Skoči na vsebino

Kihanje na motorju


TBoxer

Priporočene objave

Pri 30 se me loteva senen nahod.

Pa me zanima kako rešite situacijo, ko vas prijema kihat med vožnjo na motorju ??

Vsak predlog dobrodošel, kurativa kot preventiva.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da je to z integralko malo zoprno, ampak ko pucaš vizir jo pa še odznotraj malo pobrišeš....

Aja, pa žnable je treba upret v pravo smer. In usmerjevalnik izkihanega zraka pride prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo obliži proti kihanju, kupi si jih, skoraj vsi dirkačji jih imajo.

:grrr

Ziher ne veš kaj pomen, če si alergičen na cvetni prah oziroma imaš seneni nahod. Nobeni obliži ne pomagajo v obdobju, ko zunaj vse cvet.

Je pa totalna jeba, ko začneš kihat na motorju. Ja, kihneš in upaš na to, da te ne prime "napad" sred ovinka :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jst tut učas probleme s tem pa k začnem kihat, pol to 10krat al pa še večkrat :slap:

Odpreš vizir, pa kihnš... druzga ti ne preostane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Je pa totalna jeba, ko začneš kihat na motorju. Ja, kihneš in upaš na to, da te ne prime "napad" sred ovinka :glare:

To sem mel v mislih.

Ker ko kihaš avtomatsko zapreš oči in če imaš napad si jih nasankal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 30 se me loteva senen nahod.

Pa me zanima kako rešite situacijo, ko vas prijema kihat med vožnjo na motorju ??

Vsak predlog dobrodošel, kurativa kot preventiva.

lp

pejt v lekarno po tablete proti alergiji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tablete pa niso ravno 100%, vsaj v predpisanem odmerku.

Za tretman z zdravili pa se me je lotilo malo prepozno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tablete pa niso ravno 100%, vsaj v predpisanem odmerku.

Za tretman z zdravili pa se me je lotilo malo prepozno.

lp

meni pa ravno obratno 100% pomagajo, z odmerki pa začnem pred 1. simptomi

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. jaz obližev ne uporabljam, sem mislil, da v tem primeru tudi deljujejo. Če te zvije med vožnjo se ustavi, se odkihaj in vozi naprej (preprosto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. jaz obližev ne uporabljam, sem mislil, da v tem primeru tudi deljujejo. Če te zvije med vožnjo se ustavi, se odkihaj in vozi naprej (preprosto).

Zakaj bi se ustavil če lahko vožnjo upočasniš... :) odpreš vizir in vržeš hudiča ven... :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi se ustavil če lahko vožnjo upočasniš... :) odpreš vizir in vržeš hudiča ven... :D :devil:

Jst tut tko nardim :D

no... enkrt je blo pa tok na hitr, da nism meu časa vizirja odpret... pol je blo treba pa vizir na notranji strani spucat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi se ustavil če lahko vožnjo upočasniš... :) odpreš vizir in vržeš hudiča ven... :D :devil:

Če imaš napad, težko dihaš se raje ustaviš kakor pa, da se kam zvrneš. Seveda, če so napadi tako močni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav. Ampak .............

S čelado nimam problemov, ker je preklopna in jo dvignem v sekundi.

Samo ko te prime, da bi kihnil in do samega kiha ne verjamem, da se lahko varno ustaviš.

Se bojim, da v primeru napada med vožnjo padeš.

Kaj je možno, da med vožnjo ne moreš dobiti napada zato ker si na prepihu ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zadržuj preveč tovrstnih stvari, da ti ledvičnega pasa ne odpre, ko se naprezaš..... :D

kihneš pa je.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se po potrebi ustaviš na prvi črpalki, da spucaš čelado :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pa idiot, pa tega problema sploh ni. Ker si brez čelade, preprosto kihneš. In se čez 2 ovinka ubiješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stopi do pljucnega zdravnika svojega zaupanja in opravi pregled. najbrz/mogoce ti bo predlagal desenzibilizacijo. traja ca. 3 leta in po tem obdobju, ce seveda telo sprejme kuro (v 80% primerov se pozitivno odpravi), bos resen taksnih tegob vsaj 90% casa.

ne vem kako je s placilom te kure v sloveniji; v AUT mi jo je placala zdrav. zavarovalnica (takrat ca. ATS 60.000.-, danes ca. € 4.400.-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kihneš pa maš ćelado gor! pa nemoreš dt roke notr pol maš pa povhn une sline! zafuakn je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja teta ima iste težave. pa tu ni problem, če ti kihneš 1x ali 10x zaporedoma. tu nastopi težava, ker je navadno tako, da kihneš parkrat zdaj, parkrat čez nekaj časa in tako naprej. to se namreč nikol ne konča.

potem pa če začneš 1x kihat, se po možnosti začnejo še solzit oči :cry: ... potem je pa pravi hudič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce, za cm ali dva, spustim krmilo, da me ne strese preveč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!