Skoči na vsebino

Motoristični prvomajski "dopust"


moto rider

Priporočene objave

Ravno prav sem star, da sem si s tem nabral slabih izkušenj. :grim

Pred davnimi leti sem hotel iti na jug. Močno je deževalo! :eek: Malo sem počakal, nakar je zapadlo pol metra snega! :o :o :o

Lani sem imel "na jugu" spet sneg do nižin. :? V vmesnem obdobju, pa še en kup deževnega sranja!

Za prvomajske praznike, bom odslej (ker bom šminker) vedno doma. Pa kon'c!!! :grim :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, včasih je potrebno mal popazit, kakšne destinacije si planiraš za prvomajske praznike, ker te mimgrede lahko vreme preseneti. Mene je mikalo, da bi skočil do Avstrije za dva dni. Če bi tole naredil bi imel sedaj rahle nevsečnosti .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel čez praznike še zmeraj v službo, ne glede kakšno je bilo vreme. Tud jutri delam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej sem tud jaz razočarana,namreč po 10letih sem šla zopet s piksno na Pag :angry2:

in danes grede nazaj sem rekla,da se naslednjih 10 let ne mislim več z avtom peljat po magistralki :grrr

če ne grem z motorjem se rajš doma :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nam(danči,gody & myself) je padlo prvomajsko popotovanje do Dubrovnika v vodo...mogoče bo pa drugo leto več sreče.

Zdaj še pač čakamo & upamo na dva preostala dneva.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nam(danči,gody & myself) je padlo prvomajsko popotovanje do Dubrovnika v vodo...mogoče bo pa drugo leto več sreče.

lp vuk

Nam tudi. Greva pa dva jutri okoli 10h v Pulo, v torek pa nazaj. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel čez praznike še zmeraj v službo, ne glede kakšno je bilo vreme. Tud jutri delam.

Tud jest, danes, jutri in še pojutrišnjem :OK:

Zakon šiht, a kdo zamenja? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel čez praznike še zmeraj v službo, ne glede kakšno je bilo vreme. Tud jutri delam.

Praznični šihti so zakon $$$$: :OK: Ko bo toplo pa na motor :D A ne Marja ?:hmm:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznični šihti so zakon $$$$: :OK: Ko bo toplo pa na motor :D A ne Marja ?:hmm:

Itak, je pa zdej lepo vreme samo še med tednom :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( je tu meni zal, da raje nisem delal med prazniki. Bi vsaj imela kaj koristi od tega.

Tole vreme je cisto v k.... :angry2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tud men je vreme zje..l praznike, bi moral jet prikolco zrihtat na morje, pa še zmotorjem bi šel, pa bi se še po istri malo vozil, ko bi zrihtal prikolico, tako pa sem ostal doma in že PET dni samo piz..m in težim otrokom, upam samo ,da se bo ta vreme že enkrat zrihtu

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Če boste samo lepo vreme čakali, se boste bolj malo vozili. Predvsem ob vikendih in praznikih.

A še ne veste, da smo se "unmu" gor zamerli! :hmm: Ampak, le po eni strani. :eek:

Še vedno "ma nas rad".

Samo pomislite, kdo vse bi se "raztreščil", če nebi bilo med prazniki dežja...? :? :? :hmm: :grim

Včasih smo morali reči: "Hvala Bohku, da sem sit"!

Za motoriste pa velja:

"Hvala Bohku, da sem živ"! :eek: :hmm: :grim :grim

Življenje je potrebno jemati, vedno s pozitivnega stališča! :o

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ fičo

S teboj se seveda strinjam glede pozitivnega pogleda na življenje.

Če sam pomislim koliko denarja sem prihranil med temi prazniki :OK: :D :) :? :( :BUA:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je odpadla Dalmacija & Bosna, je pa bil Krvavec za 1.maj enkraten ! v soncu in novo zapadlem snegu ! :OK:

delavska prvomajska prinaša še gratis drugomajsko karto ! :D

do Srema bo pa itak že vse jasno ! :P jasno ! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Krvavec za 1.maj enkraten ! v soncu in novo zapadlem snegu ! :OK:

delavska prvomajska prinaša še gratis drugomajsko karto ! :D

:P jasno ! :kva2:

Mat' kurba! Kwa sem spet zamudu'! :naughty: :naughty:

Rude Boy, a nis' mogu' prej jezik stegent'?! :naughty: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ fičo

S teboj se seveda strinjam glede pozitivnega pogleda na življenje.

Če sam pomislim koliko denarja sem prihranil med temi prazniki :OK: :D :) :? :( :BUA:

LP Cvetoo.

Glih točno to sm hotu reč, ampak za jutr pa sploh ne gledam vremenske sam gas mal po dalmaciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je blo ql, mal je sicer pralo, ampak nobenih problemov, preživel 6 dni ob morju-dalmacija, istra, narejeno 1800km, mal deževnih mal v sončnem vremenu brez oblačka. Če bo slaba napoved bom šel sigurno v slabem vremenu spet proti jugu, če bo pa lepo pa sever....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa res ne vem, zakaj bi se ravno čez prvomajske praznike moral peljati točno v Dalmacijo.

Saj je drugje tudi lepo.

Naprimer doma v postelji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A cem al ne malo zakurt.... :devil:

Prejsni teden vroce - ta se bolj - nasledji pa pravjo da se bo asvalt zacel topit... - v glavnem danes 44C v senci.

No po pravici povedano je definitivno prevroce za moped - sem ga danes nazgal po afrika roadu pa sem se pocutil kot da nekdo ogromen webasto prkuru direkt vame... (skor tako kot v ventilacijski pecici)...

Uro na motorju po Khartoumu in direkt pot tus - kompletno pregret... pa da ne bo ideje - kratki rokavi i tanke kaybojke... sicer vem da nije bas naj pametno ali ni sans za kar koli druzga - Celada je pa itak skoz na buci...

No se pa veselim lepega vremena doma za ta konec tedna... mama prihajam domov..... la la la

Pozdrav iz pakla na zemlji.... :krneki:

KHT Sudan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa res ne vem, zakaj bi se ravno čez prvomajske praznike moral peljati točno v Dalmacijo.

Saj je drugje tudi lepo.

Naprimer doma v postelji.

Ni vse v veličini amapak tud v tehniki, ki pa jo pošteno rabiš - uporabiš v Dalmaciji. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ fičo

S teboj se seveda strinjam glede pozitivnega pogleda na življenje.

Če sam pomislim koliko denarja sem prihranil med temi prazniki :OK: :D :) :? :( :BUA:

LP Cvetoo.

Ta konec tedna bomo izgleda spet šparali :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta konec tedna bomo izgleda spet šparali :cry:

al pa tud ne :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

Ja, motorje smo registiral, pol pa sneg, dež, sam še poledica se manjka, sam jest se grem jutr pelat pa če sekire padajo.

LP! Mitja

ja politika je kriva :grim

sam da so pokasiral denar od nas :blush: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!