Skoči na vsebino

Srečanje v kraju kjer izdelujemo higienske papirje


šokac

Priporočene objave

No kako je zdej?

A so šisowi listi še šisowi listi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj zdaj motosvetovci? pridete kaj jutri pogledat v sladki vrh?

jaz ziher pridem pogledat vsaj za kako urco, če bo vreme zdržalo pa še dlje.

upam, da vas bo čimveč, da se spoznamo

me prov zanima, koliko več od 5 jih je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super.

Še enkrat hvala vsem organizatorjem.

:OK: :grim :OK: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prov zanima, koliko več od 5 jih je blo

Našteli smo 96 motorjev.

Vsa pohvala organizatorjem, še posebej Šokcu, ki je zrihtal lepo vreme (baje celo noč molil, čeprav ni veren).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je super

evo še dve sliki

post-4575-1148233841_thumb.jpg

post-4575-1148233878_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

me prov zanima, koliko več od 5 jih je blo

Ne govori :xx:, ker na prste, ki jih premoreš nas ne bi mogel prešteti... če bi prišel, bi imel takšne "oke" :eek:, od bograča bi te pa jutri pekla RIT. :grim :wacko: :lol1:

Hvala vsem, ki ste se kljub oblačnemu vremenu, udeležili srečanja. :worship: .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bilo je res super, nisem pričakoval, da nas bo toliko. sicer nisem bil do konca, sem vas zapustil na panoramski vožnji (v črncih zavil nazaj proti apačam), ker sem imel še druge obveznosti.

presenečen sem bil tudi nad panoramsko vožnjo...izbrali ste kar dolgo traso, tako da so tisti od daleč lahko bolj podrobno spoznali naše kraje. :OK:

pa še slikci z zbirnega mesta

[attachmentid=70412]

[attachmentid=70413]

post-135-1148235438_thumb.jpg

post-135-1148235488_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govori :xx:, ker na prste, ki jih premoreš nas ne bi mogel prešteti... če bi prišel, bi imel takšne "oke" :eek:, od bograča bi te pa jutri pekla RIT. :grim :wacko: :lol1:

Hvala vsem, ki ste se kljub oblačnemu vremenu, udeležili srečanja. :worship: .)

Čestitam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našteli smo 96 motorjev.

Vsa pohvala organizatorjem, še posebej Šokcu, ki je zrihtal lepo vreme (baje celo noč molil, čeprav ni veren).

Lobo, vprašanje je bilo koliko več od 5 jih je bilo.

Torej je odgovor 91.

In ne 96.

Malo več natančnosti bi prosil.

Sicer pa je bilo fajn.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.

Hvala vsem, ki ste se kljub oblačnemu vremenu, udeležili srečanja. :worship: .)

Tudi tebi in tvoji ekipi HVALA, za organizacijo malo drugačnega srečanje. :worship: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, vprašanje je bilo koliko več od 5 jih je bilo.

Torej je odgovor 91.

In ne 96.

Malo več natančnosti bi prosil.

Sicer pa je bilo fajn.

:OK:

Se opravičujem za napačen odgovor. Hvala za pomoč.

Ja res je bilo fajn. Po dolgem času eno srečanje brez preglasne muzike. Smo se vsaj lahko v miru pogovarjali. Čisto nekaj posebnega.

Upam, da bo še kdaj kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same pohvale!!!

Da pristavim še svoj lonček...

Bilo mi je neznansko všeč! To je bilo moto druženje nekoliko drugače. Povrh vsega pa še poučno. Alkohola je bilo bolj malo, pa še ta v pirovski obliki, tudi žegna ni bilo, pa streepteasa tudi ne! No ja... Na vročinskem udaru ob tekočem traku "sekretparija", smo zmetali skoraj vse s sebe... (To šteje??)

Bogat program;

Ogled Palome v Sladkem vrhu, 80 kilometrov dolga, izredno zanimiva panoramska vožnja in ogled slikovite pokrajine ob Muri, obiski kmečkih turizmov in štajerska radodarnost, gostoljubnost in prijaznost, ogled 200 let starega hrasta izpred 1350 let :o :eek: :? :hmm: :grim potem pa še božanski borgač na "nivoju"!

Nekaj je bilo pa kljub vsemu narobe...

Nisva se dobila s STAR-om! Pa kdaj drugič!

Štajercem pozdrav! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naneslo je, da nisem mogla priti ... Ko berem tele izredno pozitivne odzive, res moram čestitati organizatorjem za uspeli dogodek!!! :worship: B) B) B) Iskreno povedano, kaj drugega niti nisem pričakovala! .) :P :grim :OK: ... Pa ne pozabite na reprizo čez eno leto! :yea1: :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, vprašanje je bilo koliko več od 5 jih je bilo.

Torej je odgovor 91.

In ne 96.

Malo več natančnosti bi prosil.

Sicer pa je bilo fajn.

:OK:

Da bo povsem natančno!

Srečanje je zabeleženo na DVD. Na zbornem mestu se je zbralo nekaj čez sto dvokolesnih "zverin".

Zaradi velike oblačnosti so nekateri že v samem začetku zapustili srečanje. Z zbornega mesta se nas je odpeljalo natančno 98. motoristov. :P Če bi bilo sončno vreme, nas bi bilo veliko več.

Veseli nas, da ste bili zadovoljni, da se vas je toliko zbralo, kljub prvemu organiziranemu srečanju in oblačnemu vremenu.

Lepa vzpodbuda za naprej. Za drugo leto, imamo že nove ideje. Izkoristili bomo reko Muro. Več, pa vam ne izdamo. Živi bili, pa videli!

post-9142-1148295861_thumb.jpg

post-9142-1148295885_thumb.jpg

post-9142-1148295913_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nadaljevanju: Kmečki turizem, Marič, Šenveter, gostišče Lovski dom.

srečanje

srečanje

srečanje

srečanje

srečanje

Brez tega, pa ne gre... .)

post-9142-1148296618_thumb.jpg

post-9142-1148297110_thumb.jpg

post-9142-1148297275_thumb.jpg

post-9142-1148297358_thumb.jpg

post-9142-1148297438_thumb.jpg

post-9142-1148297518_thumb.jpg

post-9142-1148297620_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, super srečanje. Ogled tovarne smo sicer zamudili zato pa je bila furca toliko bolj zanimiva. Sladkogorske ceste so mi všeč. Mogoče pa se še kdaj vrnem v solo maniri.

Aja, šokac. DVD prinesi kakšn petek v Maratona, da si zadevo prepečemo. Al pa če nam kakšen izvod kar ti zapečeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, super srečanje. Ogled tovarne smo sicer zamudili zato pa je bila furca toliko bolj zanimiva. Sladkogorske ceste so mi všeč. Mogoče pa se še kdaj vrnem v solo maniri.

Aja, šokac. DVD prinesi kakšn petek v Maratona, da si zadevo prepečemo. Al pa če nam kakšen izvod kar ti zapečeš?

"ZGUČANO" :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

jaz bi tudi imel dvd. sem pa iz cuker špica tak da ki se lahko to dobi

Če si iz :hmm: cuker špica, potem bi moral vedeti kdo je vso zadevo organiziral. Razmisli!!! :hmm: :?

S katere avenije cuker špica pa si? :lol1: :D :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:

Da bo povsem natančno!

Srečanje je zabeleženo na DVD. Na zbornem mestu se je zbralo nekaj čez sto dvokolesnih "zverin".

Zaradi velike oblačnosti so nekateri že v samem začetku zapustili srečanje. Z zbornega mesta se nas je odpeljalo natančno 98. motoristov. :P Če bi bilo sončno vreme, nas bi bilo veliko več.

Veseli nas, da ste bili zadovoljni, da se vas je toliko zbralo, kljub prvemu organiziranemu srečanju in oblačnemu vremenu.

Lepa vzpodbuda za naprej. Za drugo leto, imamo že nove ideje. Izkoristili bomo reko Muro. Več, pa vam ne izdamo. Živi bili, pa videli!

z veseljem se vam pridružim pri organizaciji :beer1: (sploh če bu mura gurta pu brigi tekla)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:

z veseljem se vam pridružim pri organizaciji :beer1: (sploh če bu mura gurta pu brigi tekla)

Pri organizaciji bi lahko ponovno "zažigal" z Direktno akcijo ali CZD-om :yea2: (mislim, da si bil pri eni skupini :hmm: ), Mura pa bo verjetno še vedno "tikla dul po brigi" :naughty: :OK:,če pa bomo tak :beer2: :wacko: , pa bo res "gur po brigi" :lol1:

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri organizaciji bi lahko ponovno "zažigal" z Direktno akcijo ali CZD-om :yea2: (mislim, da si bil pri eni skupini :hmm: ), Mura pa bo verjetno še vedno "tikla dul po brigi" :naughty: :OK:,če pa bomo tak :beer2: :wacko: , pa bo res "gur po brigi" :lol1:

hej hej se pa ziher poznava ti mene bolj kot jaz tebe :hmm: :hmm: sory da nisem prj odgovoril sem bil slu. odsoten (zažigal sem pa pri hmmm sem že pozabil) zdaj pa priznaj da si iz ZG.VELKA ali se motim .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!