Skoči na vsebino

Zalužane


Red

Priporočene objave

V Zalužanah pri Banja Luki se južni sosedje naganjajo po cca. 3 km dolgi stezi, bivšem vojaškem poligonu...izgleda zanimiv desni krog :kva2:

Letošnja otvoritev steze za motocikliste je že mimo, naganjali so se za 20 mark.... :OK:

Že bil-vozil kdo?

Če je že kaj o tem, se oprašičujem......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že bil-vozil kdo?

Ne, sem se pa jaz že na hrvaškem forumu pozanimal in poizvedel lani... ;)

To je bila najbolj rizična pista v ex-Jugoslaviji za cestno hitrostne motorje, vsaj tako so mi povedali. Vsekakor pa še vedno bolje kot nič, kar imamo mi.. :D Jaz bi jo šel enkrat letos obiskat, ko pridem nazaj in spet kontaktiram enega banjalučana, ki živi blizu piste in vozi motor. Potem pa... naložimo motorje in gasaaaaa.... :yea2: Pista je asfaltno betonska, tako da previdnost ni odveč.

Za več informacij klikni:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,12081.25.html

http://www.mcmarshal.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj

ej proga je ful nevarna nima izletnih con in še tm k nej bi blo kej so skorej kokr da so skale

nevarn sam to

če je pa dž pol pa..... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne kaže prav dobro zaenkrat, ja...

@Gregs, s kompanijo načrtujemo izlet v juliju, pičimo proti Banja Luki in takrat bi si ogledali tudi Zalužane....mogoče bi pot podaljšali še do Travnika... greš zraven, ko maš veze dol, za vodiča?

Nekateri so tam služili domovini..... če kolegi strici pravijo, da je vredno bencina in časa, izleta-ogleda-pokušin vsega pomalem :), bo že treba probat :grim

...z naših koncev je za dobre 3 urce vožnje z motorji, torej bo izvedljivo še letos, upam....računamo pa na kakšen krog, dirk ne bomo uprizarjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gregs, s kompanijo načrtujemo izlet v juliju, pičimo proti Banja Luki in takrat bi si ogledali tudi Zalužane....mogoče bi pot podaljšali še do Travnika... greš zraven, ko maš veze dol, za vodiča?

Z veseljem bi šel na en kratek izlet do tja... :yea2:

Sicer kot vodič ne, ker nimam pojma, kako in kaj do tja... ampak po karti in s pogovorom bomo že našli, ni hudič... ;) Lahko edino vprašam tega, ki živi zraven, da nam da kakšne napotke... Se zmenimo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Eh, jaz sem sluzil vojsko v Banja Luki, sicer ne v Zaluzanih, ampak ni kaj zluftat. :trance_33_sleep: Po AC do Okucanov, pol pa na jug proti Banja Luki. Po glavni cesti se peljes mimo (bivse?) kasarne, nekaj km pred Banja Luko. Na tem poligonu so se kalili vozniki najrazlicnejsih oklepnikov, zato tudi razlicne podlage (asfalt, beton). Ce nic drugega se bo ob priloznosti slo na Banjalucke cevape, a ne? :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalužani... :worship:

Bil lansko sezono 2-krat in lahko povem da je (moje mnenje) od 1-10.....7-ica (solidno)...lansko leto so na novo prevlekli 1,7km najbolj kritičnega cestišča....tako, da vam lahko povem, da je steza čist ok...tudi 260-270km...se da poterat...

Je pa zadeva takšna....glede plačila....za njihove državljane je cel dan 10EUR za tuje pa 20EUR....(tako je vsaj bilo v 2008)

toliko za rajcanje :whistle: .....pa se vidimo to poletje dol :naughty: ....bom sigurno kakšen teden preživel tam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o super, hvala za info, potem je nekaj takega kot mobikrog, le veliko hitrejše :D za tistih 20€ se mi še vedno lahko smeji, saj to v bistvu ni nič za cel dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, a se nas bo kaj pacijentov zbralo za prvomajske na tej stezi...? :naughty:

RGaT29DVYcIgEcCF.gif

Jaz že komaj čakam...., kot je rekel Jure....samo puna...... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No za prvomajske mi ni ratalo....., sem pokleknil na Marofu...pa sem rihtal motor....

V naslednjem tednu pa le pičim pogledat zadevo...in se spravit v "formo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prix, daj prosim malo poslikaj/posnemi zadevo, da vidim v kakem stanju je, da ne bom zastonj rinil dol pa bo tam kak makadam na koncu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paaaa... a niso tile mojstri nekoliko falili pri izbiri motorjev?

Za motokros vozit tile stroji niso glih najbolj primerna izbira. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozil na tej pisti...in ti povem, da glede "idealne linije"...ni nič kaj bolj zdrajsana kot na Grobniku.. :unsure: . mogoče zgleda na posnetku mal čudno na kakšnih robih piste je še star betonček...,toda idelna linija je OK... le na tistem počanem ovinku je nekaj zalivk na notranji strani. :krneki: ... drugače pa samo gasssaaaaaa......

p.s. in pa še tisti delux čevapčiči so od kraja zločina....daleč samo 300m... :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Prix, daj prosim malo poslikaj/posnemi zadevo, da vidim v kakem stanju je, da ne bom zastonj rinil dol pa bo tam kak makadam na koncu :)

:worship: ali je bil gdo pred kratkim dol????

se da dobit kak tel.

hvala

V naslednjih dneh ti sporočim "broj od številke"... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
:worship: ali je bil gdo pred kratkim dol????

se da dobit kak tel.

hvala

Sem bil prejšnji teden 3dni v Zalužanih...in je bilo kar nekaj "poštenih" dirkačev.... :worship:

Kontakt cifra; g.Brane.....+38765351911.......Slovensko...ne špreha....spljoh nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!