Skoči na vsebino

TRADICIONALNA MOTORISTIČNA BUDNICA V ZASAVJU


Kölm

Priporočene objave

TRADICIONALNA MOTORISTIČNA BUDNICA V ZASAVJU

1. maj 2006 ob 6.00 start izpred Medijskih toplic - Izlake

Zberemo se pred hotelom Medijske Toplice na Izlakah ( to je čisto blizu Trojan ), ob 6.00 se štarta in se pelje v veliki koloni skozi nekatere kraje v Zasavju, pri tem pa je zaželjeno da se zganja čimveč hrupa :P . Na koncu budnice vas čaka FREE FUTR in APERITIV. Za tem si lahko poiščete somišljenike, pa jo pahnete proti morju, hribom ali najbljižji bife.

VREME BO LEPO, VABLJENI K SOUDELEŽBI

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obwezno brez auspufov ! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu ne stanujem v zasavju.

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

kaj bi si želel lepšega, od taga, da te zjutraj prebudi huronsko navijanje in brezobčutno hrumenje motorjev pod oknom :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) A tole bom tud tam lahko delal? :grim

Fk noče mi filmčka pripet zraven :hmm: , help!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi si želel lepšega, od taga, da te zjutraj prebudi huronsko navijanje in brezobčutno hrumenje motorjev pod oknom :devil:

da me taksno pocetje ne prebudi ?! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..evo še mene & Co :yea1: .,.. kjer je "futr", tam je King :grim .... sam upam da ne bo treba u dežnem kombinezonu že štartat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo organizira, kje je futr? :?

Mislim, da budnico ( vozi se kot na panoramski vožnji na zborih ) vodi MK Klukhena iz Zagorja, pele se po Zasavju, nakar se konča v Zagorju v Štulmu ( bife MK Klukhena ) na pogostitvi ali v Hrastniku pri Šlosbergih na žegnanju in pogostitvi. Moja varianta je ponavadi oboje in sem ob 10h zjutri že čist sit in napit, nakar grem peš u hribe :blush: .

Sama budnca je vsako leto, pa tudi če je nihče ne organizira ob 6h iz Izlak že vsaj 10 let.

Je pa to v vsakem vremenu, mi Zasavci nismo s cukra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..čeprav sem z dežnim kombinezonom že štartal, sva s kolegom vseen prlezla,.. no, sej pol se je lepo zjasnilo. V Zagorju je bla celo "suha" cesta. Kranjska klobasa je bla pa zakon,.. sm še cel dan "kupičke podiral" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..čeprav sem z dežnim kombinezonom že štartal, sva s kolegom vseen prlezla,.. no, sej pol se je lepo zjasnilo. V Zagorju je bla celo "suha" cesta. Kranjska klobasa je bla pa zakon,.. sm še cel dan "kupičke podiral" :grim

MMM... in free pivo :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!