Skoči na vsebino

Ko se preprosto userješ


Tetsuya

Priporočene objave

Če ne bi živeli v Sloveniji, bi bile take teme večinoma prazne. Na srečo.

Doživel sem veliko bližnjih srečanj, ampak eno me je pa res pripravilo do šoka.

Enkrat sem se peljal po Vodnikovi; okoli 22:00 je bila ura. Bil sem z avtom, namenjen na Samovo. Ko sem imel zeleno luč, sem kot nalašč malo počakal in počasi speljal. Imel sem eno dobro muziko, pa se mi ni "divjalo". Ko sem bil na sredini križišča, z moje leve pridrvi rumeni Kangoo, ene 80 km/h in zgreši moj sprednji del za dober meter. Ne vem, kako lahko kdo pelje direktno v rdečo in s tako hitrostjo, ampak če ne bi bil otrpel, bi šel za njim in ga spravil v črno kroniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto Vodnikova, križišče pri "franciju"...ista situacija...od celovške je sekal Vodnikovo...ne vem kater avto je bil, menda Honda..nisem ziher... 100 km/h+...v rdečo...za nekaj cm me je zgrešil idiot...ne zna ciljat mongo bongo (mongloid)... :headbang: A je to kak nov šport v Ljubljani..Naciljaj in zadeni...? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja! Prvega septembra lani (oz. prvi šolski dan). Jst in moj sošolc na (valda) mojem motorju nekje iz rovt (ja Rovt) proti logatcu... Ovinek v levo. Mal sem ga precenil in šel ene 80 km/h skozi. Mimo kamnite :klicaj: ograje je šlo ene 20 cm. Sošolc je reku da sm pol ene 3 sekunde sam z glavo majal. Še zdej mi ni jasno kako je šlo to skozi. Nagnil sem se..... waw. Sploh ne vem koliko. Več kot sem se kadar koli prej. Če ni bil gdo takrat z mano pol ne vem... O:-)

P.S.: In ja.... Šele ko sm domov pršu sm se zavedu kaj bi lahko bilo in se res USRAU!

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden se peljeva z mojo na morje. Malo naprej od Rijeke (Bakar) je bla fulll gužva in pač vozim po sredini in se prebivam mimo. Pa res sem peljal tko bolj na zihr....ko kar naenkrat priletita 2 motorista za mano (en PO, en KP(sežana)) .

Sta pršla tko hitro, da jih sploh nisem videl ali slišal. Pol pa da prvi malo bolj po gasu tko da mašina zatuli.......ko je to zarohnelo....jst sem se skor usral....sem kr začel malo vijugat po cesti, ker sploh nisem vedel kaj se dogaja... :unsure: :unsure: :unsure:

kriza....

Popravljeno . Popravil bborutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz večinoma, ko se vozim po slovenjskih cestah :headbang: sem zmeraj posran... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa rada bi videla tega frajerja, ki nekej seronje omenja. zih kšn, k vozi kot nonica po predpisih 100% in ima potenciale jasnovidnosti saj v vsakem trenutku ve, kaj oz.kašn bebo za volanm ga čaka za ovinkom alpa na cesti nasploh. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

in pol verjamemo še u velikonočnga zajčka, vijolčne krave na pašnikh, pa božička in še kj bi se najdl... :devil:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz večinoma, ko se vozim po slovenjskih cestah :headbang: sem zmeraj posran... :evilgrin:

Se je treba zapeljat v Avstrijo,pa ne bo noben posran... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je treba zapeljat v Avstrijo,pa ne bo noben posran... :grim

ene parkrat - predvsem u zgodnjih jutranjih urah se tud v prelepi avstriji svašta najde na cestah.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je treba zapeljat v Avstrijo,pa ne bo noben posran... :grim

Ja tm je pa vse idealno in komaj čakajo da pridemo,pa WC-eji so tud pripravljeni:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tole berem me res srat pritisne,namreč na motorju se res nesmeš vstrašiti,to je nekaj najslabšega in ponavadi reagiraš napačno.Namreč tudi ko si že vpleten v nesrečo ali padec se nesmeš vstrašit ampak misli kako in kaj je za tebe najbolje namreč imaš velikokrat precej časa na žalost -ne vedno.To pišem iz izkušenj imel sem jih že kar par,eno pri ca 100Km/h ostale pa pri manjših hitrostih.Da bi se vstrašil mimoidočih to se mi nezgodi kajti eno oko je vedno na vzvratnem ogledalu in ko mi je nekdo odzadaj,odvisno od raspoloženja in ceste pospešim ali mu dam desni žmigavec -danes Nm Jesenice in nazaj sem moral parkrat pospešit na 260Km/h enkrat mimo škatle za radar upam,da je bla prazna saj imajo samo tri ali 4 aparature škatelj pa 16.

Ps;v primiru,da si se izognil morebitni nesreči se zahvali onmu gor,če v njega verjameš in hitro pozabi kar se je zgodilo,ne pa se sekirat in nekoga lovit in mu grozit,to v prometu nepelje nikamor namreč vsak,da lahko roko na srce in prizna,da je tudi sam že kdaj v prometu naredil kakšno pi...rijo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je treba zapeljat v Avstrijo,pa ne bo noben posran... :grim

Če je pa tako daleč... :krneki: danes bo spet teklo za menoj... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa rada bi videla tega frajerja, ki nekej seronje omenja. zih kšn, k vozi kot nonica po predpisih 100% in ima potenciale jasnovidnosti saj v vsakem trenutku ve, kaj oz.kašn bebo za volanm ga čaka za ovinkom alpa na cesti nasploh. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

in pol verjamemo še u velikonočnga zajčka, vijolčne krave na pašnikh, pa božička in še kj bi se najdl... :devil:

Pa kaj zej ti hočeš rečt,da ni zajčka in Božička? :eek: Milka krav tut ne? :eek: Ooooooooo! :cry:

Zakaj sploh še živim??? :P :slap: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre ful na tiča ko se pelješ lepo 90 po regionalni cesti, čist nič prepočas, a kar naenkrat pol metra od tebe prpiči ena alfa, audi, bmw, vsaj 150 v ovinku. nimaš niti cajta da bi ga v špegu vidu, kaj šele kj druzga. samo zarohni nekej, pol jo pa vidš že daleč spredej. Takim kretenom bi jest čist počas dlake z jajc pulu, vsako posebej. Pizda jim materna, da ogroža mene, pa sebe čist za brezveze, da dokaže, da je hitrejši. ko v vrtcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre ful na tiča ko se pelješ lepo 90 po regionalni cesti, čist nič prepočas, a kar naenkrat pol metra od tebe prpiči ena alfa, audi, bmw, vsaj 150 v ovinku. nimaš niti cajta da bi ga v špegu vidu, kaj šele kj druzga. samo zarohni nekej, pol jo pa vidš že daleč spredej. Takim kretenom bi jest čist počas dlake z jajc pulu, vsako posebej. Pizda jim materna, da ogroža mene, pa sebe čist za brezveze, da dokaže, da je hitrejši. ko v vrtcu.

to je tist manjvrednostni kompleks pred tabo... revček se boji, da bi ga prehitu, če bi preveč počas prpelu mimo tebe... drugače pa ja... ne samo dlačice, še kaj drugega bi mi odtrgala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa ja... ne samo dlačice, še kaj drugega bi mi odtrgala :evilgrin:

kot moški del populacije mi je ta izjava boleča :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot moški del populacije mi je ta izjava boleča :eek:

naj te ne boli, ker ni tebi namenjena... drugače pa naj bo boleče za vse tiste norce, ki nas ogrožajo na cesti :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motogirl,tebe se je pa za bat! A kar odtrgala bi mu...? Hudo!!!!! :whistle:

Kaj,če pa avto vozi baba? Kaj bi njej nardila?

Popravljeno . Popravil KARAMBOLA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj te ne boli, ker ni tebi namenjena... drugače pa naj bo boleče za vse tiste norce, ki nas ogrožajo na cesti :evilgrin:

na žalost mam svoje temne dneve, katerih je res vse manj (a to pomen da odraščam?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motogirl,tebe se je pa za bat! A kar odtrgala bi mu...? Hudo!!!!! :whistle:

Kaj,če pa avto vozi baba? Kaj bi njej nardila?

kdor si zasluži, si pač zasluži :evilgrin: redko katera ženska tako divje vozi,

ampak za vsakega se vzgojna kazen najde :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!