Skoči na vsebino

A neomejeno po 24letu?


frfljot

Priporočene objave

Inštruktor pravi , da s 1.majem letos pride zakon s katerim lahko neomejeno dobiš šele pri 24!!

Imam 22 let.....na glavno sem se prijavila konec aprila.....izpitniki grejo na dopust.....meni pa določijo datum 9.5.....

torej?!?!? :?

ve kdo kaj o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej inštruktorju, da je blesav :)

V zvcp1 ni nobenih takih sprememb in jih verjetno tudi nekaj časa še ne bo. Kar brez skrbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej inštruktorju, da je blesav :)

V zvcp1 ni nobenih takih sprememb in jih verjetno tudi nekaj časa še ne bo. Kar brez skrbi :D

ok...bom...najkasneje 9.5.... :D

do takrat bom grizla nohte doma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inštruktor pravi , da s 1.majem letos pride zakon s katerim lahko neomejeno dobiš šele pri 24!!

Imam 22 let.....na glavno sem se prijavila konec aprila.....izpitniki grejo na dopust.....meni pa določijo datum 9.5.....

torej?!?!? :?

ve kdo kaj o tem?

Novga zakona ne bo (saj ne tok kmalu), ampak izpit za neomejeno pa boš dobila pri 24 letih, ker je pogoj za neomejeno, da imaš vsaj 2 leti veljavno vozniško dovoljenje za A omejeno (11kW ali 25kW) in najmanj 21 let.

Tko da ti ko boš recimo 9.5.2006 naredila izpit, boš imela izpit za A omejeno na 25kW, za neomejeno pa boš dobila 9.5.2008 ;)

velik sreče na izpitu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se mi je pa zataknilo!!

prosim?????

malo me hecaš??

pogoj je SAMO 21 let in izpit za a neomejeno?

sej sem tuj ure plačala za a neomejeno!....ma ne more bit res...ufff......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novga zakona ne bo (saj ne tok kmalu), ampak izpit za neomejeno pa boš dobila pri 24 letih, ker je pogoj za neomejeno, da imaš vsaj 2 leti veljavno vozniško dovoljenje za A omejeno (11kW ali 25kW) in najmanj 21 let.

Tko da ti ko boš recimo 9.5.2006 naredila izpit, boš imela izpit za A omejeno na 25kW, za neomejeno pa boš dobila 9.5.2008 ;)

velik sreče na izpitu B)

Ni čisto tako..

147.člen

(2) Vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A brez omejitev se izda osebi, ki je dopolnila 21 let starosti in je opravila vozniški izpit za vožnjo motornih vozil kategorije A, katerega praktični del je obsegal tudi posebni praktični del vozniškega izpita.

Tisti pogoj 2 leti pride v poštev samo, če hočeš izpit pridobit brez opavljanja praktičnega dela izpita, se pravi da greš samo vpisat. Tam pa moraš imet veljavno nižjo A kategorijo vsaj 2 leti oz. v nasprotnem primeru še enkrat opravljat vožnjo.

Brez skrbi, izpit za A neomejeno boš dobila še ta mesec, če bo šlo le vse posreči na vožnji. 100%! :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čisto tako..

147.člen

(2) Vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A brez omejitev se izda osebi, ki je dopolnila 21 let starosti in je opravila vozniški izpit za vožnjo motornih vozil kategorije A, katerega praktični del je obsegal tudi posebni praktični del vozniškega izpita.

Tisti pogoj 2 leti pride v poštev samo, če hočeš izpit pridobit brez opavljanja praktičnega dela izpita, se pravi da greš samo vpisat. Tam pa moraš imet veljavno nižjo A kategorijo vsaj 2 leti oz. v nasprotnem primeru še enkrat opravljat vožnjo.

Brez skrbi, izpit za A neomejeno boš dobila še ta mesec, če bo šlo le vse posreči na vožnji. 100%! :)

Aja ups... nism vedu, da se izpit za neomejeno lahko tut takoj dobi... se opravičujem če sm te prestrašu :D

Tole z 2 leti veljavno vozniško... pride v poštev pr men :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej inštruktorju, da je blesav :)

V zvcp1 ni nobenih takih sprememb in jih verjetno tudi nekaj časa še ne bo. Kar brez skrbi :D

To,da je "blesav" ti priporočam, da mu poveš ko opraviš izpit... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja... upejmo da vsaj se nekej casa ne bo tega.. samo grem pa stavt da se bo v prihodnosti zgodila se kaksne "bedarija" glede teh omejitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inštruktor pravi , da s 1.majem letos pride zakon s katerim lahko neomejeno dobiš šele pri 24!!

Imam 22 let.....na glavno sem se prijavila konec aprila.....izpitniki grejo na dopust.....meni pa določijo datum 9.5.....

torej?!?!? :?

ve kdo kaj o tem?

Vso srečo devetaga...

je pa tako kot je napisal Dex

--

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vso srečo devetega, boš delal izpit na moj rojstn dan...sigurn ga boš nardila :D

SREČNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A neomejeno se dobi v enem šusu, če si 21+ in imaš B kategorijo vsaj dve leti. Jaz sem tako do izpita prišel pred leti. :)

Srečno na izpitu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A neomejeno se dobi v enem šusu, če si 21+ in imaš B kategorijo vsaj dve leti. Jaz sem tako do izpita prišel pred leti. :)

Srečno na izpitu. :D

Ni res. A neomejeno se dobi pri 21+ letih, pika. Če pa hočeš iz A-OM do 25kW na A neomejeno (se samo spremeni "štempelj" v vozniškem izpitu, brez kakršnih koli testov, vožnje itd. ) je pa treba bit 21+ in imet A-OM najmanj 2 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A neomejeno se dobi v enem šusu, če si 21+ in imaš B kategorijo vsaj dve leti. Jaz sem tako do izpita prišel pred leti. :)

Srečno na izpitu. :D

B kategorija tukaj nima prav nobenega pomena.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!