Skoči na vsebino

Nakup prek interneta


honda_cr

Priporočene objave

zdravo

na internetu sem zasledil stran www.motocrossgiant.com , na kateri prodajajo vse za motocross, atv in street mopede. Na strani bi si rad kupil opremo za motokros pa me zanima če je kdo od vas že kupoval na tej strani, kakšne so velikosti, mere za opremo, v kolikem času dobiš pošiljko. Zanima pa me tudi, če je v sloveniji še kakšna druga trgovina v kateri bi prodajali tako opremo ali pa bi jo vsaj dobavili ?? star sem 13 let, velik 160 pa me zanima motokros, mašino že imam sam še oprema mi manjka. Hvala že vnaprej za odgovore !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo mene pa še nekaj zanima jaz bi kupil prek interneta za približno 250-300k opreme in delov za motocross pa me zanima kolk bi bla poštnina pa to ? Star sem 13 tako da se ne kej preveč razumem v to !!Kupoval pa bi prek www.motocrossgiant.com ? pa me tudi zanima če je varno pa to ? Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo mene pa še nekaj zanima jaz bi kupil prek interneta za približno 250-300k opreme in delov za motocross pa me zanima kolk bi bla poštnina pa to ? Star sem 13 tako da se ne kej preveč razumem v to !!Kupoval pa bi prek www.motocrossgiant.com ? pa me tudi zanima če je varno pa to ? Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore !

Hei!

To kam ta tema spada naj pokomentirajo drugi...

Glede na to, da je trgovina iz ZDA, se ti tako naročanje ne splača najbolj zaradi drage poštnine in carine. Če ti denar ni problem, potem tako nakupovanje priporočam. Je varno, a kot sem omenil, dražje.

Če bi rad kaj prišparal, ti pa svetujem, da za kose opreme, ki jih imaš namen kupit, poiščeš uvoznike v državah Evropske Unije. Poglej v kaki Nemčiji ali pa Angliji. Sem skoraj siguren, da boš našel in lahko naročiš preko njih. S tem boš prišparal na stroških poštnine in carine. :OK:

Izkušnje imam z enim takim nakupom iz EU in ti lahko povem, da je bila stvar izpeljana na nivoju. :OK:

S konkretnimi številkami pa naj ti pomaga nekdo drug, ker jih jaz točno ne poznam.

Lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovolj je ena tema. ni potrebno raztrositi vprasanja po celem forumu, ne bo nic vec ljudi bralo napisanega.

lahko si samo prej pridelas "ignore" kaksnega uporabnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že rečeno, računaj na carino (lahko od nekaj pa do kar veliko %) in 20% DDV na vse skupaj!

Če že, se splača gledat v EU in če se da plačat preko PayPal je tudi varno... Edina prednost Amerike pri opremi je v tem, da je tržišče res velikansko in odprodajajo 2-3 leta stare modele opreme po "zdravih" cenah.

Moje izkušnje z eBayem so dobre, imajo sistem za medsebojno ocenjevanje in če kupuješ od prodajalcev, ki imajo že nekaj 10 ali 100 prodaj z dobro oceno si sigurno na varnem... Nastaviš iskanje po EU in boš hitro našel nekaj trgovin.. Če se odločiš za tako, ki uporablja ebayev plačilni sistem paypal je tudi varno (ker prodajalec ne vidi številke tvoje kartice, saj transakcije opravlja paypal kot ebay-ev servis).

Je pa s tem tako kot z ženskami, z rihtanjem "na daljavo" so povezana določena tveganja :P . Ko boš blago probal ti lahko ne bo kaj prav ali pa bo drugačno kot si mislil da je na podlagi slike z web-a, zato raje pot pod noge in v trgovino, kjer lahko zadeve probaš.. Veliko o bližnji ponudbi najdeš na www.enduro-si.com.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ali je višina nakazila na tuj račun izhodišče za višino provizije banke, ampak meni so za 30€ pobrali na LB 1.500 sit.

Vse ostalo sem se zmenil po mailu s prodajalcem v trgovini in robo sem dobil, še preden on denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!