Skoči na vsebino

Novo! Novo! Enduro proga v Šiški!


Greyhound

Priporočene objave

Za tiste, ki še ne veste: Gratel d.o.o. vam je pripravil pravo enduro progo po ulicah Šiške. Uživate lahko v hard enduro vožnji po neštetih jamah in grbinah. Poskrbljeno je tudi za ljubitelje adrenalina in sicer s kombinacijo udarnih jam in odrezanega asfalta. Sicer pa nikar ne hitite, Mesto Ljubljana bo gotovo poskrbelo, da boste lahko uživali še vse poletje...... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevozim večkrat na teden :BUA: :BUA: :BUA:

Še dobro, da imam hard endurco :naughty: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.... če koga zanima rezervacija tribun (balkonov9) ob progi naj me kontakti ra na PM.... :grim :grim :grim

garantirano najboljši razgled..... :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.... če koga zanima rezervacija tribun (balkonov9) ob progi naj me kontakti ra na PM.... :grim :grim :grim

garantirano najboljši razgled..... :grim :lol1:

Presneti kapitalist pa kaj misliš, da imaš flat v Monacu? :P

Kolk računaš za razgled s pivom? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomagaj si in bog ti bo pomagal...

cena obiska balkona-tribune je stalna oskrba lastnika, torej mene, s hladnim pivom, v času uporabe tribune... za kokice poskrbim jaz :grim :grim

kar se pa porabe piva tiče pa sem bolj pirrulzove pasme.... :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki še ne veste: Gratel d.o.o. vam je pripravil pravo enduro progo po ulicah Šiške. Uživate lahko v hard enduro vožnji po neštetih jamah in grbinah. Poskrbljeno je tudi za ljubitelje adrenalina in sicer s kombinacijo udarnih jam in odrezanega asfalta. Sicer pa nikar ne hitite, Mesto Ljubljana bo gotovo poskrbelo, da boste lahko uživali še vse poletje...... :angry2:

Druga proga pa je iz smeri Črnuški semafor, čez Črnuče center proti Ježici :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!