Skoči na vsebino

APRILIA vikend


ZOKI

Priporočene objave

quote:

Ali bomo šli kaj na Pokljuko z Avto triglavom ? Bo lepa fura, pa še kar nekaj se bo dalo probat.

Jaz grem definitivno, samo šele popoldne, ker imamo motosvetovci nadaljevalno šolo varne vožnje pri Leganu... Popoldne pa pičim gor, ja... Anyone else za odhod okrog 14:00 iz Ljubljane?

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZOKI, če poznaš cesto si za ke gor uzem Caponorda, zato k sm biu u zadno gor je bla cesta obupna, puno flik, zalivke-mora.Upam da so že kej uštimal(ne da bi vedu).

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ZOKI, če poznaš cesto si za ke gor uzem Caponorda, zato k sm biu u zadno gor je bla cesta obupna, puno flik, zalivke-mora.Upam da so že kej uštimal(ne da bi vedu).

LP by gebre

Saj druzga nimam. Se vidimo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ful mi je žal, ker ne bom mogu priti zaradi k...... mature, ki se mora pisat glih takrat.

Vsem, ki boste šli pa želim eno lepo "furco"

mejte se fajn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, jao,... tud jest ne bom mogu it,....mamo službeni piknik(beri: pijanka) No ja, motorja, ki bi ga želel ponovno probat (Caponord), pa tko ne bodo mel!!!

Ostali pa uživajte - ožemajte do blokad!!!

..LP Kasti

"It's nice to be important, but it's more important to be nice!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A to bo postalo 'tradicionalno'? Da bo vsako leto? Pa če že kdo ve kaj za datume za naslednje srečanje, naj prosim napiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to bo postalo 'tradicionalno'? Da bo vsako leto? Pa če že kdo ve kaj za datume za naslednje srečanje, naj prosim napiše.

Mislim, da bo večkrat letno... Za naslednjič tudi ne vem točno kdaj je, bom pa malo povprašal na Avto Triglavu...

Sicer pa je bil na Pokljuki ustanovljen tudi klub Apriliašev, več info dobiš na Avto Triglavu (Žiga Martinčič)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jutri v soboto 14.9. se bom okoli 10h pojavil pri Apriliji v Ljubljani in se poskušal udeležiti tistega kar se bo dogajalo. Poskusil bom tudi poskusiti kakšen motor. Če bo še kakšen motosvetovec tam, me spozna po "Motosvet" majici pod jakno, in srebrnim skuterjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil na Aprilija pikniku. Začetek je bil v Ljubljani pred prodajalno Aprilij. Sledila je super vožnja mimo Vrhnike, Logatca, Črnega vrha, Cola, Vipave, Štenjela, Nove Gorica do Bovca. Mimo Črnega vrha sem se preljal prvič in cesta mi je bila zelo všeč. Po ovinkih sem z lahkoto držal tempo s Pegasoti in Caponordi (športniki so ubrali malo dugačno pot), na ravnina pa je bila rahla kriza, ampak nič hujšega. Od motosvetovcev sem srečal Soškota in Kastija - obadva z dekleti. Skupaj smo opravili tudi del poti nazal (čez Predel). Bladzo pa sekeko ni odločil za pinik, čeprav ga močno mika Falcova cena. :)

OK še o pikniku: Aprilia je priskrbela hrani in pijačo, ter seveda motorje. Sprobal sem Pegasota in Falcota. Pegasota itak vsi poznate, zato ne bom izgubljal besed, razen tega da mu obratomer ni delal in nisem točno vedel kako naj ga vozim, no ja sicer je pa kar lušten. Falco - kaj naj rečem... to pa trga. Litrski dvovaljnik te izstreli v vsakem trenutku. Čisto noro. Po ravnini sem sprobaval pospeške, na ovinkih sem bil pa malo bogi. Motor se mi je zdel ful zahteven z vozit. Tudi preveč športen zame. Hitro me je začelo boleti okoli vratu in v rokah. Kakšen mora biti šele Mille? OK no, bom nehal nakladati.

Rad bi samo še pohvalil in se zahvalil organizatorjem. Tako se dela in tako bi morale delati vse firme. Tok tok, kdaj bodo japonci na vrsti? Če gre to po abecedi (BMW, Aprilia), bo naslednja Honda, potem pa Kawa - bomo videli :roll:

Lahko noč. :wink:

evo vam ena žurerska slikca:

http://photos.yahoo.com/bc/jasabb/vwp?.dir...view=t&.hires=t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh jaz sem moral zal delati tisti dan sem pa kar malo cudno gledal.....prvi sus 2 RSV mille v polno skozi Kobarid, sta se morala preganjat, potem pa v roku 30 min same Aprilie in Aprilie hodile skozi Kobarid in sele potem ko zagledam srebrno 180ccm gilero mi je kapnilo da je to to :) Jason neki sem ti mahu sam nisi vidu :) :) :) Je blo pa fajn videt tolk Aprilij na kupu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja malenkost o srečanju....same pohvale glede organizacije, piknika, testnih voženj itn....

Bila je lepa sobotna fura :D :) v družbi Aprili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz in moja boljša 1/2 hvaliva celotno ekipo Avto Triglava in Interesnega združenja Aprilia za odlično organizacijo piknika! Krasna fura, krasna družba, ......krasni motorji!

Jaz bi šeeeeeee!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!