Skoči na vsebino

Če gre kdo slučajno v Novaljo (otog Pag) za prvomajske


.T.

Priporočene objave

Če bo šel kdo za prvomajske slučajno mimo Novalje na Pagu, bi imel eno prošnjo.

Ko smo bili lani na tisti ta lepi nudistični plaži med Zrčami in "blatom" so začeli na tej plaži pripravljalna dela za gradnjo ski lifta. V morje so zabijali zarjavela tračnice. Trasa naj bi potekala od nudistične plaže (kjer bo tudi nova gostilna in terasa) do blata.

Ko sem spraševal domačine, če je to res izvedljivo, so vedeli povedati samo to, da je dala država koncesijo nekim nemškim podjetnikom in da nihče nič ne ve kako pa kaj.

V glavnem proti koncu našega dopusta so se dela ustavila...

Na sejmu počitnic, ki je bil pred dobrim mesecem v LJ, je imela svoj štant tudi "turistička zajednica Novalja". Ko sem jih spraševal kaj se dogaja s ski liftom se jim ni sanjalo o čem govorim.

Sedaj pa me zanima, če je kdo tolk dober in če bo slučajno v Novalji, naj gre pogledat na omenjeno plažo kaj se dogaja z gradnjo ski lifta (sam sicer močno upam, da so gradnjo prepovedali in da je moral investitor povrniti okolico v prvotno stanje). Pa tudi kakašna fotka ej zelo zaželjena...

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej jz pičim s klapo dol od četrtka do torka,bom pogledala sam dej mi mal bolj točno napiš kje se to nahaja k jz glih ne hodim na nudl štrudl plaže.Bom pa tud pofotkala :grim

zrče vem kje so sam tole blato mi ni pa nč kej znamo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš pač enkrat šla na nudl plažo in mogoče ti bo tako všeč, da potem na "navadno" sploh več ne boš hotela :D

Tadej mogoče tudi mi skočimo do Novalje in bom pogledal, če je kaj na tem. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja na nudl vem da mi bi blo ušeč če le jaz ne bi bla nudl :grim

ganges pa pr nas se ustavte u zubovičah na enmu drinku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej jz pičim s klapo dol od četrtka do torka,bom pogledala sam dej mi mal bolj točno napiš kje se to nahaja k jz glih ne hodim na nudl štrudl plaže.Bom pa tud pofotkala :grim

zrče vem kje so sam tole blato mi ni pa nč kej znamo :grrr

Ej mi je že en tip na mail poslal "presenečenje". Na eno najlepših nudističnih plaž in edino uradno nudo plažo v okolici Novalje so nafukal skor en manjši blok. Morjo pa res vse zjebat :SS :SS :SS

Sanda ti kar poslikaj, da vidim kolk napredujejo. Greš iz naselja Gajac do glavne ceste, zaviješ proti Zadru in takoj na koncu klančka - čez kakih 200 ali 300 metrov zaviješ levo po kolovozu do morja. Itak je pa stvar tako ogromna, da jo boš opazila že s ceste. Hvala za ponujeno "pomoč"!

Zadeva velika kot en blok, pa nihče od domačinov nič ne vidi in nič ne ve o tem :eek:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja na nudl vem da mi bi blo ušeč če le jaz ne bi bla nudl :grim

ganges pa pr nas se ustavte u zubovičah na enmu drinku

Če pridemo na izlet na Pag se mogoče vidimo :D Od kdaj do kdaj pa si dol? Upam, da se bo komu dalo na izlet na Pag (do mesta Pag imamo cca. 60km).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plaža v dveh štukih mogoče :lol1:

mogoce majo namen do junija julija narest k se ze sezonca zacne :D aja who carse wazn da navjo zrc podrl :D Drgac pa mogoce kdo pozna v metanji kake pocen apartmaje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce majo namen do junija julija narest k se ze sezonca zacne :D aja who carse wazn da navjo zrc podrl :D Drgac pa mogoce kdo pozna v metanji kake pocen apartmaje?

sem bil iz sobote na nedeljo v novalji, srečal dva motorista slovenska, oz 3 enega na cesti z enim BMW R1150R, drugega R1150RT s kolegom na TDM, so jedli v restavraciji...to je pa tud vse

Spanje v novalji 10eur/oseba...prostih apartmajev ogromno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa bo na koncu čist lepo izgledalo. Počakajmo na končno podobo. Saj je to le kamenček v puščavi. Je pa res, da to zanekrat zelo kvari okolje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Če bo šel kdo za prvomajske slučajno mimo Novalje na Pagu, bi imel eno prošnjo.

Ko smo bili lani na tisti ta lepi nudistični plaži med Zrčami in "blatom" so začeli na tej plaži pripravljalna dela za gradnjo ski lifta. V morje so zabijali zarjavela tračnice. Trasa naj bi potekala od nudistične plaže (kjer bo tudi nova gostilna in terasa) do blata.

Ko sem spraševal domačine, če je to res izvedljivo, so vedeli povedati samo to, da je dala država koncesijo nekim nemškim podjetnikom in da nihče nič ne ve kako pa kaj.

V glavnem proti koncu našega dopusta so se dela ustavila...

Na sejmu počitnic, ki je bil pred dobrim mesecem v LJ, je imela svoj štant tudi "turistička zajednica Novalja". Ko sem jih spraševal kaj se dogaja s ski liftom se jim ni sanjalo o čem govorim.

Sedaj pa me zanima, če je kdo tolk dober in če bo slučajno v Novalji, naj gre pogledat na omenjeno plažo kaj se dogaja z gradnjo ski lifta (sam sicer močno upam, da so gradnjo prepovedali in da je moral investitor povrniti okolico v prvotno stanje). Pa tudi kakašna fotka ej zelo zaželjena...

Tadej

OLA!

Za prvomajske je blo iz zrč videt skilift k dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OLA!

Za prvomajske je blo iz zrč videt skilift k dela.

hudo, a so ga že nardil?! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep prikaz, kako lahko ekonomija zje.. okolje in prečudovito naravo. Vse za $$$, vprašanje pa je tud, če je ekonomsko upravičeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep prikaz, kako lahko ekonomija zje.. okolje in prečudovito naravo. Vse za $$$, vprašanje pa je tud, če je ekonomsko upravičeno.

Pred eno najlepših uradnih nudo plaž so potegnili ski lift in spremljevalne objekte iz katerih seka tuc tuc tuc. Tako so Zrče "podaljšali" še za dva zaliva naprej. Folk se pa drži za glavo. Bomo videli kolk ga bo letos sploh še prišlo. Aja pa znak, da je tekstil prepovedan so tudi likvidirali.

Ko se bo dalo bom pripopal malo slik na forum.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JS sm biu lani avgusta tam in je vse skupaj obratovalo in mislim da je ski lift zelo uporabna zadevšna, tako da grem letos julija sam zaradi tega dol.

Popravljeno . Popravil cdploscek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!