Skoči na vsebino

Motoristični prvomajski "dopust"


moto rider

Priporočene objave

Ravno prav sem star, da sem si s tem nabral slabih izkušenj. :grim

Pred davnimi leti sem hotel iti na jug. Močno je deževalo! :eek: Malo sem počakal, nakar je zapadlo pol metra snega! :o :o :o

Lani sem imel "na jugu" spet sneg do nižin. :? V vmesnem obdobju, pa še en kup deževnega sranja!

Za prvomajske praznike, bom odslej (ker bom šminker) vedno doma. Pa kon'c!!! :grim :(

Lani sem cele prvomajske praznike preživela v Bosni, pa je bilo skozi sončno vreme ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lani sem cele prvomajske praznike preživela v Bosni, pa je bilo skozi sončno vreme ...

Alah Akhbar! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je v pravilni izbiri prvomajske destinacije.

Mi smo imeli 15 dni suhega vremena z temperaturami tam okoli 30stopinj, morje preko 20 :grim

Od doma so pa poročali o nekem snegu na 700mnm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si napisat, da ste bli v črni Afriki :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola fičo!

Ah, joj... kakor so ti povedali že nekateri drugi, čar lepega izleta, praznikov, počitnic itd je v pametni izbiri destinacije. Če rineš vedno v en in isti zajeb, hja dragi moj, tle ti pač ne more noben pomagat... Poglej malo naokoli, bo veliko lepše :)

Na Sardiniji (in Korziki) je bil ves čas sonček, temperature pa med 24 in 28 stopinjami. Prav fajn :naughty:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola fičo!

Ah, joj... kakor so ti povedali že nekateri drugi, čar lepega izleta, praznikov, počitnic itd je v pametni izbiri destinacije. Če rineš vedno v en in isti zajeb, hja dragi moj, tle ti pač ne more noben pomagat... Poglej malo naokoli, bo veliko lepše :)

Na Sardiniji (in Korziki) je bil ves čas sonček, temperature pa med 24 in 28 stopinjami. Prav fajn :naughty:

:worship: spet si užival....sardinija :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Sardiniji (in Korziki) je bil ves čas sonček, temperature pa med 24 in 28 stopinjami. Prav fajn :naughty:

J...š ti sardinijo in korziko, če pa je Hrvaška najlepša dežela na svetu, Durbrovnik pa najlepše mesto v najlepši deželi z najlepšim morjem.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J...š ti sardinijo in korziko, če pa je Hrvaška najlepša dežela na svetu, Durbrovnik pa najlepše mesto v najlepši deželi z najlepšim morjem.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Morje in dežela ni slaba,ampak ljudje.......... :hmm: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morje in dežela ni slaba,ampak ljudje.......... :hmm: :devil: :devil: :devil:

Ljudje tudi ne, če jih ne gledaš skozi politiko... še posebej v Dalmaciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje tudi ne, če jih ne gledaš skozi politiko... še posebej v Dalmaciji

tako, julija sem v Dalmaciji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!