Skoči na vsebino

Kako pobarvati gumo


Original-One

Priporočene objave

Nisem vedel kam naj napišem, pa sem kar sem..

Danes, ker je bil dež in se nisem mogel voziti, sem se malo igral in sicer sem "pobarval" napise na gumah s nekakšnim flomastrom(naj bi bil namenjen tovrstnem barvanju na avtomobilih, vendar je zadevo zelo podobna ediksu)..potem ko sem to vse naredil sem začel malo razmišljati in prišel do dvoma, da bi to lahko kaj škodlo ko bi se peljal čez ovinke(bolj športno seveda :D ) povejte mi ali to lahko upliva (recimo da ti zdrsne guma? ) jst mislm da ne, vendar bi se vseeno rad prepričal

stvar zgleda takole

[attachmentid=70773]

[attachmentid=70773]

med napisom in koncem profila je ziher par milimetrov

post-9355-1148506169_thumb.jpg

post-9355-1148506239_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... povejte mi ali to lahko upliva (recimo da ti zdrsne guma? ) jst mislm da ne, vendar bi se vseeno rad prepričal

:lol1: :lol1: :lol1: Pa čaki mal, poba.... A ti juhco ješ z žlico, obrnjeno navzdol??? :lol1: :lol1:

Ti se kr voz okol, tale napis te ne bo prou ovirou.... Matr, majo eni cajta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da bi to lahko kaj škodlo ko bi se peljal čez ovinke(bolj športno seveda :D ) povejte mi ali to lahko upliva (recimo da ti zdrsne guma? ) jst mislm da ne, vendar bi se vseeno rad prepričal

Če ti uspe peljat po napisu, ti častim pivo - ah ne.....recimo kr gajbo :) :grim :whistle: :slap:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Načeloma sm bl mislu, če ti lahko to kej gumo zjebe, razpoka??kaj jst vem.. aja pa raj vprašam, čeprov sm vedu da se po tem napisu nebom vozu ane.. vprašati ni greh..

lp

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti uspe peljat po napisu, ti častim pivo - ah ne.....recimo kr gajbo :) :grim :whistle: :slap:

dobis celo pivovarno, ce ti rata potem ko si se po napisu "zapeljal" cel ostati. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem jebemtiš, mal bliz roba mi je ta napis... jest se nebi kej preveč nagibu... :lol1:

Aja, pa k boš dodajal gas mal bl nežno in počas, ker lahko se ti barva pregreje pa mogoče celo stopi potem se bo pa po gumi razmazala, pol boš pa naenkrat blizu limita...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej je sam vprašu fante :D

Drgač edini problem je to da ti bo mogoče barva razpokala in bo zgledalo grše kot original :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapeljati po zapisu, za tovarno piva? nič lažjega.

1.menjaš gumo

2.iz stare izrezeš napis

3. zalepiš ga na novo gumo

4.se zapelješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........in na luni si ze tudi bil, kenede ?! :devil:

Kdo je bil na luni :blink:

No ce si bil 24. februarja 2005 sva se ziher srecala, takrat sem namrec letoval z rusko turisticno agencija na luninih kraterjih :yes:

Drugace pa pleya, za kolk denarja mi spuvas motor, da bo tak kot ta na sliki :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cbr 600rr movistar limited edition from 50's
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi lahko nabavil tak bel flomaster za pobarvat napis. Glih z edigsom ne bi barval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa pleya, za kolk denarja mi spuvas motor, da bo tak kot ta na sliki :?

Je nov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi lahko nabavil tak bel flomaster za pobarvat napis. Glih z edigsom ne bi barval :D

V Louis-ovem katalogu 4.95 eur.

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi lahko nabavil tak bel flomaster za pobarvat napis. Glih z edigsom ne bi barval :D

forstinger, gericke ali podobne trgovine z avto-motomaterialom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi lahko nabavil tak bel flomaster za pobarvat napis. Glih z edigsom ne bi barval :D

Pri nas v trgovinah z avtodeli. Jaz sem ga kupil pred parimi leti v eni izmed trgovin z avtodeli v BTC-LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja tak flomaster tud modre barve, pa kolk bi se sploh vidl če bi z modro pobarvu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cbr 600rr movistar limited edition from 50's

prej si ti from 50s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa te barvne gume sploh niso všeč....

Tale pobarvan napis pa kr fajn zgleda....tak da mogoč pride v poštev ko bo več časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!