomer, Ormož, Ptuj, Maribor, Dravograd, Slovenj Gradec, Velenje, Mozirje, Polzela, Trojane, Domžale, Ljubljana, .... 290 km, ... 4,3 litre/100, trije postanki, od tega dva po nekaj ur.

Heh Doggy je obrnil na domačem prtagu 9000 km, in ... da se vrnemo nazaj, .... prihod ob cca. 22:30.

Hmm, ekipa, lohka vam samo rečem ThnaX za fenomenalen vikend, ... in se vidimo na Soči. BMW in Climbra ThanX za "Technical Support", ... L.L. pa ... have fun v levih in desnih ovinkih.

MUSKA: YESSSSSS

FOLK: YESSSSSSSS

BANDI: YESSSSSSSSSS

HELENCA: YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :P :shock: :P :P :lol: 8)

EKIPA: YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

HRANA & PIJAČA: YESSSSSSSSS

POSTREŽBA: YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

ODER: ..... What the Duck?! :shock: :shock: :shock: :shock:

.....

(ma se mi ne da več)

Bilo vse OK, razen heh "Odra"!

Hmm, DEFINITIVNO potrjujem prihod na XI. Bikers Weekend 2003!

Z.t.H. :evil:

P.S.: ICE ThanX za intervencijo glede zapestnice! I owe U big one!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Kdorkoli je ze slikal in te slike objavil naj preda za naslednje leto to komu drugemu.  

Na slikah sploh ni videti koliko motorjev je bilo na zboru, niti ni dobrih punc, ki so se ponosno vozile (bolj ali manj razgaljene) na svojih motorjih.  

LP Matej

Mulac, shut up!!!!!

Ko boš nekaj časa tu, če te prej ne zbrcamo, ko boš malo povohal kaj in kako to tu lavfa, boš pa vrtel jezik. Do takrat pa glej in uči se!!!

Noise je zakon in ne seri mu na glavo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :twisted:

GRrrrrrrrr by ME!!!!

STRINJAM SE!! NOISE OBVLADA, CE BI PA RAD VIDU KOLK MOTORJEV JE NA SRECANJU, PA TJA PRIT IN NE KO KAKA STARA BABA SAM SLIKE GLEDAT. :lol: :lol: 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem vase komentarje, si ne morem kaj, da se ne bi vprašal ja kje hudiča ste bili pa v petek. Men se je zdela totalna polomija. Kot da bi organizatorje dez presenetil. Pa sej je bil napovedan. Ne vem kako si lahko privoščijo na tako velikem zboru, da jim zalije oder in potem preprosto odpovejo koncerte. Katastrofa.

Se dobr da v soboto ni padal dez, ker se bojim, da ne bi blo cist nc.

V primerjavi z lanskoletnim se letosnji lahko samo skrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s svojim predhodnikom, LAHKO BI BILO BOLJŠE. IN TO ZELO. Bendi so bendi in na njihov nastop ne moreš vplivati, prav tako ne moreš vplivati na vreme, lahko pa ORGANIZATORJI vplivajo na ORGANIZACIJO. Ta je bila na PSU (čivavi).

ZAKAJ SE JE V PETEK PODRLA STREHA IN KDO ODGOVARJA ZA TA POLOM? Za manjši koncert kot kompenzacija za odpadli veliki koncert bi zadostoval tudi improvizirani oder pod enim izmed dveh velikih šotorov. Samo malce volje organizatorjev bi bilo potrebne. Mislim da je večina prišla poslušat Sardinasa in ne leningrajskih klovnov ampak to je stvar okusa vsakega posameznika! Lahko rečem, da to ni bil bikerski vikend ampak samo bikerska sobota, pa še ta bi se lahko kaj klavrno končala, če se vreme ne bi usmililo organizatorjev brez strehe nad glavo.

ZAKAJ SO BILE TRUME MNOŽIC CELO SOBOTO PREPUŠČENE SAME SEBI? Spidvej je postal po pol ure dolgočasen!? Tekmovanje za najmočnejšega bikerja je bilo, lahko rečem, lokalna zadevica za katero 95% prisotnih sploh ni vedelo da se dogaja!!! Kaj se je zgodilo z raznimi športnimi igrami, spretnostnimi vožnjami, kje so organizirane fure po okoliških krajih (Slovenija, Avstrija, Madžarska, Hrvaška)??? Program se je začel pozno popoldne (že skoraj proti večeru) zakaj za božjo voljo na glavnem odru ni bilo čez dan nikogar, ki bi, po domače povedano, kuril (vodil k zabavi) ljudi? Ko sem čez dan ves zdolgočasen postopal okoli sem videl še ogromno zdolgočasenih ksihtov okoli sebe, torej je nekaj bilo hudo narobe.

ODRSKA OPREMA BI LAHKO BILA PRIPRAVLJENA PRED KONCERTOM?! To da ljudje (montažerji luči, ozvočenja, ...) skacejo med nastopom katerekoli skupine po odru to je moteče!!! Moteče je tako za skupino kot tudi za gledalce. Zakaj se prikazovalniki in reflektorji niso pripravile že prej (mogoče takrat ko smo se ostali dolgočasili v nedogajanju)?

ORGANIZATOR BI LAHKO NAREDIL KAK POZDRAVNI GOVOR!!! Bi se spodobilo da prireditelj reče besedo ali dve.

ZA PIJAČO IN JEDAČO JE BILO POSKRBLJENO... To ne drži čisto!!! Če si bil lačen si lahko dobil samo mesne jedi. Veliko je bilo vegetarijancev na prireditvi, kaj lahko poveste v svoj zagovor njim? Sam sicer nisem vegi, ampak...

ČE VSE SKUPAJ POVZAMEM:

BENDI SO SE TRUDILI PO SVOJIH MOČEH, OBISKOVALCI SO SE ZABAVALI VSAK PO SVOJE, ORGANIZATORJI PA SO UŽIVALI V SLAVI, KI SO SI JO PRIDOBILI V MINULIH LETIH. LETOS NA 10. JUBILEJ SO SI PRECEJ UGLEDA ZAPRAVILI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem vase komentarje, si ne morem kaj, da se ne bi vprašal ja kje hudiča ste bili pa v petek. Men se je zdela totalna polomija. Kot da bi organizatorje dez presenetil. Pa sej je bil napovedan. Ne vem kako si lahko privoščijo na tako velikem zboru, da jim zalije oder in potem preprosto odpovejo koncerte. Katastrofa.

Se dobr da v soboto ni padal dez, ker se bojim, da ne bi blo cist nc.

V primerjavi z lanskoletnim se letosnji lahko samo skrije.

Preveč pozitivne energije in boosta je bilo da bi me lahko težava z odrom v slabo voljo spravila.

Hmm, jap je bila pizdarija, jap izvajalca je treba za jajca vlečt od Lendave do Portoroža, ....sam tak attitude mi v LEndavi nebi pomagu. Se prepustiš in uživaš, ....ni pa to tok za potencirat, ...vsaj po mojem ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo en nasvet dečko......če si misliš,da je enostavno okol odra hodit,pa dobre fotke dobit kar tko iz lufta......pol si večni optimist,fenomenalni fotograf al pa še u živlenju nisi bil na taki prireditvi.Če ti kej ni ušeč.......potem TRPI!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem vase komentarje, si ne morem kaj, da se ne bi vprašal ja kje hudiča ste bili pa v petek. Men se je zdela totalna polomija. Kot da bi organizatorje dez presenetil. Pa sej je bil napovedan. Ne vem kako si lahko privoščijo na tako velikem zboru, da jim zalije oder in potem preprosto odpovejo koncerte. Katastrofa.

Se dobr da v soboto ni padal dez, ker se bojim, da ne bi blo cist nc.

V primerjavi z lanskoletnim se letosnji lahko samo skrije.

Preveč pozitivne energije in boosta je bilo da bi me lahko težava z odrom v slabo voljo spravila.

Hmm, jap je bila pizdarija, jap izvajalca je treba za jajca vlečt od Lendave do Portoroža, ....sam tak attitude mi v LEndavi nebi pomagu. Se prepustiš in uživaš, ....ni pa to tok za potencirat, ...vsaj po mojem ne!

Sej uzival smo brez skrbi, sam je pa treba povedat da vse pa le ni blo tko super kar se organizacije tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnja leta mi je blo bolj všeč .... najbolj sm žalovala za Sardinasom... ampak ... pir nardi svoje... pa maš rokenrol tut brez žive muzike... kdo se pa buni čez slike? Sm pravkar odkrila da sm na eni u celoti, ob belem dnevu slikana od uzadej... Sm si všeč :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikers weekend - my ass!

najprej en kreten ne zna strehe postavt, pa se vse podere in zato odpade eric sardinas, pa samo zarad njega sm dol hodu. leningrad cowboysi so bli pa za en kurac. se dobr, da so prestavili divlje jagode, ker so tipi res rastural. nori so bli tud demolišni, to pa je tud use kar je blo za vid't.

če že plačaš štir jurje prčakuješ, da bodo zate kej naredil. ni blo enga, ki bi malo povezoval program in povedal kje in kaj se dogaja, vsak šotor je mu svojo musko, pa še iz odra je grmel tko, da so se tri muske mešale. od obljubljenega fuzbala tud nič!

pa da ne bo pomote. jest sem se mu ful dobr, samo sem moral za to čist sam poskrbet'! to pa lahko počnem tudi doma! in to zastonj!

:( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdorkoli je ze slikal in te slike objavil naj preda za naslednje leto to komu drugemu.

Z veseljem - naslednje leto ti zrihtam akreditacijo, pa lahko izvoliš, če želiš. Mene bi zelo zelo razveselil :D :D :D ...

Še vedno stojim za izjavo, da so slike za kur*** !

Če imaš boljše, jih pošlji, veseli jih bomo 8) 8) (a ker očitno Bikers Weekenda od znotraj sploh videl nisi, je bolj težko verjetno, da imaš kakšno dobro na zalogi :? ).

Folk, ki je prišel, da bi si za kakšno urco ali dve pogledal motorje, je Lendavo doživel kot največjo bedo v Sloveniji.

Ehehehe, pa saj nismo na odpadu al pa v štacuni. Še bolj striktno bi morali kontrolirati na vhodu - civilov, ki so se šetali po kampu brez zapestnic je bilo vseeno kar nekaj in ko sem videl eno sumljivo skupino sem šel motor še z eno ključavnico zaklenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno stojim za izjavo, da so slike za kur*** !

LP Matej

Ej, pi*** ** *** !!! Če ti kaj ne paše, motosvet je "demokratična ustanova". Izvoli zrtvovat svoj cas in denar in opremo in prispevaj svojih dvesto PREKRASNIH, ČUDOVITIH, PROFESIONALNIH fotk pa nehi srat!

Ostalim se pa opravičujem za nekontroliran izbruh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dobr, da so prestavili divlje jagode, ker so tipi res rastural.

to sem pozabil pohvalit v ueber ja, jagodnjaki so pa res rasturili ja, dobro da so jih prestavli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA PIJAČO IN JEDAČO JE BILO POSKRBLJENO... To ne drži čisto!!! Če si bil lačen si lahko dobil samo mesne jedi. Veliko je bilo vegetarijancev na prireditvi, kaj lahko poveste v svoj zagovor njim? Sam sicer nisem vegi, ampak...

Stari moj, OK ostalo je tvoje subjektivno mnenje do katerega imaš 200% pravico in lepo da ga deliš z nami, ...samo ne ga srat da ni bilo za VEGIJE poskrbljeno, ker so vsi trije FOOD punkti v glavnih šotorih imeli VEGETARIJANSKI KROŽNIK za 3 ali 4 BONE (vem pa enostavno ker ga je ena od naših naročila in jedla pred menoj)

Peace in hej bratje probite kej zorganizirat potem pa udri po budali, do takrat pa PEACE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!