Skoči na vsebino

DAKAR 2007


Zdrawc

Priporočene objave

Med prisluškovanjem ob nekem šotoru v Ouarzazatu:

"Ampak Carlos, ti si pa ena mala pizda, a veš, da je oni Slovak, ki si mu dihal za ovratnik, v tvojem oblaku padel in odstopil..."

ksssk-ššš (odpre naslednjo pločevinko piva)

"Thierry, ne nakladaj - ampak tile Maročani pa tudi nimajo tako zelo slabega pira! A se je ubil? Hvala miška, kar tukajle postavi steklenico..."

"Ja kaj pa še, še tega ti je treba! Sam malo je polomljen, nič takega. Pa srečo imaš, da je tam iz Rusije, če bi bil naš, bi mi težili pa bi ti moral še kakšno kazen napisat, da te mediji ne linčajo! Daj no, pazi malo drugič, vsaj tako naredi, da ti številke ne vidi. Ni dobro za naš ugled."

Ugasnila sta cigari, vstala in odšla v turško kopel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi na pesku. Meljeta. Še malo. Bo. Komaj 38 tovornjakarjev je že prispelo na cilj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črn dan na Dakarju: Smrtno ponesrečil Elmer Symons......

se je že začel...... :trance_33_sleep: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med prisluškovanjem ob nekem šotoru v Ouarzazatu:

"Ampak Carlos, ti si pa ena mala pizda, .......

Desert Soul :OK: Dobro si tole napisal !!!! Žal je res tako !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za Merharja...upam da se hmal pozdravi!

Stanovnik pa sam po gasuuuuuuu :OK:

RIP Symons :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krivic in Goriup 47. danes (9h57m na brzincu), 50. v skupni razvrstitvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo videl Carlos, kaj so to Rusi... :alien1: , ko ga bodo zgazli z Kamazom :evilgrin: , ali pa mogoče celo Krivic & Goriup :ninja:

škoda za Tomoja, upam, da se čimprej zrihta, pa spet na motor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej, šele sedaj, ko sem se spravil iskat štartno številko Caratovega/Maxdatinega asistenčnega actrosa, ki servisira 560-ico, sem ugotovil, da fantje sploh niso v dirki, ampak da se vozijo od bivaka do bivaka po cesti. Torej sta na etapah v bistvu sama! Srečno!

P.S.: Včeraj jima je 3km pred koncem brzinca sezulo gumo, za rešitev česar sta na mehkem pesku porabila 2 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej, šele sedaj, ko sem se spravil iskat štartno številko Caratovega/Maxdatinega asistenčnega actrosa, ki servisira 560-ico, sem ugotovil, da fantje sploh niso v dirki, ampak da se vozijo od bivaka do bivaka po cesti. Torej sta na etapah v bistvu sama! Srečno!

P.S.: Včeraj jima je 3km pred koncem brzinca sezulo gumo, za rešitev česar sta na mehkem pesku porabila 2 uri.

Saj včeraj je bila etapa brez asistence!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tu je potem tudi odgovor zakaj vse motoriste sledenje kaže v Zagori in ne Ouarzazatu. Sicer pa je čisto za razumeti, da je en Carlos Sainz, ki preko pedala za plin rešuje čast milijonom, ki stojijo za njim, živčen, ko pred seboj zagleda s "pičlih 120km/h mencajočo" dvestoštirinajstico. Verjetno pod takim stresom ne zapelje kar čez motorista izključno zato, ker bi s tem sebi morda uničil podvozje. Must be hell downthere.

Itak. A so udeleženci mislili, da gredo na piknik?

Podpiram takšno vožnjo - če je dirka, naj bo oštra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že, ampak brez asistence za dvokolesnike in ATV-je, ki so prespali v Zagori, vsi ostali so spali v bivaku v Ouarzazatu, kar pomeni, da sta Krivic in Goriup prišla do actrosa. S prejšnjo objavo sem hotel povedati, da actros ni na dirki in da torej nanj ne moreta računati med dirko kakor je Ellen lahko računala na unimoga (Krivic/Goriup), ki je v dirki. Preprosto povedano, če jima na brzincu odpove del, ki ga nimata s seboj, temveč je naložen na actrosu, ju pač organizatorjeva "metla" ponoči odvleče v bivak in čez dva dneva ju pozdravimo na Brniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam vsem dela tracker :blink:

meni že cel dopoldne ne gre skozi ......

do 5/5 pride, potem pa samo melje :hmm:

post-5241-1168424850_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanovnik je ostal na mestu na trackingu, Pujol ga pa podi.... z Despresom na riti

Mah, tole sledenje je uporabne samo, če ti je resnično dolgčas. Merhar se je na sledenju včeraj zataknil nekje okrog km 92, ob ponovnem predvajanju včerajšnje etape pa tudi same nesmisle kaže. Ne zaupam več.

A vam vsem dela tracker :blink:

meni že cel dopoldne ne gre skozi ......

Nič ne zamujaš. If my life is about to be as "live" as on Eurosport, then I can count on a couple of hours more before I die. Samo poskusi na domači strani Dakarja priti do "live" rezultatov s CP2, pa boš videl (da nič ne boš videl).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!