Skoči na vsebino

Bikers weekend 2002 - Lendava


Lucky

Priporočene objave

.... lahko bi bilo boljše.........bilo je drago. naslednič boljše, pa prosim brez Leningradkavbojcev - rokenrolklovnov.

Drago???? Pa kje zaboga mislite, da živimo, v Romuniji??? Tudi če bi bila karta 6 jurjev, ne bi razmišljal o ceni...

Raje dam za vstopnino tukaj in zapravim ves "letni zborovski budget" v Lendavi, kot pa da obiskujem raznorazne zbore, kjer se naslika 20 modelov z motorji, kjer je vedno ista muzika in vedno ista (bjond) striptizeta ter vedno ista "bajkerska igra" (klobasa).

Zadeva mora biti _velika_, za kar pa je seveda potrebno tudi plačati, po mojem skromnem mnenju. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA PIJAČO IN JEDAČO JE BILO POSKRBLJENO... To ne drži čisto!!! Če si bil lačen si lahko dobil samo mesne jedi. Veliko je bilo vegetarijancev na prireditvi, kaj lahko poveste v svoj zagovor njim? Sam sicer nisem vegi, ampak...

Stari moj, OK ostalo je tvoje subjektivno mnenje do katerega imaš 200% pravico in lepo da ga deliš z nami, ...samo ne ga srat da ni bilo za VEGIJE poskrbljeno, ker so vsi trije FOOD punkti v glavnih šotorih imeli VEGETARIJANSKI KROŽNIK za 3 ali 4 BONE (vem pa enostavno ker ga je ena od naših naročila in jedla pred menoj)

Peace in hej bratje probite kej zorganizirat potem pa udri po budali, do takrat pa PEACE!

Potem mi pa še povej na katerem ceniku je bil vegetarjanski krožnik objavljen? NA NOBENEM!!! Vse kar je bilo moč prebrati v ponudbi jedače vegetarjanskega je bil sendvič s tuno!!!

Kako si vedel da je nekdo vegetarjanec: Zelo preprosto, jedel je suh kruh!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I'm back .... Sicer pa vse O.K. Katastrofo na odru bi morda lahko preprečili, tako da bi poskrbeli za odtekanje vode s ponjave, čeprav je najbrž vse presenetil tako močan naliv. Ampak po toči zvoniti je prepozno. Kljub temu se je še dobro končalo. A si predstavljate, da bi "streha" kasneje zgrmela po katerem izmed nastopajočih?

Drugače pa ista pripomba kot prejšnja leta - manjkal je povezovalec, ki bi spodbujal folk in povedal kje in kdaj se kaj dogaja.

Nastop Leningrad Cowboys je bil povprečen, to ni bend za tako velike odre, tudi ostali niso pretirano razvneli "množice", med erotic showom sem pa zadremala na klopci pred odrom, tako da niti komentirati ne morem ....

Omenja se ognjemet. A mi lahko kdo pojasni kje in kdaj je bil ognjemet, če je res bil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moj matej555 ne bom te na gobec ampak takih kot si ti na srecanjih ne rabimo. ce se pripeljes v lendavo motorje gledat pa te ne spustijo noter je to edino pravilno. mi smo bili tam in se prav lepo zabavali in zadnje kar nam je manjkalo je da se neki "turisti" (sory ampak to ste) setajo okoli nasih motorjev, sotorjev,... Saj ne recem, da bi mogoce ti ali kdo drug kaj naredil ali ukradel ampak ce bi spustili vas bi prisli tudi taksni, ki bi to izkoristili ta taksno pocetje.

drugace pa je ze tako ali tako bilo prevec ljudi, ki z motorji niso imeli nobene veze in vsakovrstnih "zijal" res ne potrebujemo. ista scena se je dogajala letos na elefantentreffen ko je kar nekaj motoristov protestno prej slo domov ker so se od vsepovsod vozili ljudje z avti gledat "norce, ki se vozijo in kampirajo v snegu". vcasih si se res pocutil kot v zivalskem vrtu kjer si ti bil tista opica, ki jo vsi slikajo. :evil:

ce si motorist po srcu (ne samo po lastnistvu dvokolesnika) lahko prides in se imas fajn, bos videl da smo cisto dobra druzba. ce pa nisi, kot zdaj zgleda, pa ostani doma in glej motorje po salonih in internetu!!! :wink:

aja glede slik: jaz imam od lani dosti zensk in motorjev slikanih ker sem to pocel sluzbeno, letos pa niti ne ker se mi ni dalo. mi ki smo bili tam smo vse videli. ne pa pricakovat da bos dobil celo fotoreportazo, za to bi rabil najmanj 2 fotografa, ki nebi 3 dni pocela nic drugega kot krozila okoli in iskala motive! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omenja se ognjemet. A mi lahko kdo pojasni kje in kdaj je bil ognjemet, če je res bil ?

Ja, čist res je bil....takoj za The Stroj in pred "Leningradovci"...no ja, bil pa je v zraku, nad odrom... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA PIJAČO IN JEDAČO JE BILO POSKRBLJENO... To ne drži čisto!!! Če si bil lačen si lahko dobil samo mesne jedi. Veliko je bilo vegetarijancev na prireditvi, kaj lahko poveste v svoj zagovor njim? Sam sicer nisem vegi, ampak...

Stari moj, OK ostalo je tvoje subjektivno mnenje do katerega imaš 200% pravico in lepo da ga deliš z nami, ...samo ne ga srat da ni bilo za VEGIJE poskrbljeno, ker so vsi trije FOOD punkti v glavnih šotorih imeli VEGETARIJANSKI KROŽNIK za 3 ali 4 BONE (vem pa enostavno ker ga je ena od naših naročila in jedla pred menoj)

Peace in hej bratje probite kej zorganizirat potem pa udri po budali, do takrat pa PEACE!

Potem mi pa še povej na katerem ceniku je bil vegetarjanski krožnik objavljen? NA NOBENEM!!! Vse kar je bilo moč prebrati v ponudbi jedače vegetarjanskega je bil sendvič s tuno!!!

Kako si vedel da je nekdo vegetarjanec: Zelo preprosto, jedel je suh kruh!!!

Stari na ceniku nad šankom v šotoru levo od vhoda, nasproti odra, ... jasno in glasno je pisalo sej zato ga je pa dotična oseba tut jedla, ker je pisalo in je samo prebrala! za druge punkte pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, da ste mi prikazali te zbore še iz druge perspektive.

Se pravi moto na druženju je: mi motoristi smo nekaj več in se ne družimo z ostalimi "navadnimi" oz. ne-motoristom ne dovolimo vstopa.

Prav zaradi tega nas ostala populacija vidi kot nekakšne norce, ki razgrajajmo, smo nevarni.... Na zunaj je zbor resnično videti kot nekakšen zaprt živalski vrt. In po mojem mnenju bi ravno na motozbore morali povabiti čim več ostalih ljudi, da se znebijo predsodkov.

Vsak normalen človek sprejme kritiko kot nekaj pozitivnega, nekaj za spremenit, vi pa ste me že za mojo prvo kritiko hoteli zbrcat. Ni kaj, fejst fantje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo!!! :shock:

Pa kaj se samo pritožujete??? Se zavedate, koliko ljudi je blo??? Posledično to pomeni, da toliko različnih okusov in želja...kako naj se vsakemu ustrež :?: :?: :?: ...potem pa bi šli raje v hotel ***** zvezdic, pa naj vas tam pedenajo spredaj in zadaj! Malce se je treba tud prilagoditi! Sicer pa še nobenemu ni "muca jezik popapala", če je kaj vprašal!!

Ja, pa še nekaj...kje še danes dobiš kaj zastonj??? Tudi ogled ti zaračuanjo..pa naj bo ogled gradu, muzeja...ali pa ogled motorjev!

Tud meni vse ni všeč, pa pač počneš tisto, kar ti je...al ni res???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja še glede CIVILOV na motozborih. Moje mnenje je da plačajo še pribitek na polno ceno, ker pač niso to čemur je zabava namenjena.

Sploh smo pa mi kot subkultura precej bolj miroljubni od povprečne populacije na gasilski ali vaški veselici, tako da to, da se zadrži število civilov na minimumu ali na nuli, samo povečuje našo varnost dobro počutje in mir na prostoru prireditve.

SPLOH PA TO DRASTIČNO ZMANJŠA ŠTEVIL OŠKOD NA MOTORJIH, OPREMI, .... DRASTIČNO ZMANJŠA STEVILO TATVIN IN KRAJ, .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se z Zoolotom. Poleg tega pa zaradi takih provokatorjev, ki se majo za neki, klubi razpadajo. Tukaj nam ni do tega. Pravico imas do svojega mnenja Matej555, ampak ocenjuj delo drugih sele takrat, ko sam kej zravn prispevas. Dost je takih, ki od zadaj iz mnozice se derejo kaj je narobe in kaj bi bilo lahko boljse, ko pa isces prostovoljce, se pa ISTI bolj zadaj drzijo. Matej555 umiri hormone, noben ti nic noce.

Kar se pa tice CIVILOV na motozborih, pa da bi kr tk mal si motorje ogledoval, jih pa naj kr kurc gleda. Dons si ga bo ugledo, jutr pa sunu, al pa se isti dan. Pa kr zastonj bi notr hodil. Najboljs, da kr z avtobusi, kombiji pa prikolicami, pa ce mu je kateri vsec ga kr nalozi.

Motosvetovci smo skupaj kampiral, pa vem, ce bi kaksnega civila vidu, da se tam kej okrog motorjev smuka ( ne samo mojega), pa slata, pa se se gor vsede,... Bi mu naredu ognjemet. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zaradi tega nas ostala populacija vidi kot nekakšne norce, ki razgrajajmo, smo nevarni.... Na zunaj je zbor resnično videti kot nekakšen zaprt živalski vrt. In po mojem mnenju bi ravno na motozbore morali povabiti čim več ostalih ljudi, da se znebijo predsodkov.

Saj so bili prav vsi lepo vabljeni - vabila so bila ob vseh cestah, na internetu, po teveliziji in po radiu.

Samo zakaj bi pa moralo biti to zastonj. Tudi če nekomu npr. opera ni všeč pa ga nekdo povabi v opero da spremeni mnenje, bo treba vstopnico plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so bili prav vsi lepo vabljeni - vabila so bila ob vseh cestah, na internetu, po teveliziji in po radiu.

Samo zakaj bi pa moralo biti to zastonj. Tudi če nekomu npr. opera ni všeč pa ga nekdo povabi v opero da spremeni mnenje, bo treba vstopnico plačat.

Ampak mene resno zanima, od kje sploh ideja da maš event z ne vem koliko bandi, vso infrastrukturo, varovanjem, ...pa zastonj?! :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo bo kontroliral, če si notri samo dve urci za motorje pogledat. Za varnost 5000 ljudi ni enostavno skrbeti in morajo biti pravila zelo jasna in stroga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, da ste mi prikazali te zbore še iz druge perspektive.

Se pravi moto na druženju je: mi motoristi smo nekaj več in se ne družimo z ostalimi "navadnimi" oz. ne-motoristom ne dovolimo vstopa.

nic vec nismo, ampak kot si verjetno ze slisal nic ni zastonj. jaz tudi ne grem na npr. koncert ali veselico in preklinjam ker me ne spustijo noter pa bi samo pivo popil in pol sel. sicer pa kje na zborih v tujini (ce si sploh ze bil) lahko gres "samo motorje gledat". probaj to naredit na "harley-ih na faakersee", udine, faro,...... organizacija nekaj stane in vstopnina je tudi vir zasluzka. lahko pa gres na ostale zbore v SLO, ki so cisto zastonj ali zastonj vsaj za motoriste ampak kaksni so ti v vecini v primerjavi z lendavo vemo. ne da so slabi ampak isto pa ni. ce bi vsakega noter spustili bi bila zadeva iz organizacijsko-varnostnega vidika dosti slabsa.

Prav zaradi tega nas ostala populacija vidi kot nekakšne norce, ki razgrajajmo, smo nevarni.... Na zunaj je zbor resnično videti kot nekakšen zaprt živalski vrt. In po mojem mnenju bi ravno na motozbore morali povabiti čim več ostalih ljudi, da se znebijo predsodkov.

NA ZBORIH DA BI SE ZNEBILI PREDSODKOV!!!!!! :shock: a ko bi videli do vrata umazane motoriste, ki si pojejo in pijejo in se obnasajo "sprosceno" (za nas sicer normalno, nevem pa kaj bi kaksna mamika rekla). v puli na srecanju v sijani je v kamp vedno prost vstop in zato je vsako leto tudi ukradeno X motorjev, da o prerezanih sotorih in ukradeni opremi, denarju,itd. ne govorimo. ce se hoce kdo znebit predsodkov se jih na zboru sigurno ne bo, sicer pa je dokazano da nekdo, ki ima predsodke teh zlepa ne spremeni, sploh ne zato ker mu omogocis "zastonj" ogled motorjev. mogoce bi morali povabiti vse slovence pa jih se pogostiti z hrano in pijaco, pa vsi motoristi bi se lepo obnasali in nasploh bili zelo vzorni :evil: . juhu komaj cakam na tak zbor!!! :roll:

Vsak normalen človek sprejme kritiko kot nekaj pozitivnega, nekaj za spremenit, vi pa ste me že za mojo prvo kritiko hoteli zbrcat. Ni kaj, fejst fantje.

pozitivna kritika je nekaj normalnega in jo sprejemamo, tvoja kritika pa je bila navadno pluvanje in izhaja iz cistega nepoznavanja situacije in "scene". z tem ko si oznacil horjota za "zacetnika kar je razvidno iz motorja" pa si dokazal, da si zacetnik (mentalno) ti in ne horjo. ocitno mislis da dober motor (kar ninja je) naredi dobrega motorista. ce je tako si kupi harley-davidson in se pridruzi tisti skupini lastnikov harley-ov, ki mislijo da so bajkerji zato ker vozijo H-D. :wink:

pa se nekaj iz zgodovine moto zborov kar potrjuje pravilo, da vec kot je civilov na srecanju slabse je:

elefantentreffen je bil vcasih na nurburgringu in je postal tako popularen, da so ljudje prihajali z avtobusi (da niso bili bajkerji menda ni treba povedat). obiskovalcev je bilo tudi po 200.000 in tako je enkrat izbruhnil pretep v katerem je sodelovalo okoli 100 po vecini ne-motoristov. srecanje so prekinili in naslednje leto niso dobili vec dovoljenja zato je stvar zamrla dokler niso nasli nove lokacije, ki je tako "bogu za hrbtom", da vecini civilov ni vec zanimiva. tega se vedno spomnim ko vidim trume pescev, ki iz parkirisca z gajbami in flaskoni oborozeni hodijo proti vhodu v lendavo. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej čist prav imajo, ko ne spustijo noter zijal. Večina jih itak pride nabirat opremo. Men in moji so SPIZDILI MOTO ČEVLJE :? in bog ne daj, da vidim drugo leto koga, da bi se smukal okoli mojega placa. Mater mu.

No hočem reči, da kdor plača vstopnino ponavadi pride noter za zabavo in ne krasti!!!

Sam so pa prvi dan res malo zajebali z laično konstrukcijo in ne dvomim da je vse bilo denarno zavarovano. zato bi lahko vsakemu, ki je prišel v petek organizatorji drugo leto častili eno pivo :D .

Pa štiri jurje ni noben dnar za tak bike fest, sam mi smo navajeni da če ni zastojn je itak do kurca. Sej veste Gorenjci, Savinčani,... ŠALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede kritike in odra imate prav.kot organizator je to "nasa" krivda,pa ceprav je placana firma postavljala oder in ne RWMC.

glede vstopnine: super,vsakemu privoscim,da naredi nekaj takega in potem pol slovenije povabi noter zastonj.to bo naredil enkrat,potem bo pa celo zivljenje garal,da bo odplacal obresti od dolga.

glede "civilov": so taksni in "taksni"; in zaradi "taksnih" (tistih dolgoprstih "nakupovalcev") JE in BO OSTALA VSTOPNINA! ker iz tega se tudi security placa.komur to ni vsec,naj ne pride; ampak 4k SIT bo pa takoj dal za dveurni vaski koncert "treh slavnih"?!

lendava je mirna zaradi dveh razlogov:

1. VSI,ki pridejo v lendavo,se zavedajo,da ce naredijo pizdarijo jo TAKOJ dobijo po gofli z dveh strani,od ostalih obiskovalcev IN od security;

2. zaradi dobre organizacije,katera omogoca tudi mirno "spanje" (motor in oprema sta na varnem).

enodnevne karte: ce jih uvedemo,se avtomaticno dvignejo vse ostale cene; karte namrec niso ravno poceni in tiskati se en komplet v bistvu podvoji ostale cene.drugi razlog je pa preglednost,en komplet kart,toliko manj problemov.in spet je ceneje,ker ne rabis osebja....itd itd itd....

prenos nogometa: ne vem kdo je kje prebral,da ga je obljubil,da bo?! na forum sem pa napisal,da bomo o tem razmislili.

kar se tice konstruktivne kritike,samo na dan z njo; smo je vedno veseli in tudi feedback publike je vec kot dobrodosel.samo naj bo konstruktivna.pljuvati zna vsak.

sem se pozabil: festa v lendavi se dela OD motoristov ZA motoriste; sicer nocemo bankrotirati (beri,nic ni zastonj),samo ce bi hoteli "potegniti" cash bi bile cene bistveno drugacne,kot so bile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matej555!

Kljub temu, da maš motor menim, da nisi bajker za žur v Lendavi! Tip, ti pojma nimaš!

Jaz že nakj let prihajam na zbor, do sedaj sicer z avtom (naslednje leto pa 100% že z motorjem), pa se mam zmeraj fajn - tudi letos. Zaradi folka, muzike... Pa niti enkrat nisem imela občutka, da bi se kateri motorist do mene obanšal, da je zaradi motorja več vreden.

Zastonj lahko pa le doma ležiš. Če si slišal, da je kje zastonj pa sporoči tudi drugim, jaz bi šla z veseljem kakšen vikend npr. v kamp na morju odležat, za Lendavo pa mi ni škoda dat niti tolarja!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, kakšna debata se je razplamtela okoli te Lendave. Škoda, da sem prepozno uletel na forum, da bi lahko še kaj pametnega napisal.

Okej, prišel sem šele v soboto, ko je bilo vse kul, za petek ne bom nič govoril, ker nisem pristojen. Je pa tudi mene blazno motilo že omenjeno dejstvo, da ni bilo povezovalca programa. Nekaj časa sem folk spraševal, če vejo kaj se bo dogajalo, pa kdaj bo kdo igral, pa tko naprej. Noben ni mel pojma, zato smo se pač pustili presenetiti. Tako velik zbor bi moral imeti en plac, kjer se da kaj več zvedet o dogajanju, če že nimajo animatorja, ki bi težil po ozvočenju. Res folk zamudi precej stvari, če ne ve da se dogajajo, pa leži pred šotorom ali postopa med motorji.

Glede programa se ne bom pritoževal, je bil kar je bil. Leningradčani so bili prav dobra popestritev in osvežitev. The Stroj so bili nekam kratki, ampak itak so ves dan imeli svoj šov z avtobusom. Ognjemet je bil pa zakon, posebej zaradi glasbene podlage, ko se je na sredi nekdo pametno spomnil nažgati Rammsteine do konca. COool! Sicer bomo pa vidli drugo leto, kolk folka bo prišlo oziroma ne bo zaradi letos nekoliko spodrsljanega eventa. Jest bom definitivno tam! Je bi ga, rad se družim z motoristi, prijatelji, motosvetovci in za to sem pripravljen plačati. Enotna cena je čist poštena, ker itak bi morali dnevno ceno močno dvignit, da se ne bi bajkerji pizdili. Ej, stvar je treba gledat z druge strani, "plačam 4 kile, pa sem lahko noter tri dni!! Un cepec, k pride gledat sam motorje pa isto plača 4 kile, pa gre pol dam spat. Valjda, da je treba ponudbo izkoristit do konca." Če komu ni prav, pa naj gre na love parade, na Donnington, magari Woodstock, če mu paše. Ziher ga bo cenej prišlo. :?

Glavno, da sva se jaz in moja imela dobro, z dobro družbo, na dobri prireditvi. Za Slovenijo ziher najboljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, da ste mi prikazali te zbore še iz druge perspektive.

Se pravi moto na druženju je: mi motoristi smo nekaj več in se ne družimo z ostalimi "navadnimi" oz. ne-motoristom ne dovolimo vstopa.

Prav zaradi tega nas ostala populacija vidi kot nekakšne norce, ki razgrajajmo, smo nevarni.... Na zunaj je zbor resnično videti kot nekakšen zaprt živalski vrt. In po mojem mnenju bi ravno na motozbore morali povabiti čim več ostalih ljudi, da se znebijo predsodkov.

Vsak normalen človek sprejme kritiko kot nekaj pozitivnega, nekaj za spremenit, vi pa ste me že za mojo prvo kritiko hoteli zbrcat. Ni kaj, fejst fantje.

V tvoji logiki vidim nekaj lukenj -

1. Mislim, da nas ostala populacija ne gleda kot cudake zato, ker nam je neprijetno, ce ljudje vdirajo v nas osebni prostor. To se mi zdi normalno. V resnici nikomur ni prijetno, ce si ga ljudje pridejo ogledovat. Sicer se mi zdi, da tvoje mnenje o tem kako je nekdo na neki prireditvi zaprt kot v zivalskem vrtu, stoji bodisi na trhlih nogah, bodisi je tako ocitno in samoumevno, da je postalo del zivljenja. Case in point: Natancno isto bi lahko rekel o fuzbaltekmah (kjer poleg tega se trdim, da te npr. green dragonsi ne bi bili cisto nic bolj veseli, kot motoristi, ce bi prisel gledat njih in ne tekme), operi, baletu, open-air koncertih, turnirju saha in razstavah plemenskih mack.

2. Nisem dobil obcutka, da bi bil kdo nepovabljen... Na dobesedno stotinah plakatov in letakov ni nikjer pisalo bikers only. Na 3m sem bil zraven, ko je Darij razlagal nekemu mulcku (cirka 14let) kako se pride na shod in kaj tam dogaja. V nobeni tocki nisem zasledil stavka, ampak ti nisi biker, zato ne pridi.

3. Mislim, da si pomesal koncept vabila s konceptom zastonjkarske zabave. Ce si nekje dobrodosel to v resnici ne pomeni, da lahko to gostoljubje izkoriscas. WTF are you thinking? Da so taki zbori zastonj al kaj? Da pride X bendov igrat zastonj? Da prostor, redarji in sposojanje opreme nic ne stane? Da ni nobenega dela z organizacijo take prireditve? In za tako stvar se ti zdi problem dat 3.600 sit v predprodaji? HALO? To je tolk kot eno kosilo za dva, tolk kt en tank bencina. Valjda je prov, da to placamo in to se placa zato, ker s tem reces, hvala ker ste se potrudl zame. Vem, da ne sluzite kej dost z mano, ampak tut ce bi, vam privoscim, ker ste vlozil tolk energije v tole zadevo. To, da nekdo rece, jah jest vasga dela v resnic ne spostujem, nc ne bi placal, ampak bi mal voajersko gledal ljudi tuki, se mi zdi sramotno in mislim, da taki ljudje v resnici vzbudijo feeling zivalskega vrta in ne obratno.

4. Kritika je lahko konstruktivna ali destruktivna. V tvojem primeru bi bila konstruktivna kritika: Ej men slike niso tolk fajn in ker sem clovek, ki se na to spozna se javljam da bom naslednjic slikal jaz, ali pa Men sliko niso ble tolk fajn, predlagam, da zberemo denar za profesionalnega fotografa. Kritika v smislu vse je v kurcu se mi zdi dolgocasna in neodrasla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lendava je mirna zaradi dveh razlogov:

1. VSI,ki pridejo v lendavo,se zavedajo,da ce naredijo pizdarijo jo TAKOJ dobijo po gofli z dveh strani,od ostalih obiskovalcev IN od security;

2. zaradi dobre organizacije,katera omogoca tudi mirno "spanje" (motor in oprema sta na varnem).

...

sem se pozabil: festa v lendavi se dela OD motoristov ZA motoriste; sicer nocemo bankrotirati (beri,nic ni zastonj),samo ce bi hoteli "potegniti" cash bi bile cene bistveno drugacne,kot so bile.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se podere oder.....jaz bi tiste ki so postavljali tožil, ker je odpadel glavni koncert, organizatorji in cel event so padli v slabšo luč, posledično bo verjetno drugo leto manjši obisk.....pozanimajte se malo.

Matej555

Da bi civilom omogočili prost vstop?? A motoristi pa naj plačajo? Kako dolgo pa misliš, da bi jaz z motorjem tja hodil, če pa bi z avtom oz. peš zastonj not prišel?? In kaj je to neka finta o izključevanju civilov?? Dobrodošli....4ksit in obilo zabave.

Hrana.......ja vegetarjanska hrana je bila. Sem priča tudi jaz.

Je pa res, da nad hrano nisem bil ravno navdušen. Bograča je zmanjkalo, pleskavica, ki mi po vrhu ni bila všeč, in 2 kosa kruha pa ni vredno 900 sit. Saj vem, da niste vi kuhali, morda pa drugo leto postavili "kuharjem" malo višji kvalitativni standard in jih prisilili v malo večjo ponudbo. Lepinja, čevapi, tako lepo na grilu.... Mmmmm, po celem placu bi dišalo.....pa če tudi za 2 bona več.

Kaj sem še opazil? Bilo je občutno manj pokanja.....to vsekakor pozdravljam, ker čez čas res začne boleti glava. Pa tudi spal sem tako vsaj nekaj lahko.

Ja, in manjkal je animator, povezovalec.....Neprijetno je tudi, ko se 2 različni muziki med seboj mešata. To je treba ukinit.

Sem kaj pozabil :?: :roll: Če ja, se še javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zaradi tega nas ostala populacija vidi kot nekakšne norce, ki razgrajajmo, smo nevarni.... Na zunaj je zbor resnično videti kot nekakšen zaprt živalski vrt. In po mojem mnenju bi ravno na motozbore morali povabiti čim več ostalih ljudi, da se znebijo predsodkov.

Dragi matej............moto zboru se rece moto zbor, ker se na njem druzijo motoristi,.......ljudje z predsodki pa se naj odpravijo k psihiatru ...........po tvojem preklinjanju se pa ne cudi da si cel plav od brc........ tebi osebno pa v bodoce predlagam gasilske veselice ....pa pazi , da te tudi tam ne obrsejo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, sej mislim da sem te videl ko si se peljal proti LJ... naše malenkosti ravno iz kofeta...

Sej maš po levi strani neki podrajsanga? Že podabu...  

Jep... ta podrajsan sem bil jaz.... ostanki odhoda v dolomite... mofa ze na cajtanju pri serviserju.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA PIJAČO IN JEDAČO JE BILO POSKRBLJENO... To ne drži čisto!!! Če si bil lačen si lahko dobil samo mesne jedi. Veliko je bilo vegetarijancev na prireditvi, kaj lahko poveste v svoj zagovor njim? Sam sicer nisem vegi, ampak...

Ne bom drugega komenitara.... samo tole pa ni res.... v šotoru levo od vhoda v ta plac je bila čisto na koncu kuhinja, ki je nudila vegetarianski krožnik. Dva sojina polpeta, veliko pomfrija in nekaj paradižnika, paprike in seveda nepogrešljive (bljak) čebule... pa še kos kruha.

Vem, ker sem to jedla... saj so mi tiste pleskavice bolj zanič zgledale.

Je pa tudi res, da organizator ni odgovoren, kaj bodo posamezne kuhinje nudile... to je njihov problem.

Bolj se ne strinjam s tem, da je na celem placu Dizel (pivo in kokakola) stal 2 bona, le pri enem v levem šotorju je bil tri. Za to pa menim, da bi bilo nujno potrebne, da ne glede na to, kje piješ in kdo ima tist za prodajat pijačo, bi morale biti cene izenačene.

In tistemu kretenu se sploh ni dalo dopovedati, da je pol litra piva 2 bona in 2 dcl pepsi 1 bon, jaz pa za dizel ne dobim pol litra pira, ampak samo 3 deci... pa sem mu skor nos razbila, pa si vseeno ni dal dopovedati.. nič hudega... .sem si šla pa drugam iskat pijačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!