Skoči na vsebino

Srečanje v kraju kjer izdelujemo higienske papirje


šokac

Priporočene objave

Od kdaj pa ti belega piješ :hmm:

meni se gre za sive zavite ceste :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

meni se gre za sive zavite ceste :kva2:

Za začetek vam bomo ponudili dober gorenjski šnops, predvsem zaradi vaše varnosti in ozkih zavitih cest. Ta alkoholno nič ne škodi, dobro pa ga zažge...

Popiješ frakel navadne vode, nato pa te najmočnejši motorist iz SV tresne z lato čez hrbet. :whistle:

Peče ko sto hudičev, v glavi se ne čuti nič in brez bojazni, da bi napihal, ogrožal sebe in ostale udeležence v prometu ga lahko piješ ves dan. Pa še brezplačen bo! :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek vam bomo ponudili dober gorenjski šnops, predvsem zaradi vaše varnosti in ozkih zavitih cest. Ta alkoholno nič ne škodi, dobro pa ga zažge...

Popiješ frakel navadne vode, nato pa te najmočnejši motorist iz SV tresne z lato čez hrbet. :whistle:

Peče ko sto hudičev, v glavi se ne čuti nič in brez bojazni, da bi napihal, ogrožal sebe in ostale udeležence v prometu ga lahko piješ ves dan. Pa še brezplačen bo! :lol1:

Tu se sploh ne gre za finance, pijem sploh ne, za svojo varnost bom sam skrbel, me pač ne bo. Vedno, ko se organizira neko srečanje, se mora na veliko pisati in govoriti o alkoholu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj motosi, a gre mogoče kdo iz ptujskega konca v cuker špic :P , pol naj javi na pm pa gremo skupaj malo pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Tu se sploh ne gre za finance, pijem sploh ne, za svojo varnost bom sam skrbel, me pač ne bo. Vedno, ko se organizira neko srečanje, se mora na veliko pisati in govoriti o alkoholu.

Motoristek! , Lepo te prosim... ne bodi tako resen in jezen :angry: <_< Kaj ne vidiš, da se besedno malo igramo. ALKOHOL??? Zato pa govorimo o Gorenjskem šnopsu. Ti le pridi. Boš videl, da te bo cuker špic z veseljem sprejel. .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj motosi, a gre mogoče kdo iz ptujskega konca v cuker špic :P , pol naj javi na pm pa gremo skupaj malo pogledat.

ja ti se samo prkotaj do CIRBEKA :wallbash: potem pa vprašaj prif togera (samo najdi enga nažganega drugače ne boš najdo hehehehe) :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pe kak te veš :afro1:

Hja, dolgo sem rabila (blond barva :whistle: ), pol sem se pa po besedi Cirbek orientirala.... :OK: ...

Pa blizu Cirbeka bomo imeli srečanje.... :naughty: , kak bo luštno, ko bo fajn.... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, dolgo sem rabila (blond barva :whistle: ), pol sem se pa po besedi Cirbek orientirala.... :OK: ...

Pa blizu Cirbeka bomo imeli srečanje.... :naughty: , kak bo luštno, ko bo fajn.... :010

ti si bjond,pa cirbek ti je znan,da ti nisi iz zg.V..... Popravljeno . Popravil vismaior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti nisi iz zg.V.....

ne, ne.... :grrr

Sicer pa, kaj zdaj motoristi, pridete na srečanje? :hmm: Nedelja se bliskovito bliža, pridite, ker bo luštno in bo fajn... :010 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne.... :grrr

Sicer pa, kaj zdaj motoristi, pridete na srečanje? :hmm: Nedelja se bliskovito bliža, pridite, ker bo luštno in bo fajn... :010 ...

da se nisi zmotila pa ne tota nedlja :slap: še ječas 10dni( če bo bog dal) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se nisi zmotila pa ne tota nedlja :slap: še ječas 10dni( če bo bog dal) O:-)

ja...seveda...nedelja 21. 5. 2006.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no motoristi iz okolice maribora...nekaj se govori, da bo to soboto srečanje motoristov v Jakobu. ve kdo mogoče kaj več o tem?

ker nisem nikjer zasledil kakšnega povabila ali plakata

se opravičujem. sem že našel v koledarju dogodkov. no pride kdo iz totih krajev (sladki vrh, cirbek, šentilj in okolica,...) pogledat v soboto v jakob? naj bi bil tudi krst motorjev.

no mogoče se vidimo, če ne bom šel na kakšno daljšo turo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

No pride kdo iz totih krajev (sladki vrh, cirbek, šentilj in okolica,...) pogledat v soboto v jakob? naj bi bil tudi krst motorjev.

no mogoče se vidimo, če ne bom šel na kakšno daljšo turo.

Če se bomo zapeljali v Jakob, bo to bolj v popoldanskih urah, na žalost prej ne bo šlo... .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne.... :grrr

Sicer pa, kaj zdaj motoristi, pridete na srečanje? :hmm: Nedelja se bliskovito bliža, pridite, ker bo luštno in bo fajn... :010 ...

No jaz se bom že jutri prpelal k vam; da vidim :eek: če se splača prit 21. :hmm: Mogoče se kje srečamo ??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo registrirano društvo, si pa želimo, da se motoristi v našem kraju in okolici med seboj spoznamo in ko nam dopušča čas tudi družimo. Na žalost, kljub malemu kraju se vsi motoristi med seboj ne poznamo.

Zato vabimo tudi vas na enodnevno skupno srečanje, da se nam pridružite in, da izmenjamo izkušnje in se skupaj poveselimo.

Lp, Šokac

Vreme v nedeljo bo.

Ali vabilo še velja? Pa ogled Palome bo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme v nedeljo bo.

Ali vabilo še velja? Pa ogled Palome bo? :?

Vabilo še vedno velja, vsi motoristi ste zelo dobrodošli... :yea1: Tudi ogled Palome bo, :eek: , seveda kdo bo želel... .) Samo vreme naj zdrži, pa bo luštno in bo fajn... :010, da se malo družimo in "zategnemo" po lepih sivih cestah.... :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kiri :hmm:

IPB Slika

ali

IPB Slika

Pridem, če bodo v Palomi naredili toooooolk dolg skretpapir, ko ga bom zadaj zrolal, da se bo odvijal do Litije...... :o :hmm: :? :D :OK:

Kakosepatjapride??? Opis! Nimam navigacije. :(

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakosepatjapride??? Opis! Nimam navigacije. :(

Do Maribora menda ne bo težav.... :OK: , naprej pa tako....

Iz smeri MB skozi Pesnico v smeri mejnega prehoda Šentilj. Od tam dalje te bodo vodile table za SV.

Od Šentilja do SV pa boš lahko položil kar nekaj ovinkov. "Malo gor po ovinkih in nato malo dol po ovinkih".

Šentilj - SV = 8km. .) :yea1:

A bo šlo? :photo:

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, če bodo v Palomi naredili toooooolk dolg skretpapir, ko ga bom zadaj zrolal, da se bo odvijal do Litije...... :o :hmm: :? :D :OK:

Kakosepatjapride??? Opis! Nimam navigacije. :(

Kaj boš imel tako hudo drisko??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, če bodo v Palomi naredili toooooolk dolg skretpapir, ko ga bom zadaj zrolal, da se bo odvijal do Litije...... :o :hmm: :? :D :OK:

Kakosepatjapride??? Opis! Nimam navigacije. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pridem, če bodo v Palomi naredili toooooolk dolg skretpapir, ko ga bom zadaj zrolal, da se bo odvijal do Litije...... :o :hmm: :? :D :OK:

Kakosepatjapride??? Opis! Nimam navigacije. :(

Fičo, pri nas imamo tolikooooooooo okrogle robe, da ga rolamo po vsej Evropi in paše na vsako ritko. .)

Vreme v nedeljo bo.

Ali vabilo še velja? Pa ogled Palome bo? :?

:grim Velja, velja.Tako kot piše na vabilu... :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj zdaj motosvetovci? pridete kaj jutri pogledat v sladki vrh?

jaz ziher pridem pogledat vsaj za kako urco, če bo vreme zdržalo pa še dlje.

upam, da vas bo čimveč, da se spoznamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!