Skoči na vsebino

Kihanje na motorju


TBoxer

Priporočene objave

Kdor ne more kihnit, naj gre z motorjem na bazen, nekaj kilometrov kravla mahat. Kihanje zajamčeno, še posebno, če greš zvečer, ko je hladno domov.

Enkrat sem pa med vožnjo tako kihnil, da mi je glava padla v naročje...

...sovoznice...

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

čiihhhhhhhhhHHHHHHha

Na-zdravje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jaz mam iste probleme,.. kiham k norc, najhujš je na motorju, moj problem je pa še tolk večji, da ne neham "nabijat" dokler si nosa ne obrišem :angry2: ,... mislim da sem mel "rekord" okol 30 šusov, za decibele pa ne vem,... so pa precej visoki :grim

..heh,.. ste vedl da k kihnete za delček sekunde prenehajo delovati vse funkcije v telesu??? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jaz mam iste probleme,.. kiham k norc, najhujš je na motorju, moj problem je pa še tolk večji, da ne neham "nabijat" dokler si nosa ne obrišem :angry2: ,... mislim da sem mel "rekord" okol 30 šusov, za decibele pa ne vem,... so pa precej visoki :grim

..heh,.. ste vedl da k kihnete za delček sekunde prenehajo delovati vse funkcije v telesu??? :huh:

...in potem pod čelado še dolgo odmeva. :lol1:

Jaz če me prime kahat, kihnem pa je vse narejeno. Samo hudič je v kakšni počasni koloni, ker avtomatsko zaprem oči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jaz mam iste probleme,.. kiham k norc, najhujš je na motorju, moj problem je pa še tolk večji, da ne neham "nabijat" dokler ... mislim da sem mel "rekord" okol 30 šusov, za decibele pa ne vem,... so pa precej visoki :grim

..heh,.. ste vedl da k kihnete za delček sekunde prenehajo delovati vse funkcije v telesu??? :huh:

Bral sem, da pri kihanju doseže "izpušni pritisk" do 180 km/h!!! :o :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Ziher ne veš kaj pomen, če si alergičen na cvetni prah oziroma imaš seneni nahod. Nobeni obliži ne pomagajo v obdobju, ko zunaj vse cvet.

Je pa totalna jeba, ko začneš kihat na motorju. Ja, kihneš in upaš na to, da te ne prime "napad" sred ovinka :glare:

Sedaj imaš v lekarnah na voljo kremo, ki si jo ,,namažeš,, v nos in omili 80% senenega nahoda oz. posledic, ker preprečuje da bi cvetni prah prišel v stik s sluznico. Namaže se 2-3x na dan.....oz po potrebi

Pišuka a res sam jest ne znam preslišat reklam na radiu. :cry:

baje je pri kihnju nemogoče imeti odprte oči, ker je velika verjetnost, da bi nam jih vrglo ven...

Pišuka a si sam jest vsako bedarijo, ki jo preberem pod ,,saj ni res pa je,, zapomnim :cry:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje je pri kihnju nemogoče imeti odprte oči, ker je velika verjetnost, da bi nam jih vrglo ven...

Pišuka a si sam jest vsako bedarijo, ki jo preberem pod ,,saj ni res pa je,, zapomnim :cry:

a ti da men pravi motosvetovski odgovor? "Premau se voziš ... " :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne paše, sam k sem se glih ob branju te teme spomnu.

Enkrat sem hotu v čeladi skozi odprt vezir plunt, no in tud sem. Sam vizir pa ni bil odprt :D

Pa še ni bla moja čelada :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..heh,.. ste vedl da k kihnete za delček sekunde prenehajo delovati vse funkcije v telesu??? :huh:

:lol1: :grrr

To si zamešal z orgazmom. Nekatere mu pravijo mala smrt. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne paše, sam k sem se glih ob branju te teme spomnu.

Enkrat sem hotu v čeladi skozi odprt vezir plunt, no in tud sem. Sam vizir pa ni bil odprt :D

Pa še ni bla moja čelada :D

hmm...jst sm pa hotu plunt pa je biu vizir dobr odprt... :D

sam kaj k je pred usti direkt tist k je zračnik pa to tko da slina ne more ven :P

:lol1: :grrr

To si zamešal z orgazmom. Nekatere mu pravijo mala smrt. :grim

to je res...sam probej...k na enkrat kihneš da kr nč ne morš tist delček sekunde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in potem pod čelado še dolgo odmeva. :lol1:

... :hmm: a mislš da morm čelado zamenjat :hmm: ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..heh,.. ste vedl da k kihnete za delček sekunde prenehajo delovati vse funkcije v telesu??? :huh:

:lol1: :grrr

To si zamešal z orgazmom. Nekatere mu pravijo mala smrt. :grim

OK, kdo bo zdej probal kihnt med orgazmom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne paše, sam k sem se glih ob branju te teme spomnu.

Enkrat sem hotu v čeladi skozi odprt vezir plunt, no in tud sem. Sam vizir pa ni bil odprt :D

Pa še ni bla moja čelada :D

To sm tudi jaz že naredil,čisto avtomatsko...Pa sm se na bencinski ustavu pa čelado spucov :blush: Včasih pa tudi avtomatsko zvečilnega plunem sam se zmeri nazaj odbije :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3x na dan spucas z operil kaplcam vmes pa ce zdravnik dovoli, namazes s SinumMed kaplcam (eno na prst pa pod nos...)

to sam delam. sicer nimam senenga nahoda ampak mam skrivljen pretin v levo pol pa kiham k idiot ker nic ne tece vn pa me zgecka po nosu...

thats it

sam ne smes vec kot 1 tedn na1X

na zdravje :)

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 30 se me loteva senen nahod.

Pa me zanima kako rešite situacijo, ko vas prijema kihat med vožnjo na motorju ??

Vsak predlog dobrodošel, kurativa kot preventiva.

lp

Najboljše da kar kihneš zraven pa še prdneš. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše da kar kihneš zraven pa še prdneš. .)

......in sopotnica bo res wesela :fredy:

drugač pa glede kihanja, kupte si preklopne čelade...... :krneki:

(žnodrpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kihanje? To še ni nič!

Meni se je enkrat zgodilo, ko sem imel par mesecev na glavi čelado tako rekoč od jutra do večera, da sem... ne boste verjeli..... pljunil! :slap:

Verjetno boste podvomili v to. Zgodilo se je pa! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva tema. Škoda da moja 17 mesečna hčerka ne brska po motosvetu. Pol ne bi nardila to kar je : en dan je kahlo zamenjala za eno od mojih kacig.

kahla = kaciga

Ni vlke razlike. Noter je večinoma govno. Ampak brez govna ne bi blo rastlinja, brez rastlinja pa ne bi zrasla svinja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pac samo kihnes, ce si pa hiter odpri vizir. :hmm:

Če boš ornk kihnu, ti bo itaq samo odprlo vizir.... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nisem ravno bral celotno temo, ampak predvsem je treba biti pazljiv pri tej zadevi... Če npr. letiš 250 km/h po avtocesti ni ravno prijetno da te "prime" napad kihanja.... Jaz ponavadi kar mal upočasnim, pa dva prsta dam spodaj pod čelado na usta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nisem ravno bral celotno temo, ampak predvsem je treba biti pazljiv pri tej zadevi... Če npr. letiš 250 km/h po avtocesti ni ravno prijetno da te "prime" napad kihanja.... Jaz ponavadi kar mal upočasnim, pa dva prsta dam spodaj pod čelado na usta :D

Pr 250km/h men tud na misel ne pride, da bi kihal. :kva2: Imam pa take oči :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!