Skoči na vsebino

Kihanje na motorju


TBoxer

Priporočene objave

... nisem ravno bral celotno temo, ampak predvsem je treba biti pazljiv pri tej zadevi... Če npr. letiš 250 km/h po avtocesti ni ravno prijetno da te "prime" napad kihanja....

In se tako dalec od doma...verjetno v Nemciji? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst redno pri 250 'mal vizir odprem'... še nikol mi ni dlani na čelado zalimal :) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam pr 250 vizir skoz odprt in kiham do mile volje, sam glavo postran obrnem da mi ne bi vse nazaj u gobec letel... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam pr 250 vizir skoz odprt in kiham do mile volje, sam glavo postran obrnem da mi ne bi vse nazaj u gobec letel...

Ta je bla pa dobra ! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

jst ko začutim v nosu da me nekaj zbada, da bo kihnu, začnem slino na hitro požirat, neki časa pomaga pol pa na ravnini odprem vizir in čihnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam pr 250 vizir skoz odprt in kiham do mile volje, sam glavo postran obrnem da mi ne bi vse nazaj u gobec letel... :kva2:

A ne bi raje čelado dol dau , ker pri250 je nevarno glavo obračat, ker lohk kakšno ob cest spregledaš. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše da kar kihneš zraven pa še prdneš. .)

Sam merkat morš da ne boš čelade in škorenj od znotraj pucal :lol1: :kva2: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!