Skoči na vsebino

ERZBERG 2002


GUMY

Priporočene objave

Sva bila s kolegom čez vikend v Erzbergu, odpeljala prolog v petek in soboto in preživela. Štartalo okrog 1000 motorjev, zmagovalec prologa Kinigartner s KTM 950, prehitel pol lazje motorje.

Nedeljsko dirko sva si samo ogledala. Brutalno, od 500 štartajočih, le 35 v cilju, zmagovalec Cyril Despres s KTM 250 EXC, prehitel drugouvrščenega za 15 minut, 14. pa za eno uro.

Poznate koga, ki je že peljal to dirko ali sva bila res prva Slovenca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal s KTM 640, čisto običen z žmigavci in montirano plato za kufer. Na prologu ni zahtevnega terena. Načeloma je to makadamska cesta dolga 14km, z višinsko razliko 700m. Spodaj lep širok hiter makadam (na nekaterih delih sem ležal na motorju v 5. prestavi in ful gas), proti vrhu pa je ožje, kamnito, luknje, bolj strmo, vmes pa nekaj šikan z ogromno kamenja. Peljati se da s kakršnim koli enduro motorjem, vozili so celo s skuterji.

Nedeljska dirka je seveda nekaj drugega, z mojim motorjem in znanjem (zaenkrat) samomor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Peljal s KTM 640, čisto običen z žmigavci in montirano plato za kufer. Na prologu ni zahtevnega terena. Načeloma je to makadamska cesta dolga 14km, z višinsko razliko 700m. Spodaj lep širok hiter makadam (na nekaterih delih sem ležal na motorju v 5. prestavi in ful gas), proti vrhu pa je ožje, kamnito, luknje, bolj strmo, vmes pa nekaj šikan z ogromno kamenja. Peljati se da s kakršnim koli enduro motorjem, vozili so celo s skuterji.

Nedeljska dirka je seveda nekaj drugega, z mojim motorjem in znanjem (zaenkrat) samomor.

Stari, prva liga si. Čestitam za udeležbo! Ko nekoč spet nabavim enduro, se tudi jast udelezim kaksne dirke(za svojo dušo).

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ali je mogoče kaj takega pričakovati tudi pri nas????

V situaciji kakršna je pri nas (slovenska zaplankanost+zakonske ovire), je takšno offroad dirko ali tudi bistveno manjšo nemogoče izpeljati. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mi ni kdo povedal kdaj je jaz bi bil sigurno tam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daj še kaj povej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa mislim da da ga je odpeljal Vesenjak,pionir slo endura in eden boljših evropskih endurašev.

drugače pa z kolegom se udeležta kake dirke na hrvaškem kajti že hrvaško prvenstvo z LC4 zan biti nočna mora.Saj razumeta masten klanček ozka špura težek motor.....

Škoda da sem zamudil edsberg pa še čas sem imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil konec marca v Istri (Sv. Martin, če se ne motim) na enduro dirki, kjer sem odpeljal v klasi Turist. Na srečo je bilo suho, v blatu bi bil v hudih težavah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem bil konec marca v Istri (Sv. Martin, če se ne motim) na enduro dirki, kjer sem odpeljal v klasi Turist. Na srečo je bilo suho, v blatu bi bil v hudih težavah.

Ja pa maš sc al lc 4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Zanima me kdaj bo ta dirka naslednjič ( naj bi bila enkrat na leto :? ) DATUM :?: Razmišljal sem da bi z skuterjem poizkusil :) :) :)

poglej na www.1000ps.at ali na www.reitwagen.at (ko-organizator z red bull).bo najverjetneje enkrat junija 2003.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!