Skoči na vsebino

KAM NA MORJE?


ovink majstr

Priporočene objave

nimam pojma. Želja je Kefalonija. pa vem de nebo šlo :( Najbrž bo tud Vis predaleč, in bomo kje blizu. Cres. Lošinj. motor? vsaj eden :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.7. preko Srbije v Grčijo. Kam, še ne vem. Mogoč na Lefkas, Kefalonija (zelo lepe plaže) al pa preko Aten do najjužnejšega dela Peloponeza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi letos plan iti do Peloponeza :naughty: Še ne vem tčno kdaj. Verjetno pa ne v najvročejši vročini. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niakmor na morje. Vidu ga pa bom, ko se bom proti Albaniji prebijal.

Na morje js tud z mopedom ne grem... kje bliz, se bom pa zihr ustavu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_27_notworthy.gif

Očitno vam je Viganj poznan. Kako izgleda? Je v bližini kakšen potapljaški center?

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno vam je Viganj poznan. Kako izgleda? Je v bližini kakšen potapljaški center?

Tu imaš enega, celo stran obstaja KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet na Rab....upam da letos večkrat kot lani :yea2: . Najprej me je mopika hecala pol me je pa še :cry: ena teta povozila ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet na Rab....upam da letos večkrat kot lani :yea2: . Najprej me je mopika hecala pol me je pa še :cry: ena teta povozila ...

:hmm: kašn je rab? tam sm bil kot mulc par dni, spomnim se sam ene grozne mivkaste plaže, z zeelooo doooolgo plitvino :SS:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lošinj- Nerezine- Bučanje. Vikend variante vsaj enkrat na mesec, al pa še kej več. ipd.

Če ima kdo od tuki namen dol bit naj se javi, da se spoznamo, prva runda moja :beer1:.

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kašn je rab? tam sm bil kot mulc par dni, spomnim se sam ene grozne mivkaste plaže, z zeelooo doooolgo plitvino :SS:

Ja ta grozna mivkasta plaža :SS je na drugi strani v Lopar-ju, tam tudi meni ni všeč. Jaz hodim v camp Padova3, tik pred mestom Rab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bom letos plaval v Maroku blizu mesta Melilla in na koncu surfal v Essaouira. Vmes se bom vozil po gorskih cestah na Atlasu in Sahari. Sanjsko!

Cena štiritedenskega križarjenja z motorjem je podobna kot bi šel v Egipt za en teden v dober hotel all inclusive ali štirinajst dni počitnic na hrvaški obali v apartmajčku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj! Jz tut še vedno upam da mi bo ratal sestavit finance za pot Francija, Andora, Španija, Portugalska, Gibraltar, Morroco in nazaj po isti poti. Cene raje ne bom primerjal z Tunarico v Istri ker me celo poletje v Tunarici pride le 1.200€ pavšalno+futr :naughty: Pa potem ostane mal več za balkanalije :yea2: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek pomoje Krk za prvi maj lepo za vikend z motorjem jaz pa žena. Potem pa bomo že videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želja je azurna obala. kolk se bo uresničl bomo pa vidl. z mopedm pa itak, sej drugač nemorem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas bo kakšen dan peljal v Crikvenico na glavno centralno plažo in ko vas bo najbolj tiščalo boste morda še ............ tole.

post-15465-126789710557_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!