Skoči na vsebino

Kamniški Jermen 2006


kasti

Priporočene objave

Priznam, da mi je res žal, da letošnjih jermenarjev ne bom videl... :cry: No ja, pa drugo leto... :OK: Dobro se borite... lanska dirka je bila super!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še utrinek s snemanja, kjer se s Kastijem sliniva ob prelepi voditeljici Jeleni :wub:

:eek:

Ok, vidim da se okus za lepoto mo;no raylikuje. Jeleni mi je ea najbolj antipaticnih voditeljic kdajkoli.

..u pišuka,.. tole bi blo pa zame tut,... sam ne vem če bom mel že mojga jermenarja zrihtanga do takrat, morm dat še skromirat neki delov,.. pa feltne prešpriklat, pa sestavt......... jebenti, škoda k mi nau ratal :angry2:

Ja dej spedeni pa mene v ekipo vzem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Prispevek oddaje E+ (kanal A) o jermenarjih, lahko najdete TUKAJ (takoj po prispevku Waldorfske šole :blush: )

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še utrinek s snemanja, kjer se s Kastijem sliniva ob prelepi voditeljici Jeleni :wub:

pa kaj si ji to z roko po žagarjevem grabnu šetal ? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se mi zdi, da nimamo konkurence :P

Se mi zdi da res ne bo nobenega tako počasnega kot mi :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da res ne bo nobenega tako počasnega kot mi :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

sej imajo za zadnjo ekipo tud nagrado! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagrade so pa prav GORENJSKE. :(

Organizatorji bi se lahko bolj potrudili.

Res je, da je vse bolj za hec ampak fajn je, če je tudi nagrada lepa.

No ja sam da bo ZUR. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagrade so pa prav GORENJSKE. :(

Organizatorji bi se lahko bolj potrudili.

Res je, da je vse bolj za hec ampak fajn je, če je tudi nagrada lepa.

No ja sam da bo ZUR. :worship:

joooj, ti... malo preveč F1 gledaš! :grrr

nagrade so fenomenalne za slovenski prostor...

sem vidla ko so kalibri kot npr. Jelen v MX državno prvenstvo dobivali Glitzi gobice.... in Štern zadnjič tangice :eek: ... mislim... res me čudi da ni več bab v moto-športih...

svaka vam čast MK Kamnik,... res ste se potrudli :OK:

upam da se bodo tako potrudili tudi drugi organizatorji... da ne bodo naši slovenski motociklistični asi domov hodli posodo pomivat z nagradami za prvo mesto!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagrade so pa prav GORENJSKE. :(

Organizatorji bi se lahko bolj potrudili.

Res je, da je vse bolj za hec ampak fajn je, če je tudi nagrada lepa.

No ja sam da bo ZUR. :worship:

No, mogoče nagrade res niso na nivoju F1 ali GP, je pa nagradni sklad v višini 150.000,00 tolarjev kar primeren za dirko Jermenarjev, a se ti ne zdi? :hmm:

Fak ej mašina ne vžge :(

Kwa ga pa serje? A ti loh kej pomagamo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a bo kej za spit na uni strani Č`rnivca :?

Če ne, me nau :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a bo kej za spit na uni strani Č`rnivca :?

Če ne, me nau :grrr

Ofkors, nobenega ne bomo lačnega pa žejnega pustili... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofkors, nobenega ne bomo lačnega pa žejnega pustili... :OK:

pridem :grim :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak ej mašina ne vžge :(

pa mi smo se samo hecali :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje... vsem skupej najlepša hvala za tak prijeten dan. :OK: :OK: :OK: Ga nebi mogli bolše izkoristit. Tko da se za naslednje leto spet vidmo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamničani vsa čast za lepo organizirano prireditev in BOGATE nagrade.

No nam je šlo pa takole. glede na to da smo motor prvič zalaufali včeraj ob 10. uri nam je prvo polovico dirke šlo dobro saj smo vozili na 4. mestu nato pa je začel nagajati motor in sledili so postanki v boksih pri katerih smo izgubili 30 krogov.Ko je Batzajla ugotovil napako (bil je kriv en kurčev zračni filter ki nam ga je potem posodil Drekavac :OK: ki se mu NAJLEPŠE ZAHVALJUJEM :OK: za pomoč) je dirka do konca potekala brez težav.No nekaj porodnih problemčkov še je ki pa jih bomo do nasledne (upam da še letos) dirke odpravili.

Zelo sem vesel da je bila dirka fer in brez kakšnih problemov in hudih besed. :OK: :OK: :OK: :OK:

No dirko smo končali na zadnjem mestu vendar domov smo odšli veseli in zadovoljni saj smo bili nagrajeni za NAJBOLJ SIMPATIČNO EKIPO

ORGANIZATORJI IN SOTEKMOVALCI ŠE ENKRAT HVALA ZA LEPO PREŽIVET DAN

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni::grupni:

lp

RDEČI PETELINI

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dirka je odlično uspela, celo vreme je zdržalo, predvsem pa je bil opazen ogromen napredek, kar se tiče upoštevanja pravil... :thumbupcool: ...vse pohvale... :thumbupcool:

Hvala vsem, tako tekmovalcem kot gledalcem... :aleluja:

Pa še neuradni rezultati:

1. Hitri in drzni

2. Savinjčani

3. Rajcing tim

4. XY team

5. Hitra Laura

6. Rdeči petelini

Godfather, Batzajla in Brdaus, carji ste... :worship: ...škoda za vso smolo z mopedom, ampak sem prepričan da bo že na naslednji dirki čist drugačna slika. Matr, kako peljete vsi trije - to vse ruži pa ropota po tleh, se vozte skor po ušesih :xx: ... :OK:

Prav veselim se že naslednje dirke... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Godfather, Batzajla in Brdaus, carji ste... :worship: ...škoda za vso smolo z mopedom, ampak sem prepričan da bo že na naslednji dirki čist drugačna slika. Matr, kako peljete vsi trije - to vse ruži pa ropota po tleh, se vozte skor po ušesih :xx: ... :OK:

Prav veselim se že naslednje dirke... :OK:

Najlepše hvala mi smo se maksimalno zabaval in uživali . :OK: :OK: :OK:

Vidim da smo naredili dober vtis na sotekmovalce in gledalce sem prav vesel :worship:

Jaz komaj čakam naslednje dirke upam da jo naredite še eno letos tam v septembru ali oktobru

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bilo fajn! :OK:

Kot organizator sem najbolj vesel, da nam je vreme služilo, kot tekmovalec pa, da ni bilo prerivanj in zelo malo padcev.

Za napeto vzdušje na dirki sta poskrbeli ekpi Hitrih in drznih in Savinjčani, proti koncu pa tudi Brdavs iz ekipe Rdeči petelini, ki je proti koncu dirke našel svoj ritem in prehiteval (ali pa vsaj skušal) vse kar ja bilo pred njim. BRAVO za izkazno borbenost.

HVALA tekmovalcem in gledalcem, upam pa,

da se naslednje leto (če ne že prej) vidimo na podobni dirkaški zabavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!