Skoči na vsebino

MK REBORN DALMACIJA


Rude Boy

Priporočene objave

IPB Slika

pa še web njihov REBORN

po transferzali iz Grobnika do Omiša !? :OK: in se znajdeš v Sremu !? :grim

Bili že dvakrat, 2004 na poti v Dubrovnik, 2005 pa nazaj grede. Letos pa ne bo zneslo pridemo šele v nedeljo z Visa v Split, res škoda, ker je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrtek na praznični OF Grobnik, v petek do Omiša, prvomajsko kopanje in tuširanje, nadaljevanje po Dalmaciji in Bosni z obveznim iskanjem Valterja v Sarajevu in slano kopanje v Tuzli, tako da do prvega četrtka v maju ali petka vidim Srem & njegovo Mitrovico in sem v nedeljo sedmega v mesecu doma ! :OK:

bila sva dva, pa naekrat že štirje, pa spet .... :grim prosta mesta še zmeraj na voljo ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot piše na flayerju:

Kako da ne, Hladan tuš....... :devil:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nismo iz cukra....(tisto plučnico bom pa že preživel)

Tako se gowori :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

hej.. gre kdo na Reborne ta vikend... sicer na njihovi strani ni nič objavljeno, ker stran pač ni apdejtana.. :closedeyes:

sicer pa zbor zagotovo je...

no Kurenti gremo.. :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kam si gledal a so že ofrišali stran:

Petak, 16 Ožujak 2007

Moto klub "REBORN Dalmacija" počeo je pripreme za svoj tradicionalni moto susret koji će se i ove godine održati potkraj travnja, točnije od 27. do 29. travnja u auto kampu "Raj" u Dućama. Moto igre, rock glazba uživo uz nastupe revival bendova "The Trio" (AC/DC & ZZ TOP revival), "The Speed" (Deep Purple revival), party blues banda "Treći C", i lokalnih demo rock bandova, neizostavni striptiz (Slovenke od lani!), tattoo,... samo su dio događanja koje dugoratski bikeri pripremaju za svoju veliku feštu u kojoj neće izostati ni tradicionalni defile motorista kroz općinu Dugi Rat, te ručak na dugoratskoj rivi (ispred "Rivice"). Ulaz na moto susret će biti besplatan za sve bikere, u skladu s bikerskim motom "Dođite u miru ili ostanite kući!". Više detalja o moto-susretu biti će objavljeno uskoro na ovim i službenim stranicama MK Reborn Dalmacija ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš prav... sem gledal na stari link... :slap:

http://www.mk-reborn.hr/index.php

muzika bi zgleda zažigala.. "nastupe revival bendova "The Trio" (AC/DC & ZZ TOP revival), "The Speed" (Deep Purple revival), party blues banda "Treći C", i lokalnih demo rock bandova," :naughty: :yea2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino je blo... :OK:

je bil kdo od forumcev doli..

poleg Legends Forever, Klape 7, sem namreč videl še en par na cbr-kah mislim da so bile celjske tablice, pa še kak Slovenec bi se še našel... ne spomnim se.. je bilo kar divje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla! :OK: Js se javljam, tak kot sem obljubila. Krasen zbor, cisto ob plaži, sami beli kamenčki. Tudi jaz spoznala Klapo 7, s katerimi smo preživeli prijetno noč. Pa zasledila tudi mariborske tablice. Midva s fantom pa sva onadva s CBR, moj na 1000, jaz na 600. Prenočila sva zlo ugodno 10 m stran od zbora za 10 eurov, ful fina soba, ugodno pa je tak zato, ker je lastnikov sin motorist, in pol mora ata ugodno dat prenočišče motoristom. Vglavnem Klapa 7, kaj ste men dal za pit vse, ker me je naslednji dan ful glava bolela! Boste vidli v Umagu!:) Še sreča, da obstaja aspirin. Še to moram povedat, da nisma uspela pridit do Budve (zmanjkalo časa), ampak samo do Dubrovnika. Kljub temu je bilo krasno vse, vreme, ceste, gume itak do konca....Pa prilagam še nekaj slikc!

post-12492-1178120106_thumb.jpg

post-12492-1178120162_thumb.jpg

post-12492-1178120237_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D se vidimo v Umagu in se zmenimo kaj smo pili!

od nas ni nobenga bolela glavo, ker imamo mero, ti pa zgleda da si brez!

lep pozdrav

klapa 7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač če te pa prov zanima....

Pila si: Slivovico, pivo, medico, čokoladni liker (domač), borovničke...pa še velik več piva...

O detajlih pa u Umagu .) :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

letos so datirali srečanje od 25.4. do 27.4.2008 -

tako pravi Jojo iz Reborna: U petak svira SPEED-Valpovo.U subotu defile kreće u 3 ure iz kampa na ručak u Rivice.Tu će na punti mula nastupit PAKY STUNT show a i naš Mate bi moga koju egzibiciju.Šteta bi bilo to ne vidit. Otale idemo u OMIŠ di nas čekaju tradicionalno kolači i kava.Onda pravac kamp na moto igre.Navečer nastupaju STIMULANSI-Split,SPEED-Valpovo,THE MAD MAN-Zagreb i za šlag striptiz.E onda mi recite da van nešto ne štima.E i da znate ja san van zadužen za spizu a bome i za sriptizetu.Kuš bolja kombinacija.Onda ko je lud da stoji kući !

Je kdo za akcijo ! Pizdek & Kurenti ? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom verjetno dol...Ni pa še čisto sigurno :D 90%... :D Drugače je pa to v Kraju Duče...mal pred Omišem.Lp

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdek & Kurenti ? :rolleyes:

No pizdek si se že odločo,......vidim da te več destinacij mika :naughty:

PS: nekaj nas bo v srbiji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi od Klape7 smo bli lani.

Je bilo kar pestro.

Pa letos tudi gremo vse kaže, da bo lepo vreme.

Pol bomo pa kar počakali na zbor v Makarski -----Sv. Jure-------

nekje na obali mogoče, do Črne Gore.

post-8540-1208870630_thumb.jpg

post-8540-1208870664_thumb.jpg

post-8540-1208870695_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: lepo ste to parkirali :ninja:

Ne, ne to nismo mi.

Mi smo na desnih dveh slikah.

Tisti na levi so pa vredu parkirani.

Sam ni blo stati za njimi med parkiranjem. :headbang: :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bom spet zmatran :drunk:

Ja pol pa bomo spili kakšno pivo :010 :beer2: :010 :beer2: :010 :beer2: :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!