Skoči na vsebino

Zagorje 2006 - dirka minimoto, skuter, SM


pinjas

Priporočene objave

Zanima me kdo bi znal kaj več povedat o tejdirki. Bo ali ne bo? Kdaj naj bi bila. Samo sliko proge sem zasledil. Baje naj bi bila v kombinaciji z rallijem? Ali s ebo štela za državno prvenstvo (skuter, minimoto, supermoto, tomos supermoto,.....)

LP TCR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mi strici povedali, da bo dirka v soboto, da ne bo štela za DP in to je vse.

Kje in kdaj se prijavit, pa kakšen urnik dirke bo pa prinesel verjetno Miklavž al pa Božiček. Mogoče celo Dedek Mraz.... . :?

Dejmo Zagorjani kaj več informacij od sebe! :angry:

Prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka bo v soboto, 17.6.

Dirka šteje za državno prvenstvo kot dodatna tekma.

To so info, ki držijo po zadnjih informacijah, ki jih imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO 2 ODGOVORA NISO NIČ , nekaj bol sigurnega rabim. Zanima me še glede proge, tista 2 mostička mi niso nič všeč. Kako je kaj z varnostjo poskrbljeno. Glede na to da se bo odvijalo skupaj z avtomobilizmom me zanima kako bo z boksi, saj avtomobili zavzamejo bistveno več prostora kot motorji, zdej verjamem da bo poskrbljeno kar se da, sam....... tud se poditi po neki inprovizirani progi , ki povrh vsega je še malo nevarna ter kar tako vključena v program nima smisla. Dokler ne bo na AMZS koledarju dirk, se je ne more štet za državno šprvenstvo, ker eni tudi delajo in imajo že v naprej načrtvoan dopust za dirke, ne morejo se kar izmišljati tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO 2 ODGOVORA NISO NIČ , nekaj bol sigurnega rabim. ....... Dokler ne bo na AMZS koledarju dirk, se je ne more štet za državno šprvenstvo, ker eni tudi delajo in imajo že v naprej načrtvoan dopust za dirke, ne morejo se kar izmišljati tako.

Bravo, bravissimo! Kako mislis se pocutim jaz, ki sem si splaniral vse tako, da ne bi zamudil nobene dirke, nato pa ugotovim, da eno dirko vrli pametnjakovici prestavijo, drugo pa dodatno dajo v termin, ko mene ni (oz. tehnicno receno na drugo dirko pridem direktno z letala in bom blazno sposoben voziti po 12 urah premetavanja po letalu in prestopanju :doze: ). Ampak AMZS to lahko naredi, saj v pravilniku pise, da se lahko termini spreminjajo... Kretenizem, ampak tako je...

Lep dopust ti zelim! :OK: Tudi jaz sem si ga vzel, pa placujem to s primanjkljajem tock.

Drugace pa ne vem, kaksen odgovor se potrebujes. Potrdilo predsednika drzave, da bos verjel?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, bravissimo! Kako mislis se pocutim jaz, ki sem si splaniral vse tako, da ne bi zamudil nobene dirke, nato pa ugotovim, da eno dirko vrli pametnjakovici prestavijo, drugo pa dodatno dajo v termin, ko mene ni (oz. tehnicno receno na drugo dirko pridem direktno z letala in bom blazno sposoben voziti po 12 urah premetavanja po letalu in prestopanju :doze: ). Ampak AMZS to lahko naredi, saj v pravilniku pise, da se lahko termini spreminjajo... Kretenizem, ampak tako je...

Lep dopust ti zelim! :OK: Tudi jaz sem si ga vzel, pa placujem to s primanjkljajem tock.

Drugace pa ne vem, kaksen odgovor se potrebujes. Potrdilo predsednika drzave, da bos verjel?! :P

DIRKA BO!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dirka je vpisana v koledar AMZS...SOBOTA 17.6. - pravilnik

...ne bo pa neuradnega treninga - v petek je predvidena le 1 ura (18.00-19.00) za testiranje off roada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne bo pa neuradnega treninga - v petek je predvidena le 1 ura (18.00-19.00) za testiranje off roada...

Pridem - NOT! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka v Zagorju bo potekala okoli bara ŠTULM, ki je središče moto kluba KLUKHENA. Sta 2 mostička vendar kolikor vem sta v zelo dobrem stanju (eden je biu obnovljen), nisem pa ziher glede rečenega off-road-a, ker so tisti del, kjer se je ene par let nazaj vozil rally asfaltirali. :?

A to drži, da v soboto ne bo neuradnega treninga?? :blink:

Če to drži ABN; kako bo potem vse skupaj potekalo s tomosovim pokalom?? Bodo motorji v Zagorski deželi že v petk??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka v Zagorju bo potekala okoli bara ŠTULM, ki je središče moto kluba KLUKHENA. Sta 2 mostička vendar kolikor vem sta v zelo dobrem stanju (eden je biu obnovljen), nisem pa ziher glede rečenega off-road-a, ker so tisti del, kjer se je ene par let nazaj vozil rally asfaltirali. :?

A to drži, da v soboto ne bo neuradnega treninga?? :blink:

Če to drži ABN; kako bo potem vse skupaj potekalo s tomosovim pokalom?? Bodo motorji v Zagorski deželi že v petk??

omejen budget nam ne omogoča prispetje že v petek $$$$Kot izvedel od g. Turka bo predviden 30m makadam in le :? ena simbolična skakalnica(ne kot lani 2)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, bravissimo! Kako mislis se pocutim jaz, ki sem si splaniral vse tako, da ne bi zamudil nobene dirke, nato pa ugotovim, da eno dirko vrli pametnjakovici prestavijo, drugo pa dodatno dajo v termin, ko mene ni (oz. tehnicno receno na drugo dirko pridem direktno z letala in bom blazno sposoben voziti po 12 urah premetavanja po letalu in prestopanju :doze: ). Ampak AMZS to lahko naredi, saj v pravilniku pise, da se lahko termini spreminjajo... Kretenizem, ampak tako je...

Gregs, dirke so se dogajale že prej in tudi te spremembe so se vedno dogajale... Slovenija je pač majhna in karkoli večjega večkrat letno organizirati/uskladiti je žal pravi logistični podvig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omejen budget nam ne omogoča prispetje že v petek $$$$Kot izvedel od g. Turka bo predviden 30m makadam in le :? ena simbolična skakalnica(ne kot lani 2)

sj kukr vem vozte supermoto ne pa motocross ... supermoto bi mogu bit bl podobn cestnim dirkam ne pa tko k pr ns zmeri bl postaja crossu podobn (razne luftarce da še tisti k so z motocrosa prsli ne znajo skočt) ... skok pr suprmotu bi mogu bit tak da na pohn prpizdis cez pa delc letis off road pa tak da ga na polno po šodru počes ulečeš ... to je taprav suprmoto :kva2:

mogoč sm te narobe zastopu ... sam tole sm mogu enkt napisat :photo: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj kukr vem vozte supermoto ne pa motocross ... supermoto bi mogu bit bl podobn cestnim dirkam ne pa tko k pr ns zmeri bl postaja crossu podobn (razne luftarce da še tisti k so z motocrosa prsli ne znajo skočt) ... skok pr suprmotu bi mogu bit tak da na pohn prpizdis cez pa delc letis off road pa tak da ga na polno po šodru počes ulečeš ... to je taprav suprmoto :kva2:

mogoč sm te narobe zastopu ... sam tole sm mogu enkt napisat :photo: .)

Ja, se podpišem pod tole. Lanska proga v Zagorju je bla OK, tisti skoki v Kamniku pa so bli čist supercross varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj kukr vem vozte supermoto ne pa motocross ... supermoto bi mogu bit bl podobn cestnim dirkam ne pa tko k pr ns zmeri bl postaja crossu podobn (razne luftarce da še tisti k so z motocrosa prsli ne znajo skočt) ... skok pr suprmotu bi mogu bit tak da na pohn prpizdis cez pa delc letis off road pa tak da ga na polno po šodru počes ulečeš ... to je taprav suprmoto :kva2:

mogoč sm te narobe zastopu ... sam tole sm mogu enkt napisat :photo: .)

SE POPOLNOMA STRINJAM :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se podpišem pod tole.

Lanska proga v Zagorju je bla OK, tisti skoki v Kamniku pa so bli čist supercross varianta.

Me too!

Un ta drug skok v Kamnik je biu :wacko: Sam motokrosisti pa Štern so tam letel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, dirke so se dogajale že prej in tudi te spremembe so se vedno dogajale... Slovenija je pač majhna in karkoli večjega večkrat letno organizirati/uskladiti je žal pravi logistični podvig.

Daj, Simon, ne bodi spet pameten, kot da si požrl vse znanje in pamet tega sveta in ne patroniziraj, kot da si sam predsednik organizacijskega odbora... :doze:

Kot da ne bi vedel tega... Ti pa očitno nisi prebral razporeda tekem, kjer je bilo vse lepo napisano, kdaj tekme bodo in na podlagi tega sem tudi izbral svoje druge poti... če se pa potem spremeni, pa lahko mirne duše težim in se pi**im...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taprav termin 17.06. :OK: Smo glih frej,tako da pridemo.?Kako pa je s prijavami?A lahko tudi kakšen Italijan pride?

Ne. Zasavci ne maramo Italjanov!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj kukr vem vozte supermoto ne pa motocross ... supermoto bi mogu bit bl podobn cestnim dirkam ne pa tko k pr ns zmeri bl postaja crossu podobn (razne luftarce da še tisti k so z motocrosa prsli ne znajo skočt) ... skok pr suprmotu bi mogu bit tak da na pohn prpizdis cez pa delc letis off road pa tak da ga na polno po šodru počes ulečeš ... to je taprav suprmoto :kva2:

mogoč sm te narobe zastopu ... sam tole sm mogu enkt napisat :photo: .)

:BUA: :BUA: :BUA: Če ni dobrega off road-a, to :grrr ni :nono: SUPERMOTO. Mislim, da bi pa zdej že lahko

vedeli, kaj je "taprava" Supermoto pista :? Kdor hoče samo asfalt naj vozi SKUTER :OK: , a ne "Beno" & co.! :OK:

Je treba vedet, da so v SUPERMOTO dirkanju, najboljši tisti dirkači, ki obvladajo kombinacijo asfalta in off-roada. :OK: Ne vem :? zakaj dirkate v SUPERMOTU, če imate raje samo asfalt. Obstajajo dirke kjer se dirka samo na asfaltu - mislim, da bi se tam bolje znašli :OK: :) :OK:

Če malo primerjate naše off-roade z tujimi, boste prišli do spoznanja, da so naši prav blagi. Off road v Kamniku pa je bil poslastica za zaključek sezone 2005. :worship: SITARJU-KAPO DOL za perfekten off-road :worship:

P.S. Še od tomosovcev se ni nihče tako pritoževal na lanske off-roade, ki jih je bilo (na žalost) :devil: :( bolj malo.

Ne. Zasavci ne maramo Italjanov!

:P

Tile Zasavci bi pa lahko bli malo bolj gostoljubni, če ne bo prireditev..... :BUA: :BUA: :angry2: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: :BUA: :BUA: Če ni dobrega off road-a, to :grrr ni :nono: SUPERMOTO. Mislim, da bi pa zdej že lahko

vedeli, kaj je "taprava" Supermoto pista :? Kdor hoče samo asfalt naj vozi SKUTER :OK: , a ne "Beno" & co.! :OK:

Je treba vedet, da so v SUPERMOTO dirkanju, najboljši tisti dirkači, ki obvladajo kombinacijo asfalta in off-roada. :OK: Ne vem :? zakaj dirkate v SUPERMOTU, če imate raje samo asfalt. Obstajajo dirke kjer se dirka samo na asfaltu - mislim, da bi se tam bolje znašli :OK: :) :OK:

Če malo primerjate naše off-roade z tujimi, boste prišli do spoznanja, da so naši prav blagi. Off road v Kamniku pa je bil poslastica za zaključek sezone 2005. :worship: SITARJU-KAPO DOL za perfekten off-road :worship:

P.S. Še od tomosovcev se ni nihče tako pritoževal na lanske off-roade, ki jih je bilo (na žalost) :devil: :( bolj malo.

Tile Zasavci bi pa lahko bli malo bolj gostoljubni, če ne bo prireditev..... :BUA: :BUA: :angry2: :devil:

Pošteno se motš ... drgač se mi pa sploh ne da razglablat ker se ti vid da si z motocrosa pršu in bos tisov svoje.

Kr se pa tujine tiče si pa ti najbrs mislu avstrijo an ;) ... tm majo pa še najmn taprav suprmoto ... tut so usi popizdeni z off roadm pa velikm skokm zato k sami krosači vozjo.

TO JE PRAVI SUPERMOTO!!

:kva2: tale proga je pa sploh smešna ... pol ceste, pol pa za supercross skokov :lol: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: tale proga je pa sploh smešna ... pol ceste, pol pa za supercross skokov :lol: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno se motš ... drgač se mi pa sploh ne da razglablat ker se ti vid da si z motocrosa pršu in bos tisov svoje.

Kr se pa tujine tiče si pa ti najbrs mislu avstrijo an ;) ... tm majo pa še najmn taprav suprmoto ... tut so usi popizdeni z off roadm pa velikm skokm zato k sami krosači vozjo.

:kva2: tale proga je pa sploh smešna ... pol ceste, pol pa za supercross skokov :lol: :slap:

Tud jaz bom zaključil, ker, če bi začel razglabljat kaj je še vse smešno :kva2: :kva2: , bi ti še marsikaj imel za povedat! :kva2: :afro1: :kva2:

U glavnem, ti lepo na skuterju ostan, pa bo vse kull!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taprav termin 17.06. :OK: Smo glih frej,tako da pridemo.?Kako pa je s prijavami?A lahko tudi kakšen Italijan pride?

Poglej pravilnik kjer je razpisana mednarodna dirka,torej lahko pridejo vsi :yea1: :yea1: :yea1: in vsi so tud dobrodošli.Knapa ne vzemte resno ker so ti ljudje vedno gojil svojevrsten humor .ki ga ostala slovenija ne more zastopt. :photo: :photo:

Proga je letos drugje,tko da v kratkem karta Zagorja z navodili,prnesu jih bom pa tud v Logatec,tko da se ne bote zgubil. :eek:

Prosim mmoderatorja da premakne sliko proge iz teme supermoto 2006 sem.

Škoro CD zagorje2005 dobiš v logatcu nism pozabu. :yea1:

Če ma kdo še kak vprašanje me lhka kliče 041-674-091 :D

[attachmentid=71816][attachmentid=71817]Mal lanskih slikc za nostalgijo. :yea1:

post-5178-1149573327.jpg

post-5178-1149573439.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!