Skoči na vsebino

Ko se preprosto userješ


Tetsuya

Priporočene objave

Tatsuja jst se čist strinjam z teboj,zakaj ne prideš nič na 3M,jaz pa Seba sva doskrat tam.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz pričakujem da bodo tolerantni do mene tudi pri 270 na uro.

ma kaj to pričakujem že pri 368,3kmh,če padem dol s triglava

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je glih taka tema bi pajaz povedal kaj dela en moj kolega na FZR1000.Se peljeva po avtocesti Iv.gorica-Ljubljana malo cik cak med avtomobili ,nakar se pa možakarju utrga in ga žge od vznožja Višnjegorca pa do izvoza za motel Grosuplje po odstavnem pasu u iber( 280 ).Ne rečem da je prazna cesta,prometa je bilo u iber.Jebem ti sunce sem si reku,ta je pa malo prehuda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se dostikrat med vikendi peljem na tej lokaciji pa še nisem imel te sreče da pi kaj padlo mim mene

Motorji YAMAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tetsuya:

3M pomeni tromostovje

OLP = Old London Pub

...pa še neki imajo!

Mislim ne, človk ki ni iz LJ (like me kko nej ve kaj so vse te kratice. V bistvu sm čaku da se bo en upal vprašat da ne bi jest izpadu butl. Pol je pa ratalo tko da sem nekje SLUČAJNO slišu...

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

hm tud ene par

ena prijetna je bla v enih rovtih sm se pelal ene 30 po neki ozki cesti pa neki poknal v motorju pogledam dol v tistem pa pržge en z kombijem pa nasrečo odreagiru pa me obfuru pri tem skor se prevrgu kr je bil ob cesti kr klanec

druga prijetna ko sm se pelal iz veleja proti polzeli pelal po eni ravnini ene 100 pa tak rahl klanec

pol na konc pa gre cesta dol in pol je srednji ovinek fora je bla da je bil asfalt čist fuč umes ga sploh ni blo pa šudr js sm pa začel bremzat na vrhu klanca ko sm vidu ovinek nekod sm pol zbremzu mal pred koncem ceste skor sm šov v grmovje in če bi v tistem kir nasprot prpelu se nebi fajn končal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm tud ene par

ena prijetna je bla v enih rovtih sm se pelal ene 30 po neki ozki cesti pa neki poknal v motorju pogledam dol v tistem pa pržge en z kombijem pa nasrečo odreagiru pa me obfuru pri tem skor se prevrgu kr je bil ob cesti kr klanec

druga prijetna ko sm se pelal iz veleja proti polzeli pelal po eni ravnini ene 100 pa tak rahl klanec

pol na konc pa gre cesta dol in pol je srednji ovinek fora je bla da je bil asfalt čist fuč umes ga sploh ni blo pa šudr js sm pa začel bremzat na vrhu klanca ko sm vidu ovinek nekod sm pol zbremzu mal pred koncem ceste skor sm šov v grmovje in če bi v tistem kir nasprot prpelu se nebi fajn končal

Ej a si ti špricu slovenščino,ker te popolnoma nič ne razumem. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a si ti špricu slovenščino,ker te popolnoma nič ne razumem. :blink:

use se zastop (js sm glih tko špricu :whistle: ), sam s tapravga konca moreš bit

po lokalni iz zagorja v trbovle (slačnk) sm prehtevu avtobus, nasprot je pa ta drug avtobus prpelu, blis je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesta kaj, vidva? Če hočeta, da vaju kdo kaj razume, poskusita pisati v vsaj približnem slovenskem jeziku... Kam pa pridemo, če bi vsi tako pisali? Pa malo ločil in velikih začetnic uporabljat. Sem namreč bral vajine poste, prišel do pol, pa odnehal, ker nisem več vedel za kaj se gre.

Drogači sn se pa jes tut pelal grta po vonih ridah pa me je en bidar šov prehitevat kr črez polno špuro tota čris... Sta razumela, kaj sem zdaj napisal? Verjetno ne,- vidita, to sem vama hotel povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si se tud vozu po nekih rovtih pa te je en debil prehteu čez pouno črto B)

use se da če se potrudiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, odneham,- nisi razumel namena sporočila. Pa čisto dobronamerno je bilo napisano. Saj čez leta boš verjetno sam od sebe začel pisati vsem razumljive poste. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fossil sem ti rekel da ne špricat slovenštine.Bez heca,včasih težko razumeš bistvo,narečij je preveč. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mi2 s fantom sva imela eno tako srečo...

se peljeva od košnice proti polulam (relacija laško - celje) z avtom. tam je ravnina in je omejitev 90 km/h. pred nama ni bilo nikogar, nasproti pa kolona vozil. gledava enega norca, ki prehiteva kolono. naju zagleda in se umakne. vse lepo in prav, ko se ne bi spet odločil, da bo prehiteval... in gre prehitevat tik pred nama. tistega, ki je prehiteval, se je umaknil na bankino, midva čisto do odbojne ograje + ABS, on pa kot da ni nič, vmes med nami in gasa naprej... takrat nama ni bilo vseeno. tudi če je bila potem še naprej omejitev 90 km/h, se mi2 nisva peljala več kot 60 km/h. saj ne, da sem se tresla... celo srce bi mi ven padel, če ne bi imela tako debele kože.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še za enkrat sem se spomnila....

se peljem s sestro zvečer po temi domov od ome (z avtom - vozim jaz). se pripeljeva do ovinkov med lokarjami in šentjurjem. gledem na cesto in vidim, kako se premikajo lučke čez ovinke. bila je samo ena, tako da sem sklepala, da je od motorja. nakar začnem zavirat, ker so se mi vedno bolj približevale. kar naenkrat pa lučka zgine. meni začne razbijat srce, sestra pa reče... da ne boš mislila... tudi jaz sem videla to luč. nakar gledava levo in desno in nikjer nikogar. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi jaz sem videla to luč. nakar gledava levo in desno in nikjer nikogar. :blink:

...twilight zone? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar naenkrat pa lučka zgine... tudi jaz sem videla to luč. nakar gledava levo in desno in nikjer nikogar. :blink:

kaj pa zvok? nada?!? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvoka ni bilo. :unsure:

in to se je zgodil po kokih kozarcih/steklenicah vodke :evilgrin:

čudn, če bi biu zvok bi se še dalo nekak razložt..

zdej pa resno....kok kozarcev/steklenic vodke :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvoka ni bilo. :unsure:

:alien1: I knew it! Aliens do ride bikes!!! :alien1:

:lol1:

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvoka ni bilo. :unsure:

Ne verjamem, nekaj je moralo bit.Pss, pa mal je zadišalo. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!