Skoči na vsebino

DAKAR 2007


Zdrawc

Priporočene objave

Živjo!

Sem mal pregledal to temo pa nisem nič zasledil - mogoče kdo ve kako se je odrezala Aprilia?

Lep pozdrav!

post-4187-1169731280_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mal pregledal to temo pa nisem nič zasledil - mogoče kdo ve kako se je odrezala Aprilia?

Skupno 75. mesto (140 VAN LEE (HOL) APRILIA) skupni čas 73:53:44, zaostanek za vodilnim 22:16:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupno 75. mesto (140 VAN LEE (HOL) APRILIA) skupni čas 73:53:44, zaostanek za vodilnim 22:16:51

Blazdo hvala! To je bilo pa hitro. No, sam pri sebi razmišljam, da 75 mesto sploh ni tako slab rezultat glede na to da so prvič na dakarju ter da so uporabili v veliki meri serijski agregat. Vsaj tako je pisalo pred začetkom dakarja. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blazdo hvala! To je bilo pa hitro. No, sam pri sebi razmišljam, da 75 mesto sploh ni tako slab rezultat glede na to da so prvič na dakarju ter da so uporabili v veliki meri serijski agregat. Vsaj tako je pisalo pred začetkom dakarja. :doze:

V vsakem primeru kapo dol. Je pa vprašanje, če so nastopili kot tovarna in kdo je motocikel vozil? Če so v ta projekt ogromno vložili in če so zaposlili nekoga iz "stroke", potem z rezultatom zanesljivo niso zadovoljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsakem primeru kapo dol. Je pa vprašanje, če so nastopili kot tovarna in kdo je motocikel vozil? Če so v ta projekt ogromno vložili in če so zaposlili nekoga iz "stroke", potem z rezultatom zanesljivo niso zadovoljni.

Mislm da je van Lee z večino lastnega dela lotu zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je van Lee z večino lastnega dela lotu zadeve.

75. mesto je verjetno satisfakcija navdušenega amaterja. Apriliji pa v tem primeru, kot tovarni, ta rezultat ne predstavlja ničesar. :D :D :D Vsak, ki se pripelje v Dakar je sicer junak, toda predstavljajmo si reklamni plakat Aprilija, na katerem piše Aprillia - 75. mesto na Dakar 2007 in zraven motocikel z nago bejbo. Ljudje bi "dol padli" od smeha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Predavanje Dakar 2007 bo sredo 7. marca ob 20:00 v gostišču Livada, Ljubljana Trnovo.

Vabljeni

mišo

A bo mogoče na Štajerskem koncu tudi kakšen termin? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predavanje Dakar 2007 bo sredo 7. marca ob 20:00 v gostišču Livada, Ljubljana Trnovo.

Vabljeni

mišo

kdo bo pa imel to predavanje?

Kolikor mi je znano, gre Stanovnik na testiranje KTMja v Tunizijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bo pa imel to predavanje?

Kolikor mi je znano, gre Stanovnik na testiranje KTMja v Tunizijo

Predvidevam, da podpisani gospod... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je predavanje "kamiondžij", Mišota Goriupa in Janeza Krivica... Mišo in kompanjoni vsako leto oz. po vsaki dirkaško-puščavski avanturi naredijo takšen meeting...

Za "Motosvetovo dakarsko sredo" bomo pa še sporočili, kdaj bo, ko uskladimo datume tako, da bodo lahko vsi štirje prišli na isto sredo k nam v goste. Predvidoma takoj za tem, ko se vrne Tomo (iz Egipta) in Miran (iz Tunizije), in preden Mišo uide kam za kakšne "velikonočne" ali "prvomajske".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za "Motosvetovo dakarsko sredo" bomo pa še sporočili, kdaj bo, ko uskladimo datume tako, da bodo lahko vsi štirje prišli na isto sredo k nam v goste. Predvidoma takoj za tem, ko se vrne Tomo (iz Egipta) in Miran (iz Tunizije), in preden Mišo uide kam za kakšne "velikonočne" ali "prvomajske".

@Noise, rezerviram Plavo dvorano?? :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem 14.03 do 27.03 v Sibirijo, potem pa 02.04 do 16.04 v Tunizijo. Lepo bi bilo, če bi bili prisotni vsi udeleženci Dakarja 2007, bo pa to težko uskladiti.

lp miso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem 14.03 do 27.03 v Sibirijo, potem pa 02.04 do 16.04 v Tunizijo. Lepo bi bilo, če bi bili prisotni vsi udeleženci Dakarja 2007, bo pa to težko uskladiti.

lp miso

Na evo, sej sem rekel. Pridemo vaju s Krivicom za vsak slučaj pogledat tudi zdej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOO!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!