Skoči na vsebino

Komentarji k "Motorradov-i testi nakedov"


Pervy

Priporočene objave

no ja, no ja :wacko: nebom kaj dosti komentiral ker moreš te teste tako ali tako med vrsticam brat, ampak če že ocenjujejo porabo in končno hitrost bi lahko saj jo sam izmerili ne pa da tovarniške podatke noter šopajo. car je tisti, ki z katerimkoli tem motorjem spravi porado pod 6 litrov in pri tem odpre gas kdaj za več kot 50%.

In ko ima hornet ali kateri podobni ne-polno nastavljiv, le malenkost slabše vozne lastnosti oz. vzmetenje kot v tem elementu odlični tuono z skoraj dirkalnim polno nastavljivim vzmetenjem si lahko mislim samo svoje. mogoče pa so testirali samo znotraj nemških omejitev :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak bo kupil tisto kar mu je vsec in kar mu sede! Ko se odlocis in potegnes mosnjo izpod povstra, ti je kajmalo vseeno, pa, ce jih nekdo graja ali hvali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nemški testi :D :? :lol1: :cry:

Ma, se mi ne da spet iti v podrobnosti, bi pa šel, če bi bil Tuono samo malo slabše ocenjen... mah, brez veze, sej, kupujemo pač tisto, kar nam je všeč. :yea2: Pa Triumph sigurno ne bi bil, ker bi mi ga moja dala takoj stran odvlečt, ker je tko... no... zanimiv na pogled milo rečeno. :SS

lp

Rudi

p.s.

A ste bili pozorni na podatek hitrost po števcu/realna hitrost, še en dokaz da so Apriliini števci v 0 natančni, ni niti za 1 km/h odstopal. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je kdo od vas tukaj zmozen pisane besede?

suzuki je lepo napisal "cum grano salis". vsak lahko lastne zakljucke izpelje iz tega testa in ni potrebno kozlariti tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en'ga nag'ca pa pogrešam :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda B) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sem videl v zivo Speed Tripla black/dark al neki tazga, mi je to sigurno en najlepsih motorjev...

:OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vidla danes na cesti beneli TNT zelene barve,morem rečt da hudo zgleda,sam glasa pa ni mel glih ne vem kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotavljam, da so vsi motorji dosegli med 60 in 68% možnih točk. To pa so tako male razlike, da ni omembe vredno. Kaj še le, da bi moral komu ego dvignit, ker je njegov......

Mislim, da bi v test res morali vključit tudi SV1000, bi bil primernejši kot pa MV Agusta Brutale S, ki s svojimi 750 ccm nekako ne sodi v ta rang. Razen, če so pri Motorradu hoteli testirat motorje, ki so nekako tekmeci novemu Benelliju.

@ Suzuki: Hvala za scan

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Mal me skrbi podatek o pospesevanju pri apriliji tuono..namrec kar veliko odstopa od vseh ostalih.. :hmm:  :hmm:  :hmm: le zakaj??

ker ima od vseh daleč najbolj neenakomerno krivuljo navora z strmimi padci in vzponi. zato pa je tako nor za vozit ker se mu na trenutke vtrga :kva2: :OK: .

me pa po tem res zanima kako se benelli vozi, če odštejem nenastavljive vilice, ki so sigurno premehke za res športno divjanje, zgleda zadeva zelo mamljiva. no itak če odštejemo zadnjo kategorijo z porabo, izpuhom in takimi malenkostmi :P bi moral benelli zmagat pred KTM-om, aprilio, kawo in ducatijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa po tem res zanima kako se benelli vozi, če odštejem nenastavljive vilice, ki so sigurno premehke za res športno divjanje, zgleda zadeva zelo mamljiva. no itak če odštejemo zadnjo kategorijo z porabo, izpuhom in takimi malenkostmi  :P  bi moral benelli zmagat pred KTM-om, aprilio, kawo in ducatijem.

:grim :grim :grim :grim :grim :grim ker je luda kuća :kva2:

mislim, pri takem motorju: who cares about Verbrauch, Abgaswerte, Verarbeitung usw...

(ok, I know - Motorrad test team) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOSTEN/UMWELT je definitivno treba crtat ven, ker ni niti malo pomebno.

TIste luknje v navoru pri Tuonotu pa se lepo zapolni z odprtim izpuhom!!!

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me skrbi podatek o pospesevanju pri apriliji tuono..namrec kar veliko odstopa od vseh ostalih.. :hmm:  :hmm:  :hmm: le zakaj??

to je le stvar končnega prenosa: daš spredi 16 zob, zadi 42 in gre sam še po luft

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile novinarji, ki so za Motorrad testirali naked motorje, so eni navadni "drekači". Kako lahko ocenijo APRILIA TUONO za najboljši naked motor, če pa so naši "strokovnjaki" revije Motorist, pred časom, napisali, da je najslabši. Naj živi novinarski lobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile novinarji, ki so za Motorrad testirali naked motorje, so eni navadni "drekači". Kako lahko ocenijo APRILIA TUONO za najboljši naked motor, če pa so naši "strokovnjaki" revije Motorist, pred časom, napisali, da je najslabši. Naj živi novinarski lobi.

Katera številka Motorista? kateri motorji so bili primerjani? da grem pogledat, se ne spomnim da bi to bral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile novinarji, ki so za Motorrad testirali naked motorje, so eni navadni "drekači". Kako lahko ocenijo APRILIA TUONO za najboljši naked motor, če pa so naši "strokovnjaki" revije Motorist, pred časom, napisali, da je najslabši. Naj živi novinarski lobi.

Naši strokovnjaki. Kdo je to?????????????

Popravljeno . Popravil BANI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj lahko keri dol cukne KTM Superduke film pa da kaki link, mam isdn, pa traja in šteka. Hvala.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!