Skoči na vsebino

Ko se preprosto userješ


Tetsuya

Priporočene objave

LP

A ste že bli kdaj v takšni situaciji, da ste se v določenem trenutku že vidli v trugi, pa se vam je po čudežu uspelo rešit, pol ste bli pa še nekaj kilometrov čist trdi in presrani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, z avtom. V ovinku iz Pohorja navzdol, na desni ni blo zaščitne ograje avto pa je nagnilo na desni kolesi, levi v zraku. Ne vem po kakem cudežu se je uspel postavit na vse štiri, ustavil sem se centimeter pred robom. Potem sem se dol vozo v drugi pa bremzal vsakih 5 metrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes u Guliverju.....sem proliv fasou.........pa sem kumi do skreta prnesu.....

Se hecam.....bil že večkrat....predvsem v avtomobilu in nikoli po lastni krivdi!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

danes u Guliverju.....sem proliv fasou.........pa sem kumi do skreta prnesu.....

Se hecam.....bil že večkrat....predvsem v avtomobilu in nikoli po lastni krivdi!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

A tist Guliver, k leži med Marnim in Rimskimi Toplicami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men to že zgodil v avtu. Najhujš je blo pa to, da je moje boljša 1/2 spala na sovoznikovem sedežu in je ravn takrat odprla oči - matr, pol sm jih poslušu še 1 mesec. Situacija je bla pa sledeča: vozm jest iz morja (okolica Knina) in naletim pred sabo na 3 čehe, ki so vozili skupaj. Pride lepa ravnina, pred mano frej in jest po gasu, prehitm ta prvega čeha, v tistm pa se mi nasprot mene začne približevat en tretji - jest se hočm umaknt lepo med 1. pa 2. čeha, a v tistem trenutko opazm, da je bla razdalja med njima 1/2 metra. Pol začnem gruntat kaj nej nardim, čeh pa se noče umaknt. Pol sm si pa reku: ku.. kar bo pa bo in sm sm pohodu kokr je šlo in sm se unmu izognu za ene 2 metra. Aja pa še to, k se je ta situacija dogajala, se mi je vse dogajanje čist upočasnilo, sploh me ni blo strah, temveč sm bil čist miren. Ko pa je zadeva minila, sm pa čist zašvicu, puls mi je ful narastu...

To je to.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:A tist Guliver, k leži med Marnim in Rimskimi Toplicami?

Al tist na Vilharjevi?

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja pa še nekaj...jaz in kolega se vozima po preplesani noči in dnevu iz morja domov, poberema še dve štoparki in šibamo po AC proti LJ. In ker sem bil proti večeru že res totalno utrujen (63 ur nespanja) sem na AC pri 190 za trenutek zadremal za volanom (drugi 3 so spali celi čas) in kmalu bi se zgodilo tisto najhujše...angel varuh me (nas) je taktat čuval, ko sem "milimeter" od leve ograje prišo k sebi in takoj ustavo na prvem počivališču. Nikol več ne vozim zaspan, rajši kje prespim al pa ustavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP..

Enkrat decembra nekje okrog IL.Bistrice divjamo po eni cesti ful v klanec,cesta je bila speljana po zelo strmem pobočju enega griba.. Iz ovinka grem počrez ven, in opazim, da se je en kos ceste vdrl.. Šlo je za centimetre.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEVEDA .... na rolarjih sem se spuscal po gmajni iz hriba, ko je nasproti prisel slepar s prikolico in smo se srecali ravno v uvinku. Na moji stranio ceste prepad, na drugi slepar, brzina pa nekje 50- 60 km na uro (za rolerje to ker neki pomen). Sem pri vsej brzini zapeljal na pesceno bankino (v ovinku) in po nakljucju ostal na kolesckih, pac me ni vrglo ven. Na dnu klanca sem se usedel v travo, da sem dobil barvo nazaj in se nehal trest, potem pa zadevo ponovil se enkrat in odsel domov.

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ga ni voznika da se mu neb to zgodl. Jest vozim zlo velik ponoč in dejansko noč ima svojo moč zato se je pazite! Enkrat na sredi nemčije, ura okrog 3 do 4 megla vozim 90 km/h 40t težek kamion. Mislite ampak 90 za kamion je ful. Komanda iz firme je bla, da morm zjutrej bit v SLO, po klancu dol je šlo tut 120. No da se vrnem. Ravnina 90 km/h glih že mau kinkam. Zapeljem v enem oblak megle naenkrat se predmano pojavi kamion sredi ceste brez žmigavcev samo pozicija je svetila pa še ta bolj slabo. Zagledal sem ga kva pa vem ene 30m predsabo. Še dons mi ni jasen kako sem prišel mem po desni al po levi a sem bremzov al kva. Sam vem da sem še do prvega parkinga šel pol pa ko jebe firmo, pa robo pa šefe, dol legu pa do jutra počil.

Fantje če ste zmatrani res ne preizkušat samga sebe, ker sploh neveš kdaj te zmanka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo že čudno ,če nebi to doživeli vsi po vrsti,glede na to kako se vozi pri nas.

Zvečer grem iz službe (z motorjem),je že mrak ko se peljem po Nemški cesti,ki je dokaj ravna in pregledna in tik pred menoj nasproti vozeča kolona avtomobilov in kar na enkrat začne en prehitevati in kljub temu, da je videl mojo luč, si ni premislil prehitevati,tako da je prehitevani avto zapeljal na bankino,ne vem če ga ni malo podrajsal prehitevajoči, ker ga je rinil v desno,ko je videl da ni moped,jaz pa sem po čudežu uspel ostati na asfaltu,to vem ,ker bi me mehka in navzdol nasuta bankina sigurno potegnila.Bil sem trd (v noge)še kar nekaj časa,ker če bi mogel ustaviti in obrniti, bi šel za njim in ga zbrcov k kanto.

Vozite z dolgimi lučmi .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

danes u Guliverju.....sem proliv fasou.........pa sem kumi do skreta prnesu.....

Se hecam.....bil že večkrat....predvsem v avtomobilu in nikoli po lastni krivdi!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

A tist Guliver, k leži med Marnim in Rimskimi Toplicami?

Ne ne.....za Bežigradom kamor hodimo na malco hahahahahahhaahhaa,pa je bil golaž malo bolj pikanten.

3x peče!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja...

enkrat sem se že videl na njivi... kake 3m pod cesto. Ovinek, pred mano kolega na ZZR1100, za mano pa ZXR 750... al pred mano... jest pa na 85 gepezeju... še dobr da sem prej zamenjal sprednjo gumo. Svašta kaj lahko delaš z gepezejem pa ostaneš živ...

Se peljem z gepezejem proti Vrhniki, nasproti kolona, ravnina pa iz moje desne pripelje na cesto avto pa hoče zavit v kolono nasprot... seveda se ustavi na mojem pasu. Jest pa 30m od njega pa ene 100 not.... Še dobr da je bla bankina dost široka...

Peljem po rožni dolini pa nasproti avto ki zapelje na moj pas... čista žlehtnoba... sam sem tud nucu pol ene 100m da mi je potegnl kaj se je zgodl, takrat je bil pa avto že daleč... Bom začel kol sabo na motorju vozit za take kretene.

Se peljem sončno nedeljo iz ljubelja proti KR, po zboru v AUT (bil sem žal z avtom), pa lep raven kos ceste, pred menoj avto, jest pa lih tolk brzine not da sem ga prehitel (ene 120-130), pa ko še nisem bil vzporedno zavije iz moje leve na cesto nasproti avto iz enega makadama... bolj pridirka kot pa kej druzga. Še pogledu ni če je na njegovi strani frej. No ja, prehitel sem do konca, kam je pa nasprotivozeči avto zginu pa ne vem... Ni blo fletn.

...pa še pa še... ampak še vseeno se je fino pelat...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

danes u Guliverju.....sem proliv fasou.........pa sem kumi do skreta prnesu.....

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Ha, ha, ha, kaj pa po Bežigradu hodiš! Tam sem jaz gor rasel, pa jih je takrat še marsikdo kaj fasal. Pa ne sam diareje!!

Pa še odg. na temo: Enkrat sem s fičo po strehi drgnil, na eni strani skale, na drugi pa tudi, samo da od ceste navpično navzdol. K ne/sreči smo blili tako prekurjeni, da smo se žele drug dan us..l, ko smo šli pogledat! Ja pa v petek, ko sem imel že opisani polet v zeleno, je bilo tudi zanimivo, predvsev ker sva z Orlo tik poleg telegrafke po luft frčala. Brrrr, jebat ga, k sreč še nikol polomljen, razen enkrat z biciklom, kar pa ne štejem.

Pazte se!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja izkušnja z avta. Sm se vozu po avtocesti proti Postojni mogoce res malo prehitro (števec 200 +). Pridem do odcepa za Logatec ko pred sabo zagledam kamion za njim pa avtobus in en avto ki avtobus prehiteva. Bil sem še precej oddaljen tako da nisem zmanjšal hitrosti. Nakar je avto prehitel avtobus se umaknu med avtobus in kamion in nato začel zavirati na voznem pasu, ker je idiot hotel zaviti na postajališče Lom. Jest s svojo vratolomno hitrostjo že skorej dohitim avtobus, ko se ta spomni da bi prehitel unga idiota z avtom pa še kamion ki je vozu odspredej. Ko mi je zapeljal na prehitevalni pas sm pohodu zavoro da se je ABS pr 200 + uklopu. Zaviram in lovim avto po celem cestišču ko hvala bogu avtobusar vidi kaj se odzadej dogaja in se umakne, ko je bil moj avto dobrih 0,5 m od njegove riti. Bil sem tok presran d sm do konca avtoceste po omejitvah vozu.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......skoraj vsak dan!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom se jaz povedal mojo izkusnjo z motorjem in lahko recem da me je motor resil. Ce bi bil z avtom je vprasanje ce bi dons tole pisal.

Torej se peljem iz Slov. Bistrice do Tepanj po stari cesti. Kdor se vozi ve, da je pred ravnino v Tepanjah iz Slovenske Bistrice v zadnjem ovinku omejitev 60 km/h. No in jaz se peljem lepo z motorjem (touring voznja, da ne bo pomote) in kaj zagledam ko pridem v ovinek. Eden se je spravljal z stranske ceste na glavno in eden iz glavne na stransko, ampak zanimivo je blo to da oni na glavni cesti nikakor ni pustil prednosti onemu iz stranske ceste kar bi jima verjetno zadevo zelo olajsalo.

Da se vrnem k zadevi. Jaz pridem v ovinek seveda rahlo nagnjen, in vse kar sem videl je blo kombi in avto napol na mojem pasu. Videl pa sem 0.5 m lufta vmes. Ker nisem mel casa bremzat sem samo pocilal ta luft in prisel vmes. Ce bi bil z avtom bi verjetno oba zrusil.

Potem sem se na Tepanjah ustavil, da sem se malo umiril, tresel sem pa do doma. Ne spomnim se ravno ce me ni en z skuterjem prehitel ko sem se peljal naprej domov.

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tetsuja na to se kar navad,več si na motorju večkrat maš tako situacijo,sploh ne bom naštevala ker lahko pišem par ur,lahko povem,da se mi to dogaja zaradi drugih voznikov,ki motoriste sploh ne jemlejo resno,in vozijo kot budale,zato zmeraj pazim bolj na druge kako vozjo kot nase in obnese se.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čist strinjam s tabo Sanda7. Mislim da za motoriste največjo nevarnost predstavljajo drugi udeleženci v prometu.

Je pa tud res, da če se pelješ 200 km/h te drugi vozniki težko opazijo in pravočasno ukrepajo ( izsiljevanje prednosti motoristu itd.).

Srečno in čim manj snovi za v to temo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tetsuya....od 0 km/h dalje te tezko opazijo - BTDT.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam eno zelo slabo izkušnjo z bivšo CBR-o. Se peljem po cesti, ki je navidez ravna in jo dobro poznam in pritiskam čez 200

pa pridem do enega blagega ovinka - skoraj ga ni, in me začne odnašat na drugo stran ceste. Pa bi blo vse ok, če ne bi nasproti pripeljal

nekdo z golfom, ki se mi je na mojo srečo umaknil na bankino.

Presran sem bil pa tolk, da sem se pripeljal domov in poklical v oglasnik - prodal prvemu, ki je prišel.

Čez eno leto, ko sem malo pozabil pa sem spet nabavu zverino.

tut najboljšim se dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, vem da si na motorju tud pri majhni hitrosti slabo viden, ampak 200 km/h sem dal sam za primer, ker nekateri res fejst norijo, pol pa pričakujejo da so vsi vozniki tako pozorni, da gledajo v vzvratna ogledala, da trikrat pogledajo preden zavijejo na glavno cesto...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!