Skoči na vsebino

Ko se preprosto userješ


Tetsuya

Priporočene objave

na žalost mam svoje temne dneve, katerih je res vse manj (a to pomen da odraščam?)

saj jih ima (al pa jih je imel) vsak kdaj (seveda v različnih oblikah) ... to pomeni, da postajaš odgovornejši :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jih ima (al pa jih je imel) vsak kdaj (seveda v različnih oblikah) ... to pomeni, da postajaš odgovornejši :naughty:

Na prejšnje vprašanje nisi pravilno odgovorila namreč moškemu ga ne odtrgajo ampak mu ga odbijejo ženski pa zabije-jo !!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnje vprašanje nisi pravilno odgovorila namreč moškemu ga ne odtrgajo ampak mu ga odbijejo ženski pa zabije-jo !!!!!!!!

kaj me briga splošna praksa... jaz vem, kaj bi mu jaz naredila, če bi se mi to zgodilo in bi po naključju še preživela :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre ful na tiča ko se pelješ lepo 90 po regionalni cesti, čist nič prepočas, a kar naenkrat pol metra od tebe prpiči ena alfa, audi, bmw, vsaj 150 v ovinku. nimaš niti cajta da bi ga v špegu vidu, kaj šele kj druzga. samo zarohni nekej, pol jo pa vidš že daleč spredej. Takim kretenom bi jest čist počas dlake z jajc pulu, vsako posebej. Pizda jim materna, da ogroža mene, pa sebe čist za brezveze, da dokaže, da je hitrejši. ko v vrtcu.

če cesta omogoča več kot valjenje z supersonično hitrostjo 90 km/h se ne čudit če te kdo prehiti. mene je tudi to soboto razpizdil en avstrijski dopustnik na nekem GS bmw-ju ko se je valil od kočevja proti brodu z 90 ali manj, meni pa se je z družino mudilo na piknik pa še klel sem v avtu ker nisem z motorjem na tako lepi cesti. in je lepo šel enoprostorec z 150 mimo te premične ovire :whistle:

tako kot nebi smeli avtomobilisti pizdit nad motoristi če padejo mimo, tako se ti ne čudi če te kdo prehiti ko ti opazuješ rože, tudi avti grejo več kot 90 veš in včasih se tudi z avtom da vsaj malo uživat v ovinkih!?! :krneki:

PS: če pa se slučajno znajdem na lepi cesti v bmw-ju (avtu) znam kar nekaj takih opazovalcev okolice prehitet, pa ne ker bi imel manjvrednostni kompleks, ampak ker enostavno se rad vozim ne pa gledam če bom kje štiriperesno deteljico najdel. torej če te prehitim kdaj nimam kompleksov, samo prepočasen si mi :evilgrin:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj zej ti hočeš rečt,da ni zajčka in Božička? :eek: Milka krav tut ne? :eek: Ooooooooo! :cry:

Zakaj sploh še živim??? :P :slap: :hmm:

ja to, da maš motorčk, ane :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre ful na tiča ko se pelješ lepo 90 po regionalni cesti, čist nič prepočas, a kar naenkrat pol metra od tebe prpiči ena alfa, audi, bmw, vsaj 150 v ovinku. nimaš niti cajta da bi ga v špegu vidu, kaj šele kj druzga. samo zarohni nekej, pol jo pa vidš že daleč spredej. Takim kretenom bi jest čist počas dlake z jajc pulu, vsako posebej. Pizda jim materna, da ogroža mene, pa sebe čist za brezveze, da dokaže, da je hitrejši. ko v vrtcu.

[/quote

ma pusti te bedake.... lih dons mje en z registracijo hermagorja pa itak da obvezno audijem, prou fajn pizdarje počenou... no ja tolk o treznih austrijskih šoferjih...

pa jest sploh ne vem, kje vi vozte, da u austrij še nkol niste narajmal kj tazga. to da pa u soboto pa nedelo večina domačinou voz usaj 10 čez omejitev- hvalabogu, člouk usej normaln loh voz- je pa itak stalnca...

pismo....- zej ste me uparanojl- očitno mn cagar narobe kaže, k usi tko izpevate preljubo austrijo, pa njihove striktnev vožnje. hi.hi...

ajdi- sončka usm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY se strinjam s tabo. Valda prehiti, če cesta to omogča, če se ti zdi da moraš, če ti avto/motor omogoča. daj. sam to naredi kulturno kot en normaln človek. Magar 150 na uro, sam NE SE PELJAT POL METRA OD MENE. :headbang: človek naredi največje pizdarije ko se ustraši. :slap: :headbang:

jest se velikrat bolj počasi peljem, ker mi je pač taka vožnja v užitek pa tud izkušnje šele nabiram. ni se mi problem peljat tudi v koloni (če le ne stoji). če vidim nekoga da se mu mudi pa al je z avtom al z motorjem, koj k je prilka se umaknem mu pomaham in naj gre mimo. skratka ni mi treba bit povsod prvi, tako kot nekaterim... :hmm:

Popravljeno . Popravil traktor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY se strinjam s tabo. Valda prehiti, če cesta to omogča, če se ti zdi da moraš, če ti avto/motor omogoča. daj. sam to naredi kulturno kot en normaln človek. Magar 150 na uro, sam NE SE PELJAT POL METRA OD MENE. :headbang: človek naredi največje pizdarije ko se ustraši. :slap: :headbang:

jest se velikrat bolj počasi peljem, ker mi je pač taka vožnja v užitek pa tud izkušnje šele nabiram. ni se mi problem peljat tudi v koloni (če le ne stoji). če vidim nekoga da se mu mudi pa al je z avtom al z motorjem, koj k je prilka se umaknem mu pomaham in naj gre mimo. skratka ni mi treba bit povsod prvi, tako kot nekaterim... :hmm:

kaj boš rekel, da ga nikol tud mal ne prtisneš? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čej frej cesta, pa dobra cesta seveda da ga poženem v dir... :) ampak s pametjo sem le še začetnik

mogoč se je prejšni odgovor res slišal kot da sem O:-) . nisem, saj ni nihče. sam pa spoštujem ostale voznike in bi bilo lepo če bi tudi oni mene. z besedo počasi nisem mel v mislih neko nedeljsko penzjonistično vožnjo, ampak normalno po omejitvah +/- 10km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!