Skoči na vsebino

Problemi na cestnini


Sanda7

Priporočene objave

Je kdo od vas, ki imate težave (tudi na cestnini), poskusil prilepiti "čepek" oz. nosilec ABC tablice na šajbo in obesiti kartico nanj? Enkrat samkrat nisem imel problema, da me ne bi registriralo na ABC stezi;

@Kruse, nisem svetnik ampak takemu izogibanju cestnine jaz rečem kraja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so te budale od DARSa spet totalno pozabili na motoriste... no kasiranje motoristom jim gre pa le vredu. :BUA:

Je pa meni zadnjič avtomat brez zadrškov izročil pildek. :)

Tako, tako :( In cenovno zasedaš isto mesto kot osebni avtomobil, le da je obremenitev cestišča s težo vozila več kot 5 krat večja kot pri osebnem avtomobilu.

ABC sicer reši nekatere zaplete pri cestninjenju. Sam si izposodim tablico iz katerega od domačih avtomobilov in si jo zataknem za rokavico (nimam vetrobrana). Funkcionira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisem svetnik ampak takemu izogibanju cestnine jaz rečem kraja.

Jaz pa dobro delo! :grim

Kot neke sorte Robin Hood, denarja ne daš bogatemu (Dars), ampak revežu (najbližjemu gostilničarju v zameno za pir).

Lahko pa seveda tudi obratno, čeprav si potem bolj Superhik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa dobro delo! :grim

Kot neke sorte Robin Hood, denarja ne daš bogatemu (Dars), ampak revežu (najbližjemu gostilničarju v zameno za pir).

Lahko pa seveda tudi obratno, čeprav si potem bolj Superhik.

Bojkotirajmo DARS! Sami so krivi, kaj pa postavljajo take nesorazmerne cene med vozili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tile listki so moja vsakokratna težava na cestninski v ZG...vedno mora pricapljati kaki stric, da mi ga izroči...kar pa seveda zna trajati.... :wacko:

Sploh je zanimivo zdajle med glavno turistično sezono, ko se za mano nabere lepa kolona avtomobilistov; še dobro, da ne slišim vseh besed, ki so mi namenjene... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....In cenovno zasedaš isto mesto kot osebni avtomobil, le da je obremenitev cestišča s težo vozila več kot 5 krat večja kot pri osebnem avtomobilu.....

A ni fajn vozit težke motorje ?

Je kdo od vas, ki imate težave (tudi na cestnini), poskusil prilepiti "čepek" oz. nosilec ABC tablice na šajbo in obesiti kartico nanj?

To imamo vsi, le da je karta Piatnikova (Ace of Spades).

ETC : Electronic Toll Collection

ABC : Avtomatsko Bobiranje Cestnine ? Avtocesta Brez Cenika ? Aborted Babies Cry ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ABC : Avtomatsko Bobiranje Cestnine ? Avtocesta Brez Cenika ? Aborted Babies Cry ?

Agnostics Bully Christ? :hmm: :)

Anti Bitch Corp.? :eek:

Avantgarde Brings Cretins? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno ko je govora o cestnini se spomnim na države brez cestnine in na tiste z vinjetami in na naš ODERUŠKI DARS.Naprimer vinjeta v Švici celoletna 50 SFR to je ca 7500 Sit.V švici dela en izučen delavec točno dve uri.Zdaj pa si lahko vsak sam izračuna kakšni OSLI smo in koliko vsak dela za cestnino sploh,če se malo več vozi-moje mnenje je da bi morali sploh BOJKOTIRAT vožnjo po avtocesti-največji problem bo nam trapastim Dolenjčkom,ker so nam povozili obstoječo cesto BRATSTVA IN JEDINSTVA in nimamo obvozne ceste razen preko Žužemberka (okoli rit v žep)TO NAM JE DARILO OD NAŠIH PREDSTAVNIKOV V PARLAMENTU!!!!!!!!!!!!!! :devil: :devil: :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nas pripelje pet motoristov na cestninsko. pa, da ne bi vsi vlekli rokavice dol pa denarnice ven se odločim, da plačam cestnino, kar za vse. rampa se dvigne. vprašam, če lahko gremo. možakar reče da. spelje prvi, jaz za njim in mi pade rampa pred motor. :eek: odlomim rampo, špegu in šipco. :wacko:

gremo nazaj do možakarja. ste rekel, da gremo lahko naprej? sem. samo sem mislil, da vsak posebej. žal misli pa res ne znam brati. :hmm:

zato sem moral škodo poravnati sam in sem lahko vesel, da me ni še z motorja dol vrglo.

pozabil sem omeniti, da se je to zgodilo pri naših južnih sosedih v lepi naši :angry:

naučite se nekaj na tujih napakah. tokrat moji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zdej en dan sem šla zopet na vrhniki na AC in kot ponavadi mi ni hotelo dat listka,res da ga vrže ven za sekundo dve ko se pripeljem ampak ga hitro potegne nazaj not in jz veselo tolčem po knofu,čes čas mi ga le pomoli avtomat ga pograbim in se odpeljem naprej,na poti do naslednje mitnice premišlujem,kako zajebat ta avtomat,porodi se mi ena idejca in ne glih zihr da bo ratala,se nazaj grede iz principam peljem po AC,spustim kolono pred seboj tako da imam veliko placa ko se pripeljem nekaj metrov do avtomata vržem v prosti tek oz v ler in se počas pripeljem z iztegnjeno roko listek mi pomoli in ga hoče že potegnit nazaj ko ga zmagovalno zagrabim :OK: vsa vesela in nasmejana se odpeljem naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni na vrhniki nikoli ne da listka,stvar rešim primitivno s trkanjem oz.tolčenjem po šipi poleg avtomata.In povem vam,še nikoli nisem bil razočaran.Na LJ-zahod mi pa vedno izroči piltek.

Ja je hudič ko si pripravljen plačevati pa ti ne pustijo(tako nekako;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam na Vrhniki probleme s temi avtomati. Ravno danes avtomat kar ni in ni hotel dat listka, tako da je potem prišel uslužbenec in mi on dal listek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!